Activ

FARCZI SRG S.R.L.

CUI: 38679953
CIF: 38679953
Reg. Com.: J26/34/2018
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 22:15

Despre FARCZI SRG S.R.L.

FARCZI SRG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FARCZI SRG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.500 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.8%). Profitul net inregistrat a fost de 866 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 4.705 RON in 2018 la 1.500 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.500 RON
Venituri totale
1.500 RON
Cheltuieli totale
469 RON
Profit brut
1.031 RON
Profit net
866 RON
Marja profit net
57,73%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
5.108 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.500 RON
Casa & conturi bănci
2.608 RON
Capital propriu
4.943 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Sg. maj. Ionel Giurchi nr. 35, 540260

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Sg. maj. Ionel Giurchi nr. 35, 540260
Cod poștal: 540260
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Sg. maj. Ionel Giurchi nr. 35, 540260
Cod postal
540260
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.500 RON
Rezultat net
866 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.500 RON 3.050 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.500 RON 3.050 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 469 RON 3.266 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.031 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 866 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 216 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 216 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.108 RON 4.076 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.108 RON 4.076 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.500 RON 1.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.608 RON 3.076 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 165 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.943 RON 4.076 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.108RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.108 RON
Datorii totale165 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,0 %Profit net / active totale
ROE
17,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
30,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.500 -50,8% față de anul precedent 1.500 469 1.031 866 0 0
2023 3.050 +19,6% față de anul precedent 3.050 3.266 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 216 216
2022 2.550 +70,0% față de anul precedent 2.550 1.210 1.340 +405,7% față de anul precedent 1.263 +493,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.500 +114,3% față de anul precedent 1.738 1.473 265 213 0 0
2020 700 -88,0% față de anul precedent 700 2.941 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.241 2.262
2019 5.850 +24,3% față de anul precedent 5.850 4.412 1.438 -61,7% față de anul precedent 1.262 -65,1% față de anul precedent 0 0
2018 4.705 4.705 948 3.757 3.616 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 5.108 5.108 0 2.500 2.608
2023 0 4.076 4.076 0 1.000 3.076
2022 0 4.333 4.333 800 1.000 2.533
2021 0 3.076 3.076 800 1.000 1.276
2020 0 2.871 2.871 800 1.005 1.066
2019 0 5.150 5.150 800 1.000 3.350
2018 38 3.865 3.903 0 0 3.865

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 165 4.943 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 4.076 Neraportat 0
2022 41 -12,8% față de anul precedent 4.292 Neraportat 0
2021 47 -14,6% față de anul precedent 3.029 Neraportat 0
2020 55 -23,6% față de anul precedent 2.816 Neraportat 0
2019 72 -17,2% față de anul precedent 5.078 Neraportat 0
2018 87 3.816 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 866 RON

Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 866 RON

Cifra de afaceri
1.500 RON -50.82% față de anul precedent
Profit net
866 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
165 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.050 RON +19.61% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
216 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.550 RON. Profit: 1.263 RON

Cifra de afaceri: 2.550 RON. Profit: 1.263 RON

Cifra de afaceri
2.550 RON +70% față de anul precedent
Profit net
1.263 RON +492.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41 RON -12.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 213 RON

Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 213 RON

Cifra de afaceri
1.500 RON +114.29% față de anul precedent
Profit net
213 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47 RON -14.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
700 RON -88.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.262 RON
Angajati
0
Datorii
55 RON -23.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.850 RON. Profit: 1.262 RON

Cifra de afaceri: 5.850 RON. Profit: 1.262 RON

Cifra de afaceri
5.850 RON +24.34% față de anul precedent
Profit net
1.262 RON -65.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72 RON -17.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.705 RON. Profit: 3.616 RON

Cifra de afaceri: 4.705 RON. Profit: 3.616 RON

Cifra de afaceri
4.705 RON
Profit net
3.616 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
87 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFARCZI SRG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

FARCZI SRG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Mureş

ANTON DESIGN S.R.L.
CUI: 39358650CAEN: 4100
Activ
MUREŞ, Sat Răzoare Com. Miheşu de Câmpie2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZEN TOUR S.R.L.
CUI: 48785765CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2023-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIFUZ EVENTS S.R.L.
CUI: 50472891CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2024-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.062 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZESTREA MEDIA SRL
CUI: 25441495CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2009-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.000 RON
Profit
253 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Mureş

REINA PARTY SRL
CUI: 38378098CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2017-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIRROR-DREAMS SRL
CUI: 38265358CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2017-09-25
fara e-Factura
MAYACATEVENTS S.R.L.
CUI: 38880999CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2018-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.248 RON
Profit
54.029 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

ACTI TEMPORAL S.R.L.
CUI: 38674131CAEN: 8299
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.622.948 RON
Profit
1.446.186 RON
Angajati
6
TRIBOEM S.R.L.
CUI: 38681198CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Sat Ibăneşti Com. Ibăneşti2018-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.712 RON
Profit
35.867 RON
Angajati
1
EXCLUSIV MEDICAL S.R.L.
CUI: 38667304CAEN: 4646
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2018-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.856 RON
Profit
20.738 RON
Angajati
0
ANINA & MIRUALE S.R.L.
CUI: 38693605CAEN: 4617
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.720 RON
Profit
28.878 RON
Angajati
0
FOYTON INSTAL S.R.L.
CUI: 38535311CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Gheorghe Doja Com. Gheorghe Doja2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEDRALEX SOLAR ENERGY S.R.L.
CUI: 38844104CAEN: 4399
Activ
MUREŞ, Sat Dedrad Com. Batoş2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.309.488 RON
Profit
1.210.965 RON
Angajati
31
LORANA S.R.L.
CUI: 10718971CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Dedrad Com. Batoş1998-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.232.692 RON
Profit
31.805 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FARCZI SRG S.R.L.?

CUI-ul FARCZI SRG S.R.L. este 38679953.

Unde este sediul FARCZI SRG S.R.L.?

FARCZI SRG S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Sg. maj. Ionel Giurchi nr. 35, 540260, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata FARCZI SRG S.R.L.?

FARCZI SRG S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FARCZI SRG S.R.L. in 2024?

In 2024, FARCZI SRG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.500 RON.

Ce activitate are FARCZI SRG S.R.L.?

FARCZI SRG S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat FARCZI SRG S.R.L. in 2024?

FARCZI SRG S.R.L. a inregistrat un profit net de 866 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.