Activ

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 38846423
CIF: 38846423
Reg. Com.: F2018000077285
CAEN: 7120
Formă: Necunoscut
Înființată: 13 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de testări și analize tehnice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 02:51

Despre GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Valea Mare Com. Valea Mare, judetul OLT, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de testări și analize tehnice" (cod CAEN 7120), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, OLT, Sat Valea Mare Com. Valea Mare, Str. Unirii nr. 19

Adresă sediu social

Romania, OLT, Sat Valea Mare Com. Valea Mare, Str. Unirii nr. 19
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, OLT, Sat Valea Mare Com. Valea Mare, Str. Unirii nr. 19
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7120 in Sat Valea Mare Com. Valea Mare (OLT)

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7120 in Sat Valea Mare Com. Valea Mare (OLT)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7120, Olt

MEXGAZ SERVICE SRL
CUI: 26136244CAEN: 7120
Activ
OLT, Com. Slătioara2009-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.346.800 RON
Profit
2.119.475 RON
Angajati
20
TOTAL AUTO CASA BC SRL
CUI: 33988400CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Slatina2015-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
987.835 RON
Profit
403.130 RON
Angajati
5
ALL RSVTI.I CONSULTING S.R.L.
CUI: 38642628CAEN: 7120
Activ
OLT, Sat Plăviceni Com. Scărişoara2017-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
948.247 RON
Profit
643.024 RON
Angajati
3
TECHNOWELD SERVICE SRL
CUI: 31044740CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Slatina2012-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
845.549 RON
Profit
502.364 RON
Angajati
2
DENA TOUR SRL
CUI: 17428851CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Slatina2005-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.198 RON
Profit
58.280 RON
Angajati
6
METROLOGIC SERVICE SRL
CUI: 14137467CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Slatina2001-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.169 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ITP GHIDUREA TEST SRL
CUI: 38399007CAEN: 7120
Activ
OLT, Sat Cilieni Com. Cilieni2017-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
672.026 RON
Profit
292.265 RON
Angajati
4
TEOTEST AUTO ITP S.R.L.
CUI: 44057572CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Caracal2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.887 RON
Profit
310.519 RON
Angajati
3
ANALIZA GAS YNG SRL
CUI: 26384304CAEN: 7120
Activ
OLT, Sat Izbiceni Com. Izbiceni2010-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.958 RON
Profit
251.937 RON
Angajati
4
SPEED AUTO ITP S.R.L.
CUI: 40220986CAEN: 7120
Activ
OLT, Mun. Slatina2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
576.391 RON
Profit
31.127 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 38846423.

Unde este sediul GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, OLT, Sat Valea Mare Com. Valea Mare, Str. Unirii nr. 19, Sat Valea Mare Com. Valea Mare, judetul OLT.

Cand a fost infiintata GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GUŞOI-NEAGA FĂNEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7120 (Activități de testări și analize tehnice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.