Activ e‑Factură

MODUL TERMO INSTAL S.R.L.

CUI: 38706942
CIF: 38706942
Reg. Com.: J23/163/2018
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:14

Despre MODUL TERMO INSTAL S.R.L.

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măgurele Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MODUL TERMO INSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 232.938 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+284.2%). Profitul net inregistrat a fost de 62.514 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut de la 298.329 RON in 2018 la 232.938 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
232.938 RON
Venituri totale
232.938 RON
Cheltuieli totale
168.095 RON
Profit brut
64.843 RON
Profit net
62.514 RON
Marja profit net
26,84%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
34.816 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
8.767 RON
Casa & conturi bănci
26.049 RON
Capital propriu
25.744 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. GUTUILOR nr. 25, 77125
Detalii adresaCamera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. GUTUILOR nr. 25, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. GUTUILOR nr. 25, 77125
Detalii
Camera 2
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.01.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
232.938 RON
Rezultat net
62.514 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 232.938 RON 60.626 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 232.938 RON 70.126 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 168.095 RON 104.594 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 64.843 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 62.514 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 34.468 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 35.169 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.816 RON 23.082 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 34.816 RON 23.082 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 8.767 RON 22.911 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.049 RON 171 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.072 RON 59.852 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.744 RON -36.770 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active34.816RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale34.816 RON
Datorii totale9.072 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
179,6 %Profit net / active totale
ROE
242,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,84 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 232.938 +284,2% față de anul precedent 232.938 168.095 64.843 62.514 0 0
2023 60.626 -55,8% față de anul precedent 70.126 104.594 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.468 35.169
2022 137.237 +18,2% față de anul precedent 137.237 114.588 22.649 21.277 0 0
2021 116.074 -25,0% față de anul precedent 116.074 167.527 0 0 51.453 52.614
2020 154.853 -46,8% față de anul precedent 165.224 183.104 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 17.880 19.429
2019 290.845 -2,5% față de anul precedent 290.845 245.855 44.990 -74,3% față de anul precedent 42.082 -75,5% față de anul precedent 0 0
2018 298.329 298.329 123.464 174.865 171.882 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 34.816 34.816 0 8.767 26.049
2023 0 23.082 23.082 0 22.911 171
2022 9.660 30.324 39.984 0 27.498 2.826
2021 15.609 8.775 24.384 0 2.618 6.157
2020 28.096 32.107 60.203 0 2.119 29.988
2019 40.583 81.754 122.337 21.202 23.300 37.252
2018 0 174.310 174.310 38.647 23.300 112.363

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.072 -84,8% față de anul precedent 25.744 Neraportat 1
2023 59.852 +43,9% față de anul precedent -36.770 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 41.586 -12,0% față de anul precedent -1.602 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2021 47.263 +55,1% față de anul precedent -22.879 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 30.468 -34,0% față de anul precedent 29.735 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 46.173 +1.972,4% față de anul precedent 76.164 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2018 2.228 172.082 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 232.938 RON. Profit: 62.514 RON

Cifra de afaceri: 232.938 RON. Profit: 62.514 RON

Cifra de afaceri
232.938 RON +284.22% față de anul precedent
Profit net
62.514 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.072 RON -84.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 60.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.626 RON -55.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.169 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
59.852 RON +43.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 137.237 RON. Profit: 21.277 RON

Cifra de afaceri: 137.237 RON. Profit: 21.277 RON

Cifra de afaceri
137.237 RON +18.23% față de anul precedent
Profit net
21.277 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
41.586 RON -12.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 116.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.074 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.074 RON -25.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
52.614 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
47.263 RON +55.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 154.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.853 RON -46.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.429 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.468 RON -34.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 290.845 RON. Profit: 42.082 RON

Cifra de afaceri: 290.845 RON. Profit: 42.082 RON

Cifra de afaceri
290.845 RON -2.51% față de anul precedent
Profit net
42.082 RON -75.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
46.173 RON +1972.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 298.329 RON. Profit: 171.882 RON

Cifra de afaceri: 298.329 RON. Profit: 171.882 RON

Cifra de afaceri
298.329 RON
Profit net
171.882 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.228 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMODUL TERMO INSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Măgurele Orş. Măgurele (ILFOV)

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Sat Măgurele Orş. Măgurele (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Ilfov

SANCOM INSTAL S.R.L.
CUI: 38844473CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DAC INSTAL SERVICE S.R.L.
CUI: 48357521CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Vidra Com. Vidra2023-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.860 RON
Profit
18.741 RON
Angajati
1
FRT TRANS INSTAL S.R.L.
CUI: 49795279CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2024-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.099 RON
Profit
116.472 RON
Angajati
1
PVC TERM INSTAL MRC S.R.L.
CUI: 46339669CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2022-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.105 RON
Profit
59.993 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Ilfov

GALASSIA NETWORK S.R.L.
CUI: 38631661CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.802.107 RON
Profit
497.495 RON
Angajati
4
INSTAGRATY S.R.L.
CUI: 38727902CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Creţeşti Com. Vidra2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.135 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NOVINGAIR VENTILATIE S.R.L.
CUI: 38597241CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2017-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FRIGOSPI S.R.L.
CUI: 38731555CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Com. Berceni2018-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.482 RON
Profit
8.205 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

TIMA STREET TRANS S.R.L.
CUI: 38700206CAEN: 4939
Activ
ILFOV, Sat Ordoreanu Com. Clinceni2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.354 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
AVM-DENTAL SRL
CUI: 38706950CAEN: 8623
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.733 RON
Profit
34.271 RON
Angajati
0
GLAR SOLUTII S.R.L.
CUI: 38698874CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.201.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2017-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.730.201 RON
Profit
1.182.640 RON
Angajati
3
VICA BUSINESS S.R.L.
CUI: 38760771CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.234.655 RON
Profit
651.015 RON
Angajati
2
SERVICE LINE ARGHY SRL
CUI: 31489773CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2013-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.993 RON
Profit
25.706 RON
Angajati
9
BLANK GROUP WORLD WIDE S.R.L.
CUI: 43963071CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2021-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.216.200 RON
Profit
2.815.170 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MODUL TERMO INSTAL S.R.L.?

CUI-ul MODUL TERMO INSTAL S.R.L. este 38706942.

Unde este sediul MODUL TERMO INSTAL S.R.L.?

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele, Str. GUTUILOR nr. 25, 77125, Sat Măgurele Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata MODUL TERMO INSTAL S.R.L.?

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MODUL TERMO INSTAL S.R.L. in 2024?

In 2024, MODUL TERMO INSTAL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 232.938 RON.

Cati angajati are MODUL TERMO INSTAL S.R.L.?

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MODUL TERMO INSTAL S.R.L.?

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat MODUL TERMO INSTAL S.R.L. in 2024?

MODUL TERMO INSTAL S.R.L. a inregistrat un profit net de 62.514 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.