Activ Plătitor TVA

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.

CUI: 38590952
CIF: RO38590952
Reg. Com.: J2017001986244
CAEN: 4684
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:30

Despre ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Baia Sprie, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire" (cod CAEN 4684), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.055.693 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-64.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.055.693 RON
Venituri totale
4.055.714 RON
Cheltuieli totale
4.425.372 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
606.708 RON
Active circulante
1.778.306 RON
Stocuri
241.623 RON
Creanțe
1.514.041 RON
Casa & conturi bănci
22.642 RON
Capital propriu
-369.417 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. Forestierilor nr. 5, 435100

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. Forestierilor nr. 5, 435100
Cod poștal: 435100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. Forestierilor nr. 5, 435100
Cod postal
435100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019 - 1 noiembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.055.693 RON
Rezultat net
-369.658 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.055.693 RON 11.275.528 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.055.714 RON 11.278.458 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.425.372 RON 7.476.853 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.801.605 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 3.239.253 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 369.658 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 369.658 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 606.708 RON 713.464 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.778.306 RON 6.749.661 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.385.014 RON 7.463.125 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 241.623 RON 1.882.443 RON
CreanțeSume de încasat 1.514.041 RON 4.745.075 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.642 RON 122.143 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.119.127 RON 4.224.438 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -369.417 RON 3.239.494 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.385.014RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

130,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.385.014 RON
Datorii totale3.119.127 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-15,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.055.693 -64,0% față de anul precedent 4.055.714 4.425.372 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 369.658 369.658
2023 11.275.528 +9,0% față de anul precedent 11.278.458 7.476.853 3.801.605 +87,3% față de anul precedent 3.239.253 +79,4% față de anul precedent 0 0
2022 10.346.844 +384,8% față de anul precedent 10.350.013 8.319.981 2.030.032 +2.648,9% față de anul precedent 1.805.544 +3.000,1% față de anul precedent 0 0
2021 2.134.117 +39,4% față de anul precedent 2.134.582 2.060.733 73.849 -61,9% față de anul precedent 58.241 -67,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.531.217 +176,0% față de anul precedent 1.532.191 1.338.578 193.613 181.305 0 0
2019 554.749 -42,2% față de anul precedent 560.863 729.846 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 168.983 174.039
2018 960.067 960.655 943.140 17.515 7.178 0 0
2017 0 0 3.699 0 0 3.699 3.699

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 606.708 1.778.306 2.385.014 241.623 1.514.041 22.642
2023 713.464 6.749.661 7.463.125 1.882.443 4.745.075 122.143
2022 83.752 4.458.878 4.542.630 1.973.693 1.701.860 783.325
2021 4.148 975.745 979.893 190.430 775.105 10.210
2020 1.764 287.527 289.291 29.136 198.614 59.777
2019 2.050 63.217 65.267 55.191 7.529 497
2018 2.756 186.317 189.073 119.449 28.474 38.394
2017 0 205 205 0 0 205

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.119.127 -26,2% față de anul precedent -369.417 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2023 4.224.438 +56,6% față de anul precedent 3.239.494 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2022 2.698.400 +196,1% față de anul precedent 1.844.230 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2021 911.437 +222,9% față de anul precedent 69.186 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2020 282.261 +19,6% față de anul precedent 10.945 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 236.004 +19,7% față de anul precedent -170.361 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 197.216 +5.224,4% față de anul precedent 3.679 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 3.704 -3.499 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LVLevente VarvedoadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6885/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.055.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.055.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.055.693 RON -64.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
369.658 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
3.119.127 RON -26.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.275.528 RON. Profit: 3.239.253 RON

Cifra de afaceri: 11.275.528 RON. Profit: 3.239.253 RON

Cifra de afaceri
11.275.528 RON +8.98% față de anul precedent
Profit net
3.239.253 RON +79.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
4.224.438 RON +56.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.346.844 RON. Profit: 1.805.544 RON

Cifra de afaceri: 10.346.844 RON. Profit: 1.805.544 RON

Cifra de afaceri
10.346.844 RON +384.83% față de anul precedent
Profit net
1.805.544 RON +3000.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
2.698.400 RON +196.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.134.117 RON. Profit: 58.241 RON

Cifra de afaceri: 2.134.117 RON. Profit: 58.241 RON

Cifra de afaceri
2.134.117 RON +39.37% față de anul precedent
Profit net
58.241 RON -67.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
911.437 RON +222.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.531.217 RON. Profit: 181.305 RON

Cifra de afaceri: 1.531.217 RON. Profit: 181.305 RON

Cifra de afaceri
1.531.217 RON +176.02% față de anul precedent
Profit net
181.305 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
282.261 RON +19.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 554.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 554.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
554.749 RON -42.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
174.039 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
236.004 RON +19.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 960.067 RON. Profit: 7.178 RON

Cifra de afaceri: 960.067 RON. Profit: 7.178 RON

Cifra de afaceri
960.067 RON
Profit net
7.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
197.216 RON +5224.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.699 RON
Angajati
1
Datorii
3.704 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4684 in Orş. Baia Sprie (MARAMUREŞ)

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4684 in Orş. Baia Sprie (MARAMUREŞ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.022026Mentiune · Buletin 6885/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.
CUI
38590952
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.02.2026
Registrul Comerțului
J2017001986244
EUID
ROONRC.J2017001986244
Sediu
Jud. Maramureş, Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Strada FORESTIERILOR, Nr. 5
Județ
Maramureş
Număr încheiere
145337
Data încheierii
20.02.2026
Număr dosar
472164
Data dosarului
02.02.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Contract de subînchiriere nr. 2 din 15.01.2026
  • Contract de subînchiriere nr. 3 din 15.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6885/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4684, Maramureş

RAMIVLAD INSTAL SRL
CUI: 16359044CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.346.995 RON
Profit
259.781 RON
Angajati
1
HIDROGLOBAL SRL
CUI: 29811760CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2012-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.683.567 RON
Profit
441.143 RON
Angajati
1
BEST DRIVE AMA SRL
CUI: 18836379CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2006-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.814.224 RON
Profit
152.933 RON
Angajati
6
MDA PROFI INSTAL SRL
CUI: 37157170CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.464.714 RON
Profit
30.791 RON
Angajati
2
EXTREM SALES S.R.L.
CUI: 40725326CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.004.320 RON
Profit
4.768 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4684, Maramureş

NICALRAZ S.R.L.
CUI: 37408638CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.790 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
G.P.I. EXPED CONSULT S.R.L.
CUI: 38680141CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Sat Vălenii Lăpuşului Com. Coroieni2018-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.085.550 RON
Profit
21.536 RON
Angajati
2
MGM DEFANCE TOOLS SRL
CUI: 37222359CAEN: 4684
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.842.153 RON
Profit
244.562 RON
Angajati
2

Alte firme din Maramureş

EXPERT SERVICE CIOCAN S.R.L.
CUI: 38590979CAEN: 3312
Activ
MARAMUREŞ, Sat Câmpulung la Tisa Com. Câmpulung la Tisa2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.053 RON
Profit
8.950 RON
Angajati
1
LIFESTYLE VALEA ROŞIE S.R.L.
CUI: 38581750CAEN: 9313
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.502 RON
Profit
82.675 RON
Angajati
1
KLS CREDITFLEXI SRL
CUI: 38408849CAEN: 6619
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.748 RON
Profit
82.812 RON
Angajati
0
GCI-UNIFORME S.R.L.
CUI: 38787831CAEN: 4791
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Cavnic2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HEALVET BOGDAN SRL
CUI: 36990006CAEN: 7500
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.055 RON
Profit
98.659 RON
Angajati
3
SPACETAB S.R.L.
CUI: 40128476CAEN: 1721
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mocira Com. Recea2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.872.094 RON
Profit
250.220 RON
Angajati
10
ZESTOBAKERY S.R.L.
CUI: 51935722CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi2025-06-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. este 38590952.

Unde este sediul ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.?

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie, Str. Forestierilor nr. 5, 435100, Orş. Baia Sprie, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.?

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. in 2024?

In 2024, ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 4.055.693 RON.

Cati angajati are ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.?

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L.?

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. are codul CAEN principal 4684 (Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire).

Ce profit a inregistrat ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. in 2024?

ECOEFFICIENT SOLAR SYSTEMS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 369.658 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.