Activ

BLOK AUTO CENTER S.R.L.

CUI: 38810128
CIF: 38810128
Reg. Com.: J33/192/2018
CAEN: 4511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:13

Despre BLOK AUTO CENTER S.R.L.

BLOK AUTO CENTER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bărăşti Com. Boroaia, judetul SUCEAVA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLOK AUTO CENTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.265 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+331.2%). Profitul net inregistrat a fost de 2.848 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 115.699 RON in 2018 la 20.265 RON in 2024. Datoriile raportate (105.676 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.265 RON
Venituri totale
20.265 RON
Cheltuieli totale
16.875 RON
Profit brut
3.390 RON
Profit net
2.848 RON
Marja profit net
14,05%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
12.214 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
12.214 RON
Capital propriu
-93.462 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia, Str. Fălticeni nr. 28A, 727041

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia, Str. Fălticeni nr. 28A, 727041
Cod poștal: 727041
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia, Str. Fălticeni nr. 28A, 727041
Cod postal
727041
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.265 RON
Rezultat net
2.848 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.265 RON 4.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.265 RON 4.700 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 16.875 RON 38.664 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.390 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.848 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 33.964 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 33.964 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.214 RON 8.824 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.214 RON 8.824 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 3.971 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.214 RON 4.853 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 105.676 RON 105.133 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -93.462 RON -96.309 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.214RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

865,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.214 RON
Datorii totale105.676 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,3 %Profit net / active totale
ROE
-3,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-765,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.265 +331,2% față de anul precedent 20.265 16.875 3.390 2.848 0 0
2023 4.700 4.700 38.664 0 0 33.964 33.964
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 22.851 0 0 22.851 22.851
2018 115.699 115.822 154.359 0 0 38.537 39.694

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 12.214 12.214 0 0 12.214
2023 0 8.824 8.824 3.971 0 4.853
2020 30.064 12.724 42.788 12.356 0 368
2019 30.064 12.724 42.788 12.356 0 368
2018 39.083 13.258 52.341 12.356 0 902

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 105.676 +0,5% față de anul precedent -93.462 Neraportat 0
2023 105.133 0,0% față de anul precedent -96.309 Neraportat 0
2020 105.133 0,0% față de anul precedent -62.345 Neraportat 0
2019 105.133 +14,5% față de anul precedent -62.345 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 91.835 -39.494 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.265 RON. Profit: 2.848 RON

Cifra de afaceri: 20.265 RON. Profit: 2.848 RON

Cifra de afaceri
20.265 RON +331.17% față de anul precedent
Profit net
2.848 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
105.676 RON +0.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.700 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.964 RON
Angajati
0
Datorii
105.133 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
105.133 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.851 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
105.133 RON +14.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 115.699 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.699 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.699 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.694 RON
Angajati
1
Datorii
91.835 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLOK AUTO CENTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sat Bărăşti Com. Boroaia (SUCEAVA)

BLOK AUTO CENTER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4511 in Sat Bărăşti Com. Boroaia (SUCEAVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4511, Suceava

ERSTE-PROIEKT SRL
CUI: 21730075CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2007-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELY CARS S.R.L.
CUI: 44572039CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2021-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO10TDR S.R.L.
CUI: 37601727CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Sat Doroteia Orş. Frasin2017-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
17.221 RON
Angajati
0
EMILEN PARC S.R.L.
CUI: 42739662CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2020-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.214 RON
Profit
20.088 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4511, Suceava

PKW LKW BUCOVINA S.R.L.
CUI: 38801359CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2018-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.040 RON
Profit
23.437 RON
Angajati
2
AUTOKLAMERAS S.R.L.
CUI: 39354607CAEN: 4511
Activ
SUCEAVA, Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos2018-05-16
fara e-Factura

Alte firme din Suceava

ARAMELLA-CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38810101CAEN: 4752
Activ
SUCEAVA, Sat Dorneşti Com. Dorneşti2018-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.475 RON
Profit
2.196 RON
Angajati
1
ZDESIGN S.R.L.
CUI: 38810144CAEN: 4771
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2018-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.330 RON
Profit
4.676 RON
Angajati
1
MTRANS RADAUTI S.R.L.
CUI: 38794626CAEN: 5226
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus2018-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.529.243 RON
Profit
73.838 RON
Angajati
7
VISIONTEAM TRANS S.R.L.
CUI: 38832266CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Arbore Com. Arbore2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.579 RON
Profit
45.561 RON
Angajati
1
MAZUREAC S.R.L.
CUI: 38671470CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Vechi Com. Frătăuţii Vechi2018-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
786.664 RON
Profit
48.954 RON
Angajati
6
MARCOTRAN BMD S.R.L.
CUI: 38965424CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Zvoriştea Com. Zvoriştea2018-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.597 RON
Profit
25.879 RON
Angajati
1
PRESTĂRI EXPRES S.R.L.
CUI: 37340524CAEN: 4211
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.950 RON
Profit
10.001 RON
Angajati
2
ALINADI LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40251435CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Iaslovăţ Com. Iaslovăţ2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.641.538 RON
Profit
211.809 RON
Angajati
7
DAPROCOM INDUSTRIAL GRUP SRL
CUI: 5295328CAEN: 2366
Activ
SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.958 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GICU CONSTRUCT PLUS S.R.L.
CUI: 51058619CAEN: 4100
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2024-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.160 RON
Profit
5.912 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLOK AUTO CENTER S.R.L.?

CUI-ul BLOK AUTO CENTER S.R.L. este 38810128.

Unde este sediul BLOK AUTO CENTER S.R.L.?

BLOK AUTO CENTER S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Bărăşti Com. Boroaia, Str. Fălticeni nr. 28A, 727041, Sat Bărăşti Com. Boroaia, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata BLOK AUTO CENTER S.R.L.?

BLOK AUTO CENTER S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLOK AUTO CENTER S.R.L. in 2024?

In 2024, BLOK AUTO CENTER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.265 RON.

Ce activitate are BLOK AUTO CENTER S.R.L.?

BLOK AUTO CENTER S.R.L. are codul CAEN principal 4511.

Ce profit a inregistrat BLOK AUTO CENTER S.R.L. in 2024?

BLOK AUTO CENTER S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.848 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.