Activ

ASI LIVE S.R.L.

CUI: 38636243
CIF: 38636243
Reg. Com.: J16/3089/2017
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:20

Despre ASI LIVE S.R.L.

ASI LIVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Livezi Com. Podari, judetul DOLJ, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ASI LIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.750 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.993 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.620 RON in 2018 la 138.750 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
138.750 RON
Venituri totale
138.750 RON
Cheltuieli totale
135.438 RON
Profit brut
3.312 RON
Profit net
1.993 RON
Marja profit net
1,44%
Active imobilizate
607 RON
Active circulante
57.908 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
11.100 RON
Casa & conturi bănci
46.808 RON
Capital propriu
51.685 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Livezi Com. Podari, Str. Segarcea nr. 92, 207469

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Livezi Com. Podari, Str. Segarcea nr. 92, 207469
Cod poștal: 207469
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Livezi Com. Podari, Str. Segarcea nr. 92, 207469
Cod postal
207469
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.12.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
138.750 RON
Rezultat net
1.993 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 138.750 RON 104.400 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 138.750 RON 104.400 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 135.438 RON 100.910 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.312 RON 3.490 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.993 RON 2.603 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 607 RON 607 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 57.908 RON 52.220 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 58.515 RON 52.827 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 2.999 RON
CreanțeSume de încasat 11.100 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.808 RON 49.221 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.830 RON 3.134 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.685 RON 49.693 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active58.515RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale58.515 RON
Datorii totale6.830 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,4 %Profit net / active totale
ROE
3,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 138.750 +32,9% față de anul precedent 138.750 135.438 3.312 -5,1% față de anul precedent 1.993 -23,4% față de anul precedent 0 0
2023 104.400 +14,8% față de anul precedent 104.400 100.910 3.490 -71,2% față de anul precedent 2.603 -77,5% față de anul precedent 0 0
2022 90.970 -43,9% față de anul precedent 90.970 78.854 12.116 -67,5% față de anul precedent 11.553 -68,1% față de anul precedent 0 0
2021 162.000 +193,5% față de anul precedent 162.000 124.732 37.268 36.205 0 0
2020 55.200 +21,1% față de anul precedent 75.200 76.422 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.222 1.633
2019 45.570 -8,2% față de anul precedent 45.570 45.094 476 -61,7% față de anul precedent 19 -97,5% față de anul precedent 0 0
2018 49.620 49.620 48.378 1.242 746 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 607 57.908 58.515 0 11.100 46.808
2023 607 52.220 52.827 2.999 0 49.221
2022 607 49.561 50.168 0 0 49.561
2021 607 53.983 54.590 0 51.735 2.248
2020 607 3.362 3.969 798 0 2.564
2019 607 2.518 3.125 798 0 1.720
2018 607 2.479 3.086 798 0 1.681

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.830 +117,9% față de anul precedent 51.685 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 3.134 +1,8% față de anul precedent 49.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.078 -83,9% față de anul precedent 47.090 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 19.053 +310,8% față de anul precedent 35.537 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 4.638 +114,7% față de anul precedent -669 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.160 +0,9% față de anul precedent 965 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.140 946 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 138.750 RON. Profit: 1.993 RON

Cifra de afaceri: 138.750 RON. Profit: 1.993 RON

Cifra de afaceri
138.750 RON +32.9% față de anul precedent
Profit net
1.993 RON -23.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.830 RON +117.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.400 RON. Profit: 2.603 RON

Cifra de afaceri: 104.400 RON. Profit: 2.603 RON

Cifra de afaceri
104.400 RON +14.76% față de anul precedent
Profit net
2.603 RON -77.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.134 RON +1.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 90.970 RON. Profit: 11.553 RON

Cifra de afaceri: 90.970 RON. Profit: 11.553 RON

Cifra de afaceri
90.970 RON -43.85% față de anul precedent
Profit net
11.553 RON -68.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.078 RON -83.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 162.000 RON. Profit: 36.205 RON

Cifra de afaceri: 162.000 RON. Profit: 36.205 RON

Cifra de afaceri
162.000 RON +193.48% față de anul precedent
Profit net
36.205 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.053 RON +310.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.200 RON +21.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.633 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.638 RON +114.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 45.570 RON. Profit: 19 RON

Cifra de afaceri: 45.570 RON. Profit: 19 RON

Cifra de afaceri
45.570 RON -8.16% față de anul precedent
Profit net
19 RON -97.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.160 RON +0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 49.620 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri: 49.620 RON. Profit: 746 RON

Cifra de afaceri
49.620 RON
Profit net
746 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.140 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataASI LIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Livezi Com. Podari (DOLJ)

ASI LIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Sat Livezi Com. Podari (DOLJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Dolj

MR. WINDOW S.R.L.
CUI: 49977777CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.454 RON
Profit
83.123 RON
Angajati
1
ASORT MONTAJ SRL
CUI: 35704920CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.590 RON
Profit
22.684 RON
Angajati
2
TINA GLASS STYLE S.R.L.
CUI: 42034084CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.948 RON
Profit
2.055 RON
Angajati
0
OACĂ PVC S.R.L.
CUI: 45847260CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Sat Prunet Com. Bratovoeşti2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.985 RON
Profit
30.946 RON
Angajati
0
OVILAND TERM SRL
CUI: 24106468CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Sat Dăbuleni Orş. Dăbuleni2008-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.438 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAMEN PVC CONSTRUCT SRL
CUI: 35816703CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Sat Ostroveni Com. Ostroveni2016-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.347 RON
Profit
2.203 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Dolj

ALUPRO OLTENIA SRL
CUI: 37810480CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Sat Cioroiaşi Com. Cioroiaşi2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.273.269 RON
Profit
97.889 RON
Angajati
7
CC MONTAGGI SRL
CUI: 37045010CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
G&G SERVCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38709566CAEN: 4332
Activ
DOLJ, Sat Dudoviceşti Com. Şimnicu de Sus2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.970 RON
Profit
44.881 RON
Angajati
3

Alte firme din Dolj

SOHO BLACK COFFEE S.R.L.
CUI: 38632659CAEN: 5630
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.449.435 RON
Profit
75.383 RON
Angajati
6
AD&NTK S.R.L.
CUI: 38625589CAEN: 7112
Activ
DOLJ, Sat Georocu Mare Com. Bratovoeşti2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.615 RON
Profit
864 RON
Angajati
0
MIMAYAN S.R.L.
CUI: 38650787CAEN: 4781
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.505.482 RON
Profit
94.292 RON
Angajati
1
BMT SMART IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 38503956CAEN: 6831
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2017-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VANFIELDAGRO S.R.L.
CUI: 38754508CAEN: 0111
Activ
DOLJ, Sat Caraula Com. Caraula2018-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.656 RON
Profit
23.400 RON
Angajati
2
ZEFRO SRL
CUI: 37522399CAEN: 7311
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.035 RON
Profit
10.723 RON
Angajati
0
STOJAN SRL
CUI: 12239860CAEN: 5211
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1999-10-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ASI LIVE S.R.L.?

CUI-ul ASI LIVE S.R.L. este 38636243.

Unde este sediul ASI LIVE S.R.L.?

ASI LIVE S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Sat Livezi Com. Podari, Str. Segarcea nr. 92, 207469, Sat Livezi Com. Podari, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ASI LIVE S.R.L.?

ASI LIVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ASI LIVE S.R.L. in 2024?

In 2024, ASI LIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.750 RON.

Cati angajati are ASI LIVE S.R.L.?

ASI LIVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ASI LIVE S.R.L.?

ASI LIVE S.R.L. are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat ASI LIVE S.R.L. in 2024?

ASI LIVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.993 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.