Activ Plătitor TVA

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.

CUI: 38594288
CIF: RO38594288
Reg. Com.: J2019001720152
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Despre PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.053.098 RON, in crestere fata de anul precedent (+49.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 104, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 60.000 RON in 2017 la 3.053.098 RON in 2025. Datoriile raportate (4.279.736 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2025), se afla pe locul 42 din 463 firme din judetul DÂMBOVIŢA, pe locul 1 din 3 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 7 la nivel national in domeniul sau (158 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.053.098 RON
Venituri totale
3.392.777 RON
Cheltuieli totale
4.530.780 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.344.259 RON
Stocuri
296.606 RON
Creanțe
1.990.662 RON
Casa & conturi bănci
56.991 RON
Capital propriu
-1.935.477 RON
Cifra de afaceri · CAEN 8121
Loc 7 din 158
Profit net · CAEN 8121
Loc 96 din 158
Angajati · CAEN 8121
Loc 3 din 158

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Libertăţii nr. 27, 135200
Detalii adresacamera nr. 6

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Libertăţii nr. 27, 135200
Cod poștal: 135200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Libertăţii nr. 27, 135200
Detalii
camera nr. 6
Cod postal
135200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 29.10.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
3.053.098 RON
Rezultat net
-1.138.003 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.053.098 RON 2.038.937 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.392.777 RON 2.853.019 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.530.780 RON 1.860.562 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 992.457 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 833.280 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.138.003 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.138.003 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.344.259 RON 1.136.052 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.344.259 RON 1.136.052 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 296.606 RON 263.036 RON
CreanțeSume de încasat 1.990.662 RON 824.010 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.991 RON 49.006 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.279.736 RON 1.933.526 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.935.477 RON -797.474 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 104 persoane 21 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active2.344.259RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

182,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.344.259 RON
Datorii totale4.279.736 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-82,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 3.053.098 +49,7% față de anul precedent 3.392.777 4.530.780 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.138.003 1.138.003
2024 2.038.937 +228,4% față de anul precedent 2.853.019 1.860.562 992.457 +364,3% față de anul precedent 833.280 +374,2% față de anul precedent 0 0
2023 620.793 +125,0% față de anul precedent 621.985 408.217 213.768 -70,8% față de anul precedent 175.733 -75,7% față de anul precedent 0 0
2022 275.943 -80,5% față de anul precedent 905.945 174.736 731.209 +333,5% față de anul precedent 722.150 +374,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.416.655 -70,5% față de anul precedent 1.426.750 1.258.072 168.678 152.220 0 0
2020 4.798.583 +119,1% față de anul precedent 4.798.603 7.618.487 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.819.884 2.867.869
2019 2.189.899 +836,1% față de anul precedent 2.191.213 1.137.707 1.053.506 +373,8% față de anul precedent 1.031.607 +369,4% față de anul precedent 0 0
2018 233.931 +289,9% față de anul precedent 233.931 11.585 222.346 +270,9% față de anul precedent 219.790 +278,0% față de anul precedent 0 0
2017 60.000 60.000 48 59.952 58.152 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 2.344.259 2.344.259 296.606 1.990.662 56.991
2024 0 1.136.052 1.136.052 263.036 824.010 49.006
2023 0 135.679 135.679 0 36.174 99.505
2022 0 70.481 70.481 0 26.729 43.752
2021 0 53.877 53.877 0 17.156 36.721
2020 0 273.055 273.055 0 120.993 152.062
2019 0 5.039.859 5.039.859 0 3.742.799 1.297.060
2018 0 289.581 289.581 0 79.829 209.752
2017 0 60.152 60.152 0 0 60.152

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 4.279.736 +121,3% față de anul precedent -1.935.477 Neraportat 104 +395,2% față de anul precedent
2024 1.933.526 +9,5% față de anul precedent -797.474 Neraportat 21 +950,0% față de anul precedent
2023 1.766.434 -5,9% față de anul precedent -1.630.755 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 1.876.969 -32,2% față de anul precedent -1.806.488 Neraportat 1 -91,7% față de anul precedent
2021 2.769.226 -11,8% față de anul precedent -2.715.349 Neraportat 12 -85,4% față de anul precedent
2020 3.140.624 -15,8% față de anul precedent -2.867.569 Neraportat 82 +192,9% față de anul precedent
2019 3.730.060 +32.508,3% față de anul precedent 1.309.799 Neraportat 28 +1.300,0% față de anul precedent
2018 11.439 +535,5% față de anul precedent 278.142 Neraportat 2
2017 1.800 58.352 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26190/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2025 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 3.053.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.053.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.053.098 RON +49.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.138.003 RON
Angajati
104 +395.24% față de anul precedent
Datorii
4.279.736 RON +121.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025
reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in judet la Angajati | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in judet la Angajati | Locul 1 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.038.937 RON. Profit: 833.280 RON

Cifra de afaceri: 2.038.937 RON. Profit: 833.280 RON

Cifra de afaceri
2.038.937 RON +228.44% față de anul precedent
Profit net
833.280 RON +374.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 +950% față de anul precedent
Datorii
1.933.526 RON +9.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 620.793 RON. Profit: 175.733 RON

Cifra de afaceri: 620.793 RON. Profit: 175.733 RON

Cifra de afaceri
620.793 RON +124.97% față de anul precedent
Profit net
175.733 RON -75.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.766.434 RON -5.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 275.943 RON. Profit: 722.150 RON

Cifra de afaceri: 275.943 RON. Profit: 722.150 RON

Cifra de afaceri
275.943 RON -80.52% față de anul precedent
Profit net
722.150 RON +374.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -91.67% față de anul precedent
Datorii
1.876.969 RON -32.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.416.655 RON. Profit: 152.220 RON

Cifra de afaceri: 1.416.655 RON. Profit: 152.220 RON

Cifra de afaceri
1.416.655 RON -70.48% față de anul precedent
Profit net
152.220 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -85.37% față de anul precedent
Datorii
2.769.226 RON -11.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.798.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.798.583 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.798.583 RON +119.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.867.869 RON
Angajati
82 +192.86% față de anul precedent
Datorii
3.140.624 RON -15.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.189.899 RON. Profit: 1.031.607 RON

Cifra de afaceri: 2.189.899 RON. Profit: 1.031.607 RON

Cifra de afaceri
2.189.899 RON +836.13% față de anul precedent
Profit net
1.031.607 RON +369.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +1300% față de anul precedent
Datorii
3.730.060 RON +32508.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 233.931 RON. Profit: 219.790 RON

Cifra de afaceri: 233.931 RON. Profit: 219.790 RON

Cifra de afaceri
233.931 RON +289.88% față de anul precedent
Profit net
219.790 RON +277.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
11.439 RON +535.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 60.000 RON. Profit: 58.152 RON

Cifra de afaceri: 60.000 RON. Profit: 58.152 RON

Cifra de afaceri
60.000 RON
Profit net
58.152 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.800 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRO INSTANT BRIGHT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Orş. Găeşti (DÂMBOVIŢA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.072026Mentiune · Buletin 26190/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.
CUI
38594288
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.07.2026
Registrul Comerțului
J2019001720152
EUID
ROONRC.J2019001720152
Sediu
Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Jud. Dâmboviţa, Strada LIBERTĂŢII, Nr. 27, camera nr. 6
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
550840
Data încheierii
09.07.2026
Număr dosar
2668536
Data dosarului
06.07.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Magdalena Doinita Madîrjac
Vezi Buletinul ONRC nr. 26190/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2025

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Dâmboviţa

MIRELA SORINEL S.R.L.
CUI: 41449814CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Iazu Com. Cojasca2019-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.428.446 RON
Profit
1.317.499 RON
Angajati
28
TREBOR VITAL S.R.L.
CUI: 36586947CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Corni Com. Cornăţelu2016-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.897.088 RON
Profit
64.217 RON
Angajati
15
DAROM SERVICII SUPORT S.R.L.
CUI: 38919991CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.648.281 RON
Profit
474.075 RON
Angajati
19
LILI CLEANING S.R.L.
CUI: 33114460CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2014-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.279.400 RON
Profit
842.816 RON
Angajati
12
IGIENA SRL
CUI: 17224614CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2005-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.323 RON
Profit
18.046 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Dâmboviţa

NEW LIMOS S.R.L.
CUI: 38496042CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Zidurile Com. Odobeşti2017-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.006 RON
Profit
8.332 RON
Angajati
1
PRONTO CLEANING HOME S.R.L.
CUI: 38089146CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.050 RON
Profit
169.477 RON
Angajati
1
DAVIAND ALEGRO S.R.L.
CUI: 38971825CAEN: 8121
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Niculeşti Com. Niculeşti2018-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
613.001 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Alte firme din Dâmboviţa

NICOLAE DARIA ŞTEFAN S.R.L.
CUI: 38589265CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.776 RON
Profit
892 RON
Angajati
0
EQUATOR PF S.R.L.
CUI: 38595496CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răcari Orş. Răcari2017-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.769.987 RON
Profit
110.474 RON
Angajati
10
DURABILES TERMOIZOLATII S.R.L.
CUI: 38567577CAEN: 4673
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Doiceşti Com. Doiceşti2017-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.686.763 RON
Profit
5.546 RON
Angajati
2
ZOETROPE LEARNING S.R.L.
CUI: 38346037CAEN: 8891
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Samurcaşi Com. Crevedia2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
792.091 RON
Profit
205.010 RON
Angajati
6
ISRO-FITNESS SCHOOL S.R.L.
CUI: 38771185CAEN: 8559
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Siliştea Com. Runcu2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.921 RON
Profit
400.233 RON
Angajati
0
CARMINE EPACAR S.R.L.
CUI: 36437040CAEN: 4933
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.029 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RICH GENO FOREST S.R.L.
CUI: 40419297CAEN: 0210
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Moreni2019-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.142 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.?

CUI-ul PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. este 38594288.

Unde este sediul PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.?

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti, Str. Libertăţii nr. 27, 135200, Orş. Găeşti, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.?

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. in 2025?

In 2025, PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.053.098 RON.

Cati angajati are PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.?

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. a raportat un numar mediu de 104 salariati in 2025.

Ce activitate are PRO INSTANT BRIGHT S.R.L.?

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. in 2025?

PRO INSTANT BRIGHT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 1.138.003 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 iulie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 august 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.