Activ Plătitor TVA

RH SERV SIB S.R.L.

CUI: 38645519
CIF: RO38645519
Reg. Com.: J32/1867/2017
CAEN: 2573
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2017 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:14

Despre RH SERV SIB S.R.L.

RH SERV SIB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Avrig, judetul SIBIU, infiintata in 2017 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 2573). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RH SERV SIB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.448.076 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+121.8%). Profitul net inregistrat a fost de 372.899 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 772.679 RON in 2018 la 1.448.076 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.448.076 RON
Venituri totale
1.485.739 RON
Cheltuieli totale
1.071.944 RON
Profit brut
413.795 RON
Profit net
372.899 RON
Marja profit net
25,75%
Active imobilizate
341.401 RON
Active circulante
322.963 RON
Stocuri
25.005 RON
Creanțe
104.149 RON
Casa & conturi bănci
193.809 RON
Capital propriu
651.966 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Eroilor nr. 102, 555200

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Eroilor nr. 102, 555200
Cod poștal: 555200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Eroilor nr. 102, 555200
Cod postal
555200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.12.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.448.076 RON
Rezultat net
372.899 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.448.076 RON 652.991 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.485.739 RON 659.991 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.071.944 RON 572.958 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 413.795 RON 87.033 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 372.899 RON 82.239 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 341.401 RON 278.925 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 322.963 RON 263.820 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 664.364 RON 542.745 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.005 RON 16.454 RON
CreanțeSume de încasat 104.149 RON 95.470 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 193.809 RON 151.896 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.719 RON 48.499 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 651.966 RON 496.567 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active664.364RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale664.364 RON
Datorii totale14.719 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
56,1 %Profit net / active totale
ROE
57,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
21,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.448.076 +121,8% față de anul precedent 1.485.739 1.071.944 413.795 +375,5% față de anul precedent 372.899 +353,4% față de anul precedent 0 0
2023 652.991 +45,3% față de anul precedent 659.991 572.958 87.033 -12,3% față de anul precedent 82.239 -14,0% față de anul precedent 0 0
2022 449.511 +25,1% față de anul precedent 449.511 350.264 99.247 +145,4% față de anul precedent 95.623 +166,9% față de anul precedent 0 0
2021 359.347 +15,4% față de anul precedent 371.767 331.327 40.440 +89,2% față de anul precedent 35.824 +92,6% față de anul precedent 0 0
2020 311.503 -51,4% față de anul precedent 321.635 300.264 21.371 -92,4% față de anul precedent 18.604 -93,2% față de anul precedent 0 0
2019 640.371 -17,1% față de anul precedent 638.060 357.364 280.696 -51,8% față de anul precedent 274.689 -52,2% față de anul precedent 0 0
2018 772.679 785.689 203.453 582.236 574.509 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 341.401 322.963 664.364 25.005 104.149 193.809
2023 278.925 263.820 542.745 16.454 95.470 151.896
2022 301.736 207.846 509.582 13.785 132.946 61.115
2021 294.007 318.738 612.745 6.505 120.571 191.662
2020 263.581 323.930 587.511 2.412 13.851 307.667
2019 261.055 554.403 815.458 11.870 105.059 437.474
2018 7.608 572.024 579.632 35.769 41.506 494.749

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.719 -69,7% față de anul precedent 651.966 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 48.499 -43,5% față de anul precedent 496.567 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 85.851 -32,9% față de anul precedent 439.327 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 127.924 -27,0% față de anul precedent 493.704 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 175.127 -19,0% față de anul precedent 457.880 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 216.182 +4.185,1% față de anul precedent 599.276 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.045 574.587 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.448.076 RON. Profit: 372.899 RON

Cifra de afaceri: 1.448.076 RON. Profit: 372.899 RON

Cifra de afaceri
1.448.076 RON +121.76% față de anul precedent
Profit net
372.899 RON +353.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
14.719 RON -69.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 652.991 RON. Profit: 82.239 RON

Cifra de afaceri: 652.991 RON. Profit: 82.239 RON

Cifra de afaceri
652.991 RON +45.27% față de anul precedent
Profit net
82.239 RON -14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.499 RON -43.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 449.511 RON. Profit: 95.623 RON

Cifra de afaceri: 449.511 RON. Profit: 95.623 RON

Cifra de afaceri
449.511 RON +25.09% față de anul precedent
Profit net
95.623 RON +166.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
85.851 RON -32.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 359.347 RON. Profit: 35.824 RON

Cifra de afaceri: 359.347 RON. Profit: 35.824 RON

Cifra de afaceri
359.347 RON +15.36% față de anul precedent
Profit net
35.824 RON +92.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
127.924 RON -26.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 311.503 RON. Profit: 18.604 RON

Cifra de afaceri: 311.503 RON. Profit: 18.604 RON

Cifra de afaceri
311.503 RON -51.36% față de anul precedent
Profit net
18.604 RON -93.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
175.127 RON -18.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 640.371 RON. Profit: 274.689 RON

Cifra de afaceri: 640.371 RON. Profit: 274.689 RON

Cifra de afaceri
640.371 RON -17.12% față de anul precedent
Profit net
274.689 RON -52.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
216.182 RON +4185.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 772.679 RON. Profit: 574.509 RON

Cifra de afaceri: 772.679 RON. Profit: 574.509 RON

Cifra de afaceri
772.679 RON
Profit net
574.509 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.045 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRH SERV SIB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2573 in Orş. Avrig (SIBIU)

RH SERV SIB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2573 in Orş. Avrig (SIBIU)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2573, Sibiu

ITAL ŞTANŢE SRL
CUI: 17302305CAEN: 2573
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2005-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
857.185 RON
Profit
100.066 RON
Angajati
4

Alte firme din Sibiu

REGNOLOGY ROMANIA S.R.L.
CUI: 38645365CAEN: 6210
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.458.004 RON
Profit
60.231.027 RON
Angajati
263
SORINMOLDO TRANS S.R.L.
CUI: 38645535CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2017-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.766 RON
Profit
2.638 RON
Angajati
0
ELECTRO MAX SIB S.R.L.
CUI: 38668849CAEN: 4321
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2018-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.325 RON
Profit
16.523 RON
Angajati
1
CONFORT DENTAL SRL
CUI: 38469781CAEN: 8623
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.303.099 RON
Profit
537.574 RON
Angajati
14
ELSI SPEDITION SRL
CUI: 37065700CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Orş. Ocna Sibiului2017-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.141.777 RON
Profit
18.596 RON
Angajati
3
POWERSWEN S.R.L.
CUI: 40254865CAEN: 4321
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.365 RON
Profit
20.865 RON
Angajati
1
INDECO PACK S.R.L.
CUI: 50806380CAEN: 3320
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2024-11-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RH SERV SIB S.R.L.?

CUI-ul RH SERV SIB S.R.L. este 38645519.

Unde este sediul RH SERV SIB S.R.L.?

RH SERV SIB S.R.L. are sediul in Romania, SIBIU, Orş. Avrig, Str. Eroilor nr. 102, 555200, Orş. Avrig, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata RH SERV SIB S.R.L.?

RH SERV SIB S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RH SERV SIB S.R.L. in 2024?

In 2024, RH SERV SIB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.448.076 RON.

Cati angajati are RH SERV SIB S.R.L.?

RH SERV SIB S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are RH SERV SIB S.R.L.?

RH SERV SIB S.R.L. are codul CAEN principal 2573.

Ce profit a inregistrat RH SERV SIB S.R.L. in 2024?

RH SERV SIB S.R.L. a inregistrat un profit net de 372.899 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.