Activ

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.

CUI: 38820440
CIF: 38820440
Reg. Com.: J2018000117060
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:17

Despre DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rodna Com. Rodna, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 262.592 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.1%). Profitul net inregistrat a fost de 112 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 165.000 RON in 2018 la 262.592 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
262.592 RON
Venituri totale
274.603 RON
Cheltuieli totale
271.730 RON
Profit brut
2.873 RON
Profit net
112 RON
Marja profit net
0,04%
Active imobilizate
2.253 RON
Active circulante
218.641 RON
Stocuri
117.480 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
213.700 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna, 427245

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna, 427245
Cod poștal: 427245
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna, 427245
Cod postal
427245
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.02.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
262.592 RON
Rezultat net
112 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 262.592 RON 209.848 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 274.603 RON 249.848 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 271.730 RON 244.433 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.873 RON 5.415 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 112 RON 2.917 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.253 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.641 RON 227.728 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 220.894 RON 227.728 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 117.480 RON 75.486 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 8.849 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.194 RON 14.140 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 213.700 RON 213.588 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active220.894RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale220.894 RON
Datorii totale7.194 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
30,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 262.592 +25,1% față de anul precedent 274.603 271.730 2.873 -46,9% față de anul precedent 112 -96,2% față de anul precedent 0 0
2023 209.848 +37,4% față de anul precedent 249.848 244.433 5.415 -57,5% față de anul precedent 2.917 -73,5% față de anul precedent 0 0
2022 152.708 -11,3% față de anul precedent 172.708 159.980 12.728 +349,4% față de anul precedent 11.001 +1.004,5% față de anul precedent 0 0
2021 172.198 -28,3% față de anul precedent 183.198 180.366 2.832 -60,8% față de anul precedent 996 -78,8% față de anul precedent 0 0
2020 240.271 +117,7% față de anul precedent 253.271 246.041 7.230 -88,0% față de anul precedent 4.692 -92,1% față de anul precedent 0 0
2019 110.377 -33,1% față de anul precedent 110.377 50.019 60.358 -55,7% față de anul precedent 59.254 -55,9% față de anul precedent 0 0
2018 165.000 165.000 28.862 136.138 134.488 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.253 218.641 220.894 117.480 0 0
2023 0 227.728 227.728 75.486 8.849 0
2022 0 233.099 233.099 49.302 14.860 168.937
2021 0 205.134 205.134 34.946 533 169.655
2020 0 202.551 202.551 59.511 0 143.040
2019 0 194.109 194.109 13.033 0 181.076
2018 0 137.924 137.924 0 0 137.924

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.194 -49,1% față de anul precedent 213.700 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 14.140 -37,0% față de anul precedent 213.588 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 22.428 +310,5% față de anul precedent 210.671 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 5.464 +41,0% față de anul precedent 199.670 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 3.876 +2.952,0% față de anul precedent 198.675 Neraportat 2
2019 127 -96,0% față de anul precedent 193.982 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 3.196 134.728 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 262.592 RON. Profit: 112 RON

Cifra de afaceri: 262.592 RON. Profit: 112 RON

Cifra de afaceri
262.592 RON +25.13% față de anul precedent
Profit net
112 RON -96.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
7.194 RON -49.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 209.848 RON. Profit: 2.917 RON

Cifra de afaceri: 209.848 RON. Profit: 2.917 RON

Cifra de afaceri
209.848 RON +37.42% față de anul precedent
Profit net
2.917 RON -73.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.140 RON -36.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 152.708 RON. Profit: 11.001 RON

Cifra de afaceri: 152.708 RON. Profit: 11.001 RON

Cifra de afaceri
152.708 RON -11.32% față de anul precedent
Profit net
11.001 RON +1004.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
22.428 RON +310.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 172.198 RON. Profit: 996 RON

Cifra de afaceri: 172.198 RON. Profit: 996 RON

Cifra de afaceri
172.198 RON -28.33% față de anul precedent
Profit net
996 RON -78.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.464 RON +40.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 240.271 RON. Profit: 4.692 RON

Cifra de afaceri: 240.271 RON. Profit: 4.692 RON

Cifra de afaceri
240.271 RON +117.68% față de anul precedent
Profit net
4.692 RON -92.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
3.876 RON +2951.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 110.377 RON. Profit: 59.254 RON

Cifra de afaceri: 110.377 RON. Profit: 59.254 RON

Cifra de afaceri
110.377 RON -33.1% față de anul precedent
Profit net
59.254 RON -55.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
127 RON -96.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 165.000 RON. Profit: 134.488 RON

Cifra de afaceri: 165.000 RON. Profit: 134.488 RON

Cifra de afaceri
165.000 RON
Profit net
134.488 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
3.196 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Rodna Com. Rodna (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Rodna Com. Rodna (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Bistriţa-Năsăud

GRUPSIM S.R.L.
CUI: 48660826CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Sărăţel Com. Şieu-Măgheruş2023-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.219 RON
Profit
42.401 RON
Angajati
0
ART OF BUILDING S.R.L.
CUI: 44427101CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Unirea Mun. Bistriţa2021-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.855 RON
Profit
145.447 RON
Angajati
2
LALA CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50749136CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mintiu Com. Nimigea2024-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.250 RON
Profit
221.855 RON
Angajati
4
ILIE SFY UNIVERSAL S.R.L.
CUI: 41548958CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Cepari Com. Dumitra2019-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.255 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARA CONSTRUCT TRUST S.R.L.
CUI: 40825490CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TURDEAN CONSTRUCTII SRL
CUI: 21636290CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2007-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Bistriţa-Năsăud

ANGOR DIGITAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38768627CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Anieş Com. Maieru2018-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
746.351 RON
Profit
92.180 RON
Angajati
10
SRA-BN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38625082CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Unirea Mun. Bistriţa2017-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.428.987 RON
Profit
65.324 RON
Angajati
21
ION ION ULTRACONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38860550CAEN: 4100
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Cormaia Orş. Sângeorz-Băi2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.690 RON
Profit
34.367 RON
Angajati
1

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

NEG & CRIS TRANSPORT S.R.L.
CUI: 38820431CAEN: 4941
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Negrileşti Com. Negrileşti2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
771.219 RON
Profit
51.448 RON
Angajati
1
AAA ACCOUNTING ALL AROUND S.R.L.
CUI: 38820474CAEN: 7022
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Chiuza Com. Chiuza2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.450 RON
Profit
5.932 RON
Angajati
0
GTB TRANSPORT S.R.L.
CUI: 38802800CAEN: 4941
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Beclean2018-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ORDER CRIS CONT S.R.L.
CUI: 38845053CAEN: 6920
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.330 RON
Profit
123.710 RON
Angajati
1
SPIDERALPIN ROPE S.R.L.
CUI: 39088823CAEN: 4399
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Strugureni Com. Chiochiş2018-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.793 RON
Profit
170.589 RON
Angajati
2
ANNA STAR TREND SRL
CUI: 36492362CAEN: 5630
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2016-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.167 RON
Profit
44.831 RON
Angajati
2
FAC CE POT SA FIE BINE S.R.L.
CUI: 40543642CAEN: 1512
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Dobric Com. Căianu Mic2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.175 RON
Profit
2.739 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. este 38820440.

Unde este sediul DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.?

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rodna Com. Rodna, 427245, Sat Rodna Com. Rodna, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.?

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 262.592 RON.

Cati angajati are DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.?

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.?

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. in 2024?

DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 112 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.