Activ

ATS MUSIC S.R.L.-D.

CUI: 38699985
CIF: 38699985
Reg. Com.: J40/519/2018
CAEN: 9329
Formă: SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)
Înființată: 16 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 16:09

Despre ATS MUSIC S.R.L.-D.

ATS MUSIC S.R.L.-D. este o srl-d (societate cu raspundere limitata - debutant) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATS MUSIC S.R.L.-D. a raportat o cifra de afaceri de 37.751 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.3%). Profitul net inregistrat a fost de 2.566 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.750 RON in 2018 la 37.751 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
37.751 RON
Venituri totale
37.751 RON
Cheltuieli totale
34.708 RON
Profit brut
3.043 RON
Profit net
2.566 RON
Marja profit net
6,80%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.878 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
-2.481 RON
Casa & conturi bănci
5.359 RON
Capital propriu
2.846 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 16
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 16
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 16
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
30 octombrie 2019
Data reactivare
9 octombrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
37.751 RON
Rezultat net
2.566 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 37.751 RON 75.961 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 37.751 RON 75.961 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 34.708 RON 72.352 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.043 RON 3.609 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.566 RON 3.112 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.878 RON 103.789 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.878 RON 103.789 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat -2.481 RON 1.725 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 5.359 RON 102.064 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 32 RON 9.594 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.846 RON 94.195 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.878RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.878 RON
Datorii totale32 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
89,2 %Profit net / active totale
ROE
90,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
89,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 37.751 -50,3% față de anul precedent 37.751 34.708 3.043 -15,7% față de anul precedent 2.566 -17,5% față de anul precedent 0 0
2023 75.961 +503,0% față de anul precedent 75.961 72.352 3.609 -71,4% față de anul precedent 3.112 -74,6% față de anul precedent 0 0
2022 12.598 -21,1% față de anul precedent 12.598 0 12.598 -21,1% față de anul precedent 12.228 -21,0% față de anul precedent 0 0
2021 15.957 +40,8% față de anul precedent 15.957 0 15.957 +40,8% față de anul precedent 15.478 +40,4% față de anul precedent 0 0
2020 11.330 -61,0% față de anul precedent 11.330 0 11.330 -61,0% față de anul precedent 11.024 -60,8% față de anul precedent 0 0
2019 29.015 +17,2% față de anul precedent 29.015 0 29.015 +17,2% față de anul precedent 28.145 +17,2% față de anul precedent 0 0
2018 24.750 24.750 0 24.750 24.008 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.878 2.878 0 -2.481 5.359
2023 0 103.789 103.789 0 1.725 102.064
2022 0 100.181 100.181 0 1.725 98.456
2021 0 87.582 87.582 0 1.725 85.857
2020 0 71.169 71.169 0 1.725 69.444
2019 0 57.384 57.384 0 1.725 55.659
2018 0 24.950 24.950 0 0 24.950

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 32 -99,7% față de anul precedent 2.846 Neraportat 0
2023 9.594 +5,4% față de anul precedent 94.195 Neraportat 0
2022 9.099 +4,3% față de anul precedent 91.082 Neraportat 0
2021 8.728 +12,0% față de anul precedent 78.854 Neraportat 0
2020 7.792 +54,9% față de anul precedent 63.377 Neraportat 0
2019 5.031 +578,0% față de anul precedent 52.353 Neraportat 0
2018 742 24.208 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 37.751 RON. Profit: 2.566 RON

Cifra de afaceri: 37.751 RON. Profit: 2.566 RON

Cifra de afaceri
37.751 RON -50.3% față de anul precedent
Profit net
2.566 RON -17.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
32 RON -99.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 75.961 RON. Profit: 3.112 RON

Cifra de afaceri: 75.961 RON. Profit: 3.112 RON

Cifra de afaceri
75.961 RON +502.96% față de anul precedent
Profit net
3.112 RON -74.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.594 RON +5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.598 RON. Profit: 12.228 RON

Cifra de afaceri: 12.598 RON. Profit: 12.228 RON

Cifra de afaceri
12.598 RON -21.05% față de anul precedent
Profit net
12.228 RON -21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.099 RON +4.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 15.957 RON. Profit: 15.478 RON

Cifra de afaceri: 15.957 RON. Profit: 15.478 RON

Cifra de afaceri
15.957 RON +40.84% față de anul precedent
Profit net
15.478 RON +40.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.728 RON +12.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.330 RON. Profit: 11.024 RON

Cifra de afaceri: 11.330 RON. Profit: 11.024 RON

Cifra de afaceri
11.330 RON -60.95% față de anul precedent
Profit net
11.024 RON -60.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.792 RON +54.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.015 RON. Profit: 28.145 RON

Cifra de afaceri: 29.015 RON. Profit: 28.145 RON

Cifra de afaceri
29.015 RON +17.23% față de anul precedent
Profit net
28.145 RON +17.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.031 RON +578.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.750 RON. Profit: 24.008 RON

Cifra de afaceri: 24.750 RON. Profit: 24.008 RON

Cifra de afaceri
24.750 RON
Profit net
24.008 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
742 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATS MUSIC S.R.L.-D. (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ATS MUSIC S.R.L.-D. (SRL-D (Societate cu raspundere limitata - debutant)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

HAI AFARA LA JOACĂ S.R.L.
CUI: 46123214CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.965 RON
Profit
30.759 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JOSIAN WL S.R.L.
CUI: 50821444CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.042 RON
Profit
41.196 RON
Angajati
1
KIDS MANIA SRL
CUI: 37783947CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.542 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HUG EVENTS S.R.L.
CUI: 40083994CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.996 RON
Profit
20.228 RON
Angajati
0
ELENDRA EVENTS SRL
CUI: 34758736CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

CASA MARIA & NETUS EVENTS S.R.L.
CUI: 38668008CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CENTRUL PUI DE OM SRL
CUI: 38700095CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.240 RON
Profit
169.614 RON
Angajati
2
ARIDAR EXPERT S.R.L.
CUI: 38770996CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.716 RON
Profit
39.721 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HONEST SMILE S.R.L.
CUI: 38700010CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.729 RON
Profit
74.469 RON
Angajati
0
NORTHERN Q TERRACES SRL
CUI: 38701058CAEN: 6812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-01-17
fara e-Factura
FIRST CLASS LANGUAGE S.R.L.
CUI: 38724043CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BALKAN BUSINESS INVEST SRL
CUI: 38506537CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.681 RON
Profit
18.744 RON
Angajati
1
ALF CONSTRUCT TERMOPANE S.R.L.
CUI: 38939522CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.128 RON
Profit
28.143 RON
Angajati
1
DIAVET DOC PETS SRL
CUI: 36778098CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATS MUSIC S.R.L.-D.?

CUI-ul ATS MUSIC S.R.L.-D. este 38699985.

Unde este sediul ATS MUSIC S.R.L.-D.?

ATS MUSIC S.R.L.-D. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. V. V. Stanciu nr. 16, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ATS MUSIC S.R.L.-D.?

ATS MUSIC S.R.L.-D. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATS MUSIC S.R.L.-D. in 2024?

In 2024, ATS MUSIC S.R.L.-D. a raportat o cifra de afaceri de 37.751 RON.

Ce activitate are ATS MUSIC S.R.L.-D.?

ATS MUSIC S.R.L.-D. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ATS MUSIC S.R.L.-D. in 2024?

ATS MUSIC S.R.L.-D. a inregistrat un profit net de 2.566 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.