Activ Plătitor TVAe‑Factură

EC SYSTEMS S.R.L.

CUI: 38831139
CIF: RO38831139
Reg. Com.: J2018001804402
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:29

Despre EC SYSTEMS S.R.L.

EC SYSTEMS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EC SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.841.384 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.2%). Profitul net inregistrat a fost de 4.999.387 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 3.990.903 RON in 2018 la 41.841.384 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
41.841.384 RON
Venituri totale
42.826.429 RON
Cheltuieli totale
36.920.398 RON
Profit brut
5.906.031 RON
Profit net
4.999.387 RON
Marja profit net
11,95%
Active imobilizate
581.807 RON
Active circulante
18.181.341 RON
Stocuri
2.722.330 RON
Creanțe
7.743.556 RON
Casa & conturi bănci
7.715.455 RON
Capital propriu
13.429.447 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str MOISE CONSTANTIN nr. 5D
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str MOISE CONSTANTIN nr. 5D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str MOISE CONSTANTIN nr. 5D
Detalii
PARTER
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.10.2021
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
41.841.384 RON
Rezultat net
4.999.387 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 41.841.384 RON 29.012.476 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 42.826.429 RON 29.567.905 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.920.398 RON 27.755.260 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.906.031 RON 1.812.645 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.999.387 RON 1.555.250 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 581.807 RON 656.786 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.181.341 RON 18.558.064 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.763.148 RON 19.214.850 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.722.330 RON 8.215.188 RON
CreanțeSume de încasat 7.743.556 RON 6.888.542 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.715.455 RON 3.454.334 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.336.889 RON 10.920.848 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.429.447 RON 8.430.061 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active18.763.148RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.763.148 RON
Datorii totale5.336.889 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,6 %Profit net / active totale
ROE
37,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 41.841.384 +44,2% față de anul precedent 42.826.429 36.920.398 5.906.031 +225,8% față de anul precedent 4.999.387 +221,5% față de anul precedent 0 0
2023 29.012.476 +7,2% față de anul precedent 29.567.905 27.755.260 1.812.645 -52,3% față de anul precedent 1.555.250 -52,4% față de anul precedent 0 0
2022 27.067.591 +168,5% față de anul precedent 27.545.988 23.744.095 3.801.893 +67,2% față de anul precedent 3.266.236 +71,4% față de anul precedent 0 0
2021 10.081.872 -23,9% față de anul precedent 10.085.873 7.812.533 2.273.340 +15,8% față de anul precedent 1.905.850 +9,7% față de anul precedent 0 0
2020 13.245.678 +133,4% față de anul precedent 13.278.137 11.314.831 1.963.306 1.737.246 0 0
2019 5.675.746 +42,2% față de anul precedent 5.683.589 6.582.274 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 898.685 907.946
2018 3.990.903 3.997.712 2.922.070 1.075.642 1.035.665 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 581.807 18.181.341 18.763.148 2.722.330 7.743.556 7.715.455
2023 656.786 18.558.064 19.214.850 8.215.188 6.888.542 3.454.334
2022 130.675 26.604.706 26.735.381 7.606.847 6.585.852 12.412.007
2021 39.904 8.247.721 8.287.625 0 6.934.495 1.313.226
2020 55.298 9.654.763 9.710.061 232.061 8.160.983 1.261.719
2019 62.480 6.096.961 6.159.441 0 5.840.331 256.630
2018 29.346 2.055.812 2.085.158 0 1.457.137 598.675

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.336.889 -51,1% față de anul precedent 13.429.447 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2023 10.920.848 -44,8% față de anul precedent 8.430.061 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2022 19.787.048 +405,1% față de anul precedent 7.084.002 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2021 3.917.465 -48,6% față de anul precedent 3.817.765 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2020 7.626.524 +27,4% față de anul precedent 1.911.915 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2019 5.984.772 +513,2% față de anul precedent 174.669 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 975.948 1.035.865 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MOMIHAI OVIDIU LĂZĂRESCUadministratorNeraportatăNeraportată
OMOvidiu Mihai LăzărescuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 29080/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7936/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 41.841.384 RON. Profit: 4.999.387 RON

Cifra de afaceri: 41.841.384 RON. Profit: 4.999.387 RON

Cifra de afaceri
41.841.384 RON +44.22% față de anul precedent
Profit net
4.999.387 RON +221.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
5.336.889 RON -51.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.012.476 RON. Profit: 1.555.250 RON

Cifra de afaceri: 29.012.476 RON. Profit: 1.555.250 RON

Cifra de afaceri
29.012.476 RON +7.19% față de anul precedent
Profit net
1.555.250 RON -52.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
10.920.848 RON -44.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 27.067.591 RON. Profit: 3.266.236 RON

Cifra de afaceri: 27.067.591 RON. Profit: 3.266.236 RON

Cifra de afaceri
27.067.591 RON +168.48% față de anul precedent
Profit net
3.266.236 RON +71.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
19.787.048 RON +405.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 10.081.872 RON. Profit: 1.905.850 RON

Cifra de afaceri: 10.081.872 RON. Profit: 1.905.850 RON

Cifra de afaceri
10.081.872 RON -23.89% față de anul precedent
Profit net
1.905.850 RON +9.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
3.917.465 RON -48.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.245.678 RON. Profit: 1.737.246 RON

Cifra de afaceri: 13.245.678 RON. Profit: 1.737.246 RON

Cifra de afaceri
13.245.678 RON +133.37% față de anul precedent
Profit net
1.737.246 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
7.626.524 RON +27.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.675.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.675.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.675.746 RON +42.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
907.946 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
5.984.772 RON +513.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.990.903 RON. Profit: 1.035.665 RON

Cifra de afaceri: 3.990.903 RON. Profit: 1.035.665 RON

Cifra de afaceri
3.990.903 RON
Profit net
1.035.665 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
975.948 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEC SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EC SYSTEMS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.082026Mentiune · Buletin 29080/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
EC SYSTEMS S.R.L.
CUI
38831139
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.08.2026
Registrul Comerțului
J2018001804402
EUID
ROONRC.J2018001804402
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Strada MOISE CONSTANTIN, Nr. 5D, PARTER, Bl. 1, Scara 4, Ap.
Județ
București
Număr încheiere
614669
Data încheierii
03.08.2026
Număr dosar
2943365
Data dosarului
24.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela VICOL

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 3 din 31.12.2025 la contract de locaţiune nr. 1 din 12.08.2021
Vezi Buletinul ONRC nr. 29080/2026 (PDF)
28.022025Mentiune · Buletin 7936/2025actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
EC SYSTEMS S.R.L.
CUI
38831139
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.02.2025
Registrul Comerțului
J40/1804/2018
EUID
ROONRC.J40/1804/2018
Sediu
Bucureşti Sectorul 6, Strada MOISE CONSTANTIN, Nr. 5D, PARTER, Bl. 1, Scara 4, Ap.
Județ
București
Număr încheiere
175283
Data încheierii
27.02.2025
Număr dosar
631859
Data dosarului
18.02.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Vezi Buletinul ONRC nr. 7936/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

NEOTRONIX SRL
CUI: 27864580CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.057.155 RON
Profit
8.133.731 RON
Angajati
73
GREENTECH PROFESSIONALS S.R.L.
CUI: 46635117CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.229.753 RON
Profit
2.199.833 RON
Angajati
71
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2005-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.015.351 RON
Profit
5.969.406 RON
Angajati
54
ELECTRO-SERVICE DISTRIBUŢIE SRL
CUI: 21241885CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.962.018 RON
Profit
20.715.830 RON
Angajati
115
ELECTRICA SERV SRL
CUI: 18820739CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.223.781 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

ENGIMAX SERVICE S.R.L.
CUI: 38739583CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.362 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PIATEC SYSTEMS S.R.L.
CUI: 38839701CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.883 RON
Profit
9.831 RON
Angajati
2
EUROCAM BUSINESS CONCEPT S.R.L.
CUI: 38725707CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.729.339 RON
Profit
121.198 RON
Angajati
5
TSAKIRIDIS GROUP S.R.L.
CUI: 38955579CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.890 RON
Profit
106.665 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DAXMK SOFTWARE S.R.L.
CUI: 38831147CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.912 RON
Profit
143.139 RON
Angajati
1
TAMI SOFT S.R.L.
CUI: 38830923CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.726 RON
Profit
337.291 RON
Angajati
1
ALTHAUS STUDIOS S.R.L.
CUI: 38831449CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.790 RON
Profit
63.893 RON
Angajati
1
CLARET SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 38856257CAEN: 4618
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.787.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RAFT PRO METAL S.R.L.
CUI: 38614725CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.258.536 RON
Profit
197.432 RON
Angajati
10
NICOS AUTO TEST SRL
CUI: 36874079CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.383 RON
Profit
232.383 RON
Angajati
2
MAISON DE GOURMET S.R.L.
CUI: 41093171CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
291.557 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EC SYSTEMS S.R.L.?

CUI-ul EC SYSTEMS S.R.L. este 38831139.

Unde este sediul EC SYSTEMS S.R.L.?

EC SYSTEMS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str MOISE CONSTANTIN nr. 5D, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EC SYSTEMS S.R.L.?

EC SYSTEMS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EC SYSTEMS S.R.L. in 2024?

In 2024, EC SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.841.384 RON.

Cati angajati are EC SYSTEMS S.R.L.?

EC SYSTEMS S.R.L. a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are EC SYSTEMS S.R.L.?

EC SYSTEMS S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat EC SYSTEMS S.R.L. in 2024?

EC SYSTEMS S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.999.387 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.