Activ

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.

CUI: 38591591
CIF: 38591591
Reg. Com.: J2017003283088
CAEN: 4721
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:34

Despre T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 35.449 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 121.996 RON in 2018 la 35.449 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
35.449 RON
Venituri totale
35.449 RON
Cheltuieli totale
49.383 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
9.167 RON
Active circulante
66.172 RON
Stocuri
23.241 RON
Creanțe
25.530 RON
Casa & conturi bănci
17.401 RON
Capital propriu
52.684 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 90

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 90
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 90
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.12.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
14 decembrie 2023
Data reactivare
5 martie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
35.449 RON
Rezultat net
-13.934 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 35.449 RON 38.340 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 35.449 RON 38.340 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 49.383 RON 46.081 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 13.934 RON 7.741 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 13.934 RON 7.741 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.167 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 66.172 RON 85.999 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 75.339 RON 85.999 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.241 RON 14.755 RON
CreanțeSume de încasat 25.530 RON 25.530 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.401 RON 45.714 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.655 RON 19.381 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.684 RON 66.618 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active75.339RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

30,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale75.339 RON
Datorii totale22.655 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
69,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 35.449 -7,5% față de anul precedent 35.449 49.383 0 0 13.934 13.934
2023 38.340 -48,2% față de anul precedent 38.340 46.081 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.741 7.741
2022 74.029 +0,5% față de anul precedent 74.029 62.635 11.394 -31,5% față de anul precedent 9.224 -38,5% față de anul precedent 0 0
2021 73.648 -21,9% față de anul precedent 73.648 57.006 16.642 -34,0% față de anul precedent 14.989 -34,5% față de anul precedent 0 0
2020 94.321 -24,4% față de anul precedent 94.321 69.112 25.209 -28,4% față de anul precedent 22.877 -27,3% față de anul precedent 0 0
2019 124.820 +2,3% față de anul precedent 124.820 89.623 35.197 +20,2% față de anul precedent 31.453 +22,8% față de anul precedent 0 0
2018 121.996 121.996 92.719 29.277 25.617 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.167 66.172 75.339 23.241 25.530 17.401
2023 0 85.999 85.999 14.755 25.530 45.714
2022 250 88.926 89.176 12.212 0 76.714
2021 1.750 85.944 87.694 6.902 0 79.042
2020 3.250 86.638 89.888 5.835 0 80.803
2019 4.750 60.639 65.389 4.970 0 55.669
2018 0 31.299 31.299 10.259 0 21.040

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.655 +16,9% față de anul precedent 52.684 Neraportat 0
2023 19.381 +30,8% față de anul precedent 66.618 Neraportat 0
2022 14.816 -34,3% față de anul precedent 74.360 Neraportat 0
2021 22.558 +131,6% față de anul precedent 65.136 Neraportat 0
2020 9.741 +20,0% față de anul precedent 80.147 Neraportat 0
2019 8.119 +48,1% față de anul precedent 57.270 Neraportat 0
2018 5.482 25.817 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 35.449 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 35.449 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
35.449 RON -7.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.934 RON
Angajati
0
Datorii
22.655 RON +16.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 38.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.340 RON -48.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.741 RON
Angajati
0
Datorii
19.381 RON +30.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 74.029 RON. Profit: 9.224 RON

Cifra de afaceri: 74.029 RON. Profit: 9.224 RON

Cifra de afaceri
74.029 RON +0.52% față de anul precedent
Profit net
9.224 RON -38.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.816 RON -34.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 73.648 RON. Profit: 14.989 RON

Cifra de afaceri: 73.648 RON. Profit: 14.989 RON

Cifra de afaceri
73.648 RON -21.92% față de anul precedent
Profit net
14.989 RON -34.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.558 RON +131.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 94.321 RON. Profit: 22.877 RON

Cifra de afaceri: 94.321 RON. Profit: 22.877 RON

Cifra de afaceri
94.321 RON -24.43% față de anul precedent
Profit net
22.877 RON -27.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.741 RON +19.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 124.820 RON. Profit: 31.453 RON

Cifra de afaceri: 124.820 RON. Profit: 31.453 RON

Cifra de afaceri
124.820 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
31.453 RON +22.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.119 RON +48.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 121.996 RON. Profit: 25.617 RON

Cifra de afaceri: 121.996 RON. Profit: 25.617 RON

Cifra de afaceri
121.996 RON
Profit net
25.617 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.482 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataT.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4721, Braşov

COTNA COM SRL
CUI: 8586720CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1996-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.350 RON
Profit
8.276 RON
Angajati
0
ANDRACATA FRUCTE S.R.L.
CUI: 39425236CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Sat Teliu Com. Teliu2018-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.799 RON
Profit
15.915 RON
Angajati
0
SIANA COM SRL
CUI: 18967277CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2006-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.651 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BACIU CREATIV SRL
CUI: 21690884CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Sat Teliu Com. Teliu2007-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.812 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALGIMS SILVER SRL
CUI: 37258794CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.054 RON
Profit
13.986 RON
Angajati
1
DARIA-ANA FRUCTIS S.R.L.
CUI: 22075128CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2007-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.511 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4721, Braşov

LALMA SOF SRL
CUI: 38074480CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-08-08
fara e-Factura
COCOMIR MARKET 2018 S.R.L.
CUI: 39531601CAEN: 4721
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.137 RON
Profit
33.987 RON
Angajati
0

Alte firme din Braşov

FANTASY DREAM WORLD S.R.L.
CUI: 38591567CAEN: 5520
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.739 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RANJAK MEDIA-M S.R.L.
CUI: 38592635CAEN: 7312
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.677.396 RON
Profit
687.971 RON
Angajati
1
GIROCOU LOGISTIC S.R.L.
CUI: 38582283CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Sat Viştea de Sus Com. Viştea2017-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.422.600 RON
Profit
163.956 RON
Angajati
3
JGH UTIL S.R.L.
CUI: 38603351CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2017-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.588 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LESCAR TAXY S.R.L.
CUI: 38674760CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.371 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
T.W.A. HR SRL
CUI: 37710368CAEN: 7820
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.527.092 RON
Profit
215.868 RON
Angajati
1
LEXAND EXPRESS S.R.L.
CUI: 39634925CAEN: 4932
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
534 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CASILIA SERV S.R.L.
CUI: 19139388CAEN: 4520
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2006-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
113 RON
Profit
2.836 RON
Angajati
0
BRUFETO AV S.R.L.
CUI: 46894340CAEN: 4532
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2022-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.?

CUI-ul T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. este 38591591.

Unde este sediul T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.?

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 90, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.?

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. in 2024?

In 2024, T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 35.449 RON.

Ce activitate are T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L.?

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).

Ce profit a inregistrat T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. in 2024?

T.I. IRONMAIDEN COM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 13.934 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.