Activ e‑Factură

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38777536
CIF: 38777536
Reg. Com.: F06/61/2018
CAEN: 4321
Formă: Necunoscut
Înființată: 31 ianuarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:41

Despre RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Aleea Zambilelor nr. 3, 420076

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Aleea Zambilelor nr. 3, 420076
Cod poștal: 420076
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Aleea Zambilelor nr. 3, 420076
Cod postal
420076
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 31.01.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4321 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4321 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4321, Bistriţa-Năsăud

DATACOR SRL
CUI: 14731272CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2002-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.361.564 RON
Profit
10.987.417 RON
Angajati
134
ELECTRO-URSA SERVCOM SRL
CUI: 7782958CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1995-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.926.359 RON
Profit
848.886 RON
Angajati
30
ELECTRO-APARATAJ S.R.L.
CUI: 14977103CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Beclean2002-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.951.881 RON
Profit
1.028.064 RON
Angajati
26
MW & KVA ELECTRIC S.R.L.
CUI: 37951641CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.359.832 RON
Profit
744.285 RON
Angajati
6
INSTAL-COMPLET SRL
CUI: 37272225CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Chiochiş Com. Chiochiş2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.825.160 RON
Profit
1.202.025 RON
Angajati
4
NEPOS MAGIC ELECTRIC SRL
CUI: 30612940CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nepos Com. Feldru2012-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.462.411 RON
Profit
409.571 RON
Angajati
12
ELECTRIC GRUP ILUX SRL
CUI: 33029739CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Năsăud2014-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.421.753 RON
Profit
565.370 RON
Angajati
11
PIM CORPORATION SRL
CUI: 17287876CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2005-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.041.807 RON
Profit
526.202 RON
Angajati
12
DELTIC-INSTAL SRL
CUI: 12747302CAEN: 4321
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Prundu Bârgăului Com. Prundu Bârgăului2000-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.506.557 RON
Profit
78.072 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38777536.

Unde este sediul RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Aleea Zambilelor nr. 3, 420076, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

RUSS MIHAI-SEBASTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.