Activ

TRUFAST S.R.L.

CUI: 38780124
CIF: 38780124
Reg. Com.: J23/4327/2023
CAEN: 4633
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 05:28

Despre TRUFAST S.R.L.

TRUFAST S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Otopeni, judetul ILFOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile" (cod CAEN 4633), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRUFAST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
141 RON
Active circulante
317 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
317 RON
Capital propriu
458 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Ştefan cel Mare nr. 51N, 75100
Telefon0727784556,072

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Ştefan cel Mare nr. 51N, 75100
Cod poștal: 75100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Ştefan cel Mare nr. 51N, 75100
Cod postal
75100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 03.07.2023
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 141 RON 141 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 317 RON 317 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 458 RON 458 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 317 RON 317 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 458 RON 458 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active458RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale458 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 300 0 0 300 300
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 373 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 373 373
2018 23.622 23.622 21.849 1.773 930 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 141 317 458 0 0 317
2023 141 317 458 0 0 317
2022 141 317 458 0 0 317
2021 141 317 458 0 0 317
2020 141 317 458 0 0 317
2019 141 617 758 0 0 617
2018 141 989 1.130 0 0 989

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 458 Neraportat 0
2023 0 458 Neraportat 0
2022 0 458 Neraportat 0
2021 0 458 Neraportat 0
2020 0 458 Neraportat 0
2019 0 758 Neraportat 0
2018 0 1.130 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
300 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
373 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 23.622 RON. Profit: 930 RON

Cifra de afaceri: 23.622 RON. Profit: 930 RON

Cifra de afaceri
23.622 RON
Profit net
930 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRUFAST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4633 in Orş. Otopeni (ILFOV)

TRUFAST S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4633 in Orş. Otopeni (ILFOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4633, Ilfov

TEODOR DISTRIBUTIE SRL
CUI: 37010828CAEN: 4633
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
747.707 RON
Profit
21.356 RON
Angajati
1
GREEDYFOX S.R.L.
CUI: 41406503CAEN: 4633
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2019-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.413.332 RON
Profit
18.270 RON
Angajati
20
EGYROM DISTRIBUTION SRL
CUI: 36145185CAEN: 4633
Activ
ILFOV, Sat Rudeni Orş. Chitila2016-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.479.330 RON
Profit
289.413 RON
Angajati
1
SKYLANCE COMMERCE S.R.L.
CUI: 42475684CAEN: 4633
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2020-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.523.649 RON
Profit
327.536 RON
Angajati
3

Alte firme din Ilfov

M.S. TOP DENTAL VIEW S.R.L.
CUI: 38780108CAEN: 4646
Activ
ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
78.466 RON
Angajati
1
IT NERD S.R.L.
CUI: 38780507CAEN: 6220
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.047 RON
Profit
26.235 RON
Angajati
1
DYANDY TER PVC AL S.R.L.
CUI: 38779715CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.116.891 RON
Profit
743.670 RON
Angajati
14
ZIAN HOME S.R.L.
CUI: 38787181CAEN: 8730
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.684 RON
Profit
22.240 RON
Angajati
2
PRO OSPITALITATE S.R.L.
CUI: 38727260CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.359.475 RON
Profit
263.910 RON
Angajati
5
COLD BEAUTY SERVICE S.R.L.
CUI: 38839680CAEN: 9521
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.759 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BEAUTY AVATAR S.R.L.
CUI: 38206599CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2017-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.714 RON
Profit
289.855 RON
Angajati
1
INEVENTS PRODUCTIONS SRL
CUI: 31668493CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2013-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.800 RON
Profit
17.136 RON
Angajati
0
NUME TRADING S.R.L.
CUI: 44040295CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.934.537 RON
Profit
734.306 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRUFAST S.R.L.?

CUI-ul TRUFAST S.R.L. este 38780124.

Unde este sediul TRUFAST S.R.L.?

TRUFAST S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Otopeni, Str. Ştefan cel Mare nr. 51N, 75100, Orş. Otopeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata TRUFAST S.R.L.?

TRUFAST S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRUFAST S.R.L. in 2024?

In 2024, TRUFAST S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TRUFAST S.R.L.?

TRUFAST S.R.L. are codul CAEN principal 4633 (Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile).

Ce profit a inregistrat TRUFAST S.R.L. in 2024?

TRUFAST S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.