Activ

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.

CUI: 38722530
CIF: 38722530
Reg. Com.: J24/88/2018
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:22

Despre FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.107 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.5%). Profitul net inregistrat a fost de 33.474 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 42.524 RON in 2018 la 78.107 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
78.107 RON
Venituri totale
78.107 RON
Cheltuieli totale
43.851 RON
Profit brut
34.256 RON
Profit net
33.474 RON
Marja profit net
42,86%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.139 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.480 RON
Casa & conturi bănci
659 RON
Capital propriu
-239 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 64, 430231

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 64, 430231
Cod poștal: 430231
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 64, 430231
Cod postal
430231
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
78.107 RON
Rezultat net
33.474 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 78.107 RON 64.834 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 78.107 RON 64.834 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.851 RON 53.283 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 34.256 RON 11.551 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.474 RON 10.902 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.139 RON 701 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.139 RON 701 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.480 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 659 RON 701 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.378 RON 3.414 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -239 RON -2.713 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.139RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

107,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.139 RON
Datorii totale3.378 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1.066,4 %Profit net / active totale
ROE
-14.005,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-7,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 78.107 +20,5% față de anul precedent 78.107 43.851 34.256 +196,6% față de anul precedent 33.474 +207,0% față de anul precedent 0 0
2023 64.834 +13,9% față de anul precedent 64.834 53.283 11.551 10.902 0 0
2022 56.925 +41,6% față de anul precedent 56.925 61.747 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.822 6.531
2021 40.195 +43,6% față de anul precedent 40.195 37.139 3.056 1.851 0 0
2020 27.986 -56,4% față de anul precedent 27.986 30.674 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.688 3.155
2019 64.133 +50,8% față de anul precedent 64.133 55.346 8.787 6.863 0 0
2018 42.524 42.524 53.786 0 0 11.262 12.341

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.139 3.139 0 2.480 659
2023 0 701 701 0 0 701
2022 0 377 377 0 0 377
2021 0 3.635 3.635 0 0 3.635
2020 0 216 216 0 0 216
2019 0 880 880 0 0 880
2018 146 387 533 61 0 326

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.378 -1,1% față de anul precedent -239 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 3.414 -75,6% față de anul precedent -2.713 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 13.992 +37,0% față de anul precedent -13.615 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 10.216 +18,1% față de anul precedent -6.581 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 8.648 +40,4% față de anul precedent -8.432 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 6.158 -51,4% față de anul precedent -5.278 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 12.674 -12.141 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 78.107 RON. Profit: 33.474 RON

Cifra de afaceri: 78.107 RON. Profit: 33.474 RON

Cifra de afaceri
78.107 RON +20.47% față de anul precedent
Profit net
33.474 RON +207.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.378 RON -1.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 64.834 RON. Profit: 10.902 RON

Cifra de afaceri: 64.834 RON. Profit: 10.902 RON

Cifra de afaceri
64.834 RON +13.89% față de anul precedent
Profit net
10.902 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.414 RON -75.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.925 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.925 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.925 RON +41.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.531 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
13.992 RON +36.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.195 RON. Profit: 1.851 RON

Cifra de afaceri: 40.195 RON. Profit: 1.851 RON

Cifra de afaceri
40.195 RON +43.63% față de anul precedent
Profit net
1.851 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
10.216 RON +18.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 27.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.986 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.986 RON -56.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.155 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.648 RON +40.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.133 RON. Profit: 6.863 RON

Cifra de afaceri: 64.133 RON. Profit: 6.863 RON

Cifra de afaceri
64.133 RON +50.82% față de anul precedent
Profit net
6.863 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.158 RON -51.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 42.524 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.524 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.524 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.341 RON
Angajati
2
Datorii
12.674 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Maramureş

CHURROS FIESTA S.R.L.
CUI: 50556488CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2024-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.679 RON
Profit
18.062 RON
Angajati
1
NKM COFETĂRIE S.R.L.
CUI: 44332516CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Băiţa Orş. Tăuţii-Măgherăuş2021-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.921 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRĂJITURI DE LA SMARANDA SRL
CUI: 37865036CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.181 RON
Profit
1.682 RON
Angajati
1
PANIPAT GIORGIO S.R.L.
CUI: 33716953CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2014-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.019 RON
Profit
4.516 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Maramureş

DELUXE ANDRADA S.R.L.
CUI: 38631351CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2017-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.735 RON
Profit
2.792 RON
Angajati
3
MARRĂZV S.R.L.
CUI: 38836020CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.388 RON
Profit
4.647 RON
Angajati
0
CHURERIA LENA & PAUL S.R.L.
CUI: 38090736CAEN: 1071
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie2017-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.933 RON
Profit
626 RON
Angajati
2

Alte firme din Maramureş

MRN MARINA-CONST S.R.L.
CUI: 38716822CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Rona de Jos Com. Rona de Jos2018-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.202 RON
Profit
11.494 RON
Angajati
2
BPC-BEE POLLEN COMPANY S.R.L.
CUI: 38707263CAEN: 4638
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.955.457 RON
Profit
1.228.606 RON
Angajati
3
IMC NILAC S.R.L.
CUI: 38540024CAEN: 4729
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cicârlău Com. Cicârlău2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.391 RON
Profit
2.717 RON
Angajati
0
OVI HER FOREST S.R.L.
CUI: 38922601CAEN: 0210
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ungureni Com. Cupşeni2018-02-23
fara e-Factura
PUFULEŢI ALBINUŢA SRL
CUI: 37141769CAEN: 1089
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Săliştea de Sus2017-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.281 RON
Profit
923 RON
Angajati
0
VEXO STANDARD S.R.L.
CUI: 40196497CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.893 RON
Profit
27.250 RON
Angajati
0
ATHLION S.R.L.
CUI: 51988336CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Tăuţii-Măgherăuş Orş. Tăuţii-Măgherăuş2025-06-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.?

CUI-ul FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. este 38722530.

Unde este sediul FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.?

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Republicii nr. 64, 430231, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.?

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. in 2024?

In 2024, FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 78.107 RON.

Cati angajati are FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.?

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L.?

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. in 2024?

FAST PRODUCT MARAMURES S.R.L. a inregistrat un profit net de 33.474 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.