Activ

PALCOM EQUIPE S.R.L.

CUI: 38711680
CIF: 38711680
Reg. Com.: J22/109/2018
CAEN: 3109
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:05

Despre PALCOM EQUIPE S.R.L.

PALCOM EQUIPE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 3109). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PALCOM EQUIPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 232.749 RON, in crestere fata de anul precedent (+34.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut de la 325.327 RON in 2018 la 232.749 RON in 2024. Datoriile raportate (319.219 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
232.749 RON
Venituri totale
237.544 RON
Cheltuieli totale
250.976 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
80.898 RON
Stocuri
49.327 RON
Creanțe
16.421 RON
Casa & conturi bănci
15.150 RON
Capital propriu
-238.321 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Ezăreni nr. 2, 707317
Detalii adresapoz. 3426

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Ezăreni nr. 2, 707317
Cod poștal: 707317
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Ezăreni nr. 2, 707317
Detalii
poz. 3426
Cod postal
707317
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
232.749 RON
Rezultat net
-15.808 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 232.749 RON 173.141 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 237.544 RON 255.272 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 250.976 RON 307.035 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 13.432 RON 51.763 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 15.808 RON 54.295 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 15.449 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.898 RON 51.186 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 80.898 RON 66.635 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 49.327 RON 35.723 RON
CreanțeSume de încasat 16.421 RON 8.457 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.150 RON 7.006 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 319.219 RON 289.147 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -238.321 RON -222.512 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active80.898RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

394,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale80.898 RON
Datorii totale319.219 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-294,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 232.749 +34,4% față de anul precedent 237.544 250.976 0 0 13.432 15.808
2023 173.141 -41,6% față de anul precedent 255.272 307.035 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 51.763 54.295
2022 296.326 +43,8% față de anul precedent 380.118 366.322 13.796 +49,5% față de anul precedent 8.362 +45,0% față de anul precedent 0 0
2021 206.104 -28,5% față de anul precedent 348.504 339.277 9.227 5.766 0 0
2020 288.100 -44,7% față de anul precedent 289.005 409.736 0 0 120.731 122.669
2019 521.340 +60,3% față de anul precedent 521.340 578.564 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 57.224 62.477
2018 325.327 325.327 319.136 6.191 2.600 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 80.898 80.898 49.327 16.421 15.150
2023 15.449 51.186 66.635 35.723 8.457 7.006
2022 87.130 19.385 106.515 9.840 2.005 7.540
2021 167.331 13.060 180.391 6.194 5.072 1.794
2020 247.532 54.942 302.474 40.006 7.957 6.979
2019 93.714 113.904 207.618 86.525 24.211 3.168
2018 0 188.901 188.901 179.863 4.389 4.649

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 319.219 +10,4% față de anul precedent -238.321 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 289.147 +5,3% față de anul precedent -222.512 Neraportat 1
2022 274.733 -23,0% față de anul precedent -168.218 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 356.996 -26,4% față de anul precedent -176.580 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 485.342 +81,6% față de anul precedent -182.346 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 267.295 +43,6% față de anul precedent -59.677 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 186.101 2.800 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37660/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 232.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 232.749 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
232.749 RON +34.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.808 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
319.219 RON +10.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 173.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.141 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.141 RON -41.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
54.295 RON
Angajati
1
Datorii
289.147 RON +5.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.326 RON. Profit: 8.362 RON

Cifra de afaceri: 296.326 RON. Profit: 8.362 RON

Cifra de afaceri
296.326 RON +43.77% față de anul precedent
Profit net
8.362 RON +45.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
274.733 RON -23.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 206.104 RON. Profit: 5.766 RON

Cifra de afaceri: 206.104 RON. Profit: 5.766 RON

Cifra de afaceri
206.104 RON -28.46% față de anul precedent
Profit net
5.766 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
356.996 RON -26.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 288.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 288.100 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
288.100 RON -44.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
122.669 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
485.342 RON +81.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 521.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 521.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
521.340 RON +60.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
62.477 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
267.295 RON +43.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 325.327 RON. Profit: 2.600 RON

Cifra de afaceri: 325.327 RON. Profit: 2.600 RON

Cifra de afaceri
325.327 RON
Profit net
2.600 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
186.101 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPALCOM EQUIPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

PALCOM EQUIPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Valea Adâncă Com. Miroslava (IAŞI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.102026Mentiune · Buletin 37660/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PALCOM EQUIPE S.R.L.
CUI
38711680
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.10.2026
Registrul Comerțului
J22/109/2018
EUID
ROONRC.J22/109/2018
Sediu
Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Jud. Iaşi, Strada Ezăreni, Nr. 2, poz. 3426
Județ
Iaşi
Număr încheiere
805907
Data încheierii
12.10.2026
Număr dosar
3608806
Data dosarului
08.09.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela VICOL

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3608806 din 08.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37660/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3109, Iaşi

ADISTEF IAŞI S.R.L.
CUI: 46692929CAEN: 3100
Activ
IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani2022-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.940 RON
Profit
151.490 RON
Angajati
1
VEM DESIGN MOBILA S.R.L.
CUI: 49641903CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.177 RON
Profit
1.101 RON
Angajati
2
EVA EXPERT TIMBER S.R.L.
CUI: 40432180CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.151 RON
Profit
58.711 RON
Angajati
1
ATELIERELE VLAIDUC SRL
CUI: 37826487CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.330 RON
Profit
1.987 RON
Angajati
1
MOLDOMOBILA NOVA SRL
CUI: 35538852CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3109, Iaşi

HOLZMOBEL TCI DELUXE S.R.L.
CUI: 39157605CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Sat Feteşti Com. Scobinţi2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GABRIELAMOB SRL
CUI: 37957776CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Sat Rediu Com. Scânteia2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.501 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
STAR AZUL S.R.L.
CUI: 39179263CAEN: 3109
Activ
IAŞI, Sat Pietrăria Com. Bârnova2018-04-13
fara e-Factura

Alte firme din Iaşi

IGNI.MET CRD S.R.L.
CUI: 38711736CAEN: 2511
Activ
IAŞI, Sat Osoi Com. Comarna2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MASTER CLUB GAMES S.R.L.
CUI: 38702754CAEN: 5630
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.826 RON
Profit
118.355 RON
Angajati
2
VINURI NOBILE TOMAI S.R.L.
CUI: 38721144CAEN: 4634
Activ
IAŞI, Sat Cristeşti Com. Holboca2018-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.363.608 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
UNISTAR HORECA S.R.L.
CUI: 38607965CAEN: 4690
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2017-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.190.199 RON
Profit
49.023 RON
Angajati
4
SMART SPACE RESIDENCE S.R.L.
CUI: 38833288CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Şorogari Com. Aroneanu2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.981 RON
Profit
225.671 RON
Angajati
3
AUTOSTAR MILES SRL
CUI: 37755432CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.270.843 RON
Profit
320.153 RON
Angajati
6
SFATUL MAMEI S.R.L.
CUI: 39717052CAEN: 8230
Activ
IAŞI, Sat Horleşti Com. Rediu2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PALCOM EQUIPE S.R.L.?

CUI-ul PALCOM EQUIPE S.R.L. este 38711680.

Unde este sediul PALCOM EQUIPE S.R.L.?

PALCOM EQUIPE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, Str. Ezăreni nr. 2, 707317, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata PALCOM EQUIPE S.R.L.?

PALCOM EQUIPE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PALCOM EQUIPE S.R.L. in 2024?

In 2024, PALCOM EQUIPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 232.749 RON.

Cati angajati are PALCOM EQUIPE S.R.L.?

PALCOM EQUIPE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PALCOM EQUIPE S.R.L.?

PALCOM EQUIPE S.R.L. are codul CAEN principal 3109.

Ce profit a inregistrat PALCOM EQUIPE S.R.L. in 2024?

PALCOM EQUIPE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 15.808 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.