Activ Plătitor TVA

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.

CUI: 38725910
CIF: RO38725910
Reg. Com.: J40/773/2018
CAEN: 7711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:22

Despre GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare" (cod CAEN 7711), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.099.205 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 297.375 RON in 2019 la 1.099.205 RON in 2023. Datoriile raportate (1.183.192 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.099.205 RON
Venituri totale
1.099.205 RON
Cheltuieli totale
1.879.252 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
600.142 RON
Active circulante
169.218 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
61.831 RON
Casa & conturi bănci
107.387 RON
Capital propriu
-413.832 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 53, 50104

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 53, 50104
Cod poștal: 50104
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 53, 50104
Cod postal
50104
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
1.099.205 RON
Rezultat net
-791.040 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.099.205 RON 1.846.992 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.099.205 RON 1.846.992 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.879.252 RON 1.423.531 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 423.461 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 405.360 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 780.047 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 791.040 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 600.142 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 169.218 RON 602.936 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 769.360 RON 602.936 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 61.831 RON 529.705 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 107.387 RON 73.231 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.183.192 RON 225.728 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -413.832 RON 377.208 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active769.360RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

153,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale769.360 RON
Datorii totale1.183.192 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-53,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 1.099.205 -40,5% față de anul precedent 1.099.205 1.879.252 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 780.047 791.040
2022 1.846.992 +57,3% față de anul precedent 1.846.992 1.423.531 423.461 405.360 0 0
2021 1.173.888 +27,2% față de anul precedent 1.173.888 1.177.413 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.525 14.289
2020 923.265 +210,5% față de anul precedent 953.273 913.475 39.798 30.732 0 0
2019 297.375 302.135 343.608 0 0 41.473 44.795

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 600.142 169.218 769.360 0 61.831 107.387
2022 0 602.936 602.936 0 529.705 73.231
2021 0 74.315 74.315 0 38.588 35.727
2020 0 36.865 36.865 0 25.855 11.010
2019 2.876 21.200 24.076 0 0 21.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 1.183.192 +424,2% față de anul precedent -413.832 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 225.728 +120,3% față de anul precedent 377.208 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 102.467 +102,0% față de anul precedent -28.152 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2020 50.728 -26,1% față de anul precedent -13.863 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 68.671 -44.595 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.099.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.099.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.099.205 RON -40.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
791.040 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.183.192 RON +424.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.846.992 RON. Profit: 405.360 RON

Cifra de afaceri: 1.846.992 RON. Profit: 405.360 RON

Cifra de afaceri
1.846.992 RON +57.34% față de anul precedent
Profit net
405.360 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
225.728 RON +120.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.173.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.173.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.173.888 RON +27.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
14.289 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
102.467 RON +101.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 923.265 RON. Profit: 30.732 RON

Cifra de afaceri: 923.265 RON. Profit: 30.732 RON

Cifra de afaceri
923.265 RON +210.47% față de anul precedent
Profit net
30.732 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
50.728 RON -26.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 297.375 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 297.375 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
297.375 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.795 RON
Angajati
4
Datorii
68.671 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7711 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7711 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7711, Municipiul Bucureşti

CAR RENT INNOVATION SRL
CUI: 37964560CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.105.542 RON
Profit
31.340 RON
Angajati
5
AKI CAR SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39310309CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.093.152 RON
Profit
851.113 RON
Angajati
1
INTER LEASE OPERATIONAL SRL
CUI: 30560778CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.113.656 RON
Profit
649.417 RON
Angajati
0
BOOKINGCARS ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 38840641CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.061.005 RON
Profit
57.343 RON
Angajati
0
AS24 RENT S.R.L.
CUI: 30842752CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.529.898 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VLDTRANSITION S.R.L.
CUI: 39559084CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
847.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7711, Municipiul Bucureşti

NZO2 S.R.L.
CUI: 38681031CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.308.975 RON
Profit
316.877 RON
Angajati
2
CITY COLLECT S.R.L.
CUI: 38788306CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.353.934 RON
Profit
673.869 RON
Angajati
2
VICDOR SPEED SRL
CUI: 38571209CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ZEN NET S.R.L.
CUI: 38725936CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.702 RON
Profit
84.114 RON
Angajati
1
CRISTALIN HUMAN RESOURCES S.R.L.
CUI: 38731024CAEN: 7830
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.578 RON
Profit
201.720 RON
Angajati
1
ACORD TEACH AND CARE S.R.L.
CUI: 38702720CAEN: 8541
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.609 RON
Profit
29.840 RON
Angajati
0
MR HOMEBUILDERS S.R.L.
CUI: 38753227CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.324 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.409 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SAR STAR SRL
CUI: 36901009CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.045 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FURNITURE.DESIGN.CONCEPT S.R.L.
CUI: 40922581CAEN: 3101
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.130 RON
Profit
4.859 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.?

CUI-ul GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. este 38725910.

Unde este sediul GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.?

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Mihail Kogălniceanu nr. 53, 50104, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.?

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. in 2023?

In 2023, GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.099.205 RON.

Cati angajati are GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.?

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L.?

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. are codul CAEN principal 7711 (Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare).

Ce profit a inregistrat GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. in 2023?

GESTIUNE DAUNE COMPLEXE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 791.040 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.