Activ Plătitor TVA

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38841604
CIF: RO38841604
Reg. Com.: F35/214/2018
CAEN: 0145
Formă: Necunoscut
Înființată: 12 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:46

Despre FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Şandra Com. Şandra, judetul TIMIŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Şandra Com. Şandra, 307065

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Şandra Com. Şandra, 307065
Cod poștal: 307065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Şandra Com. Şandra, 307065
Cod postal
307065
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.02.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Şandra Com. Şandra (TIMIŞ)

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0145 in Sat Şandra Com. Şandra (TIMIŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Timiş

GAGEA SRL
CUI: 24313609CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Jamu Mare Com. Jamu Mare2008-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.233.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
19
MOVINVEST MFI SRL
CUI: 36649638CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.234.426 RON
Profit
46.455 RON
Angajati
7
ANASIAROM FOREST S.R.L.
CUI: 43603358CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
894.904 RON
Profit
209.006 RON
Angajati
2
GOSENO SRL
CUI: 18290578CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Ortişoara Com. Ortişoara2006-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.712 RON
Profit
77.347 RON
Angajati
0
REMODET TMB SRL
CUI: 7023206CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Remetea Mare Com. Remetea Mare1995-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.331 RON
Profit
575.512 RON
Angajati
1
ALPIN BIO FARM S.R.L.
CUI: 34556591CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Traian Vuia Com. Traian Vuia2015-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.257 RON
Profit
31.703 RON
Angajati
0
LA FLORI ŞI ALE - MIX S.R.L.
CUI: 46524356CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Stanciova Orş. Recaş2022-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.422 RON
Profit
34.760 RON
Angajati
0
AGRO HE-TA PROD ZOO FARM S.R.L.
CUI: 43085744CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Şandra Com. Şandra2020-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.670 RON
Profit
20.034 RON
Angajati
0
AGROPRESTFIT S.R.L.
CUI: 46066895CAEN: 0145
Activ
TIMIŞ, Sat Pădureni Com. Pădureni2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.662 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38841604.

Unde este sediul FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Şandra Com. Şandra, 307065, Sat Şandra Com. Şandra, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FÎNTÎNĂ IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.