Activ Plătitor TVA

RENOVRED S.R.L.

CUI: 38858274
CIF: RO38858274
Reg. Com.: J22/336/2018
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:53

Despre RENOVRED S.R.L.

RENOVRED S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Rediu Com. Rediu, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RENOVRED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 215.826 RON, in scadere fata de anul precedent (-49.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 75.800 RON in 2018 la 215.826 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
215.826 RON
Venituri totale
215.826 RON
Cheltuieli totale
216.293 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
19.167 RON
Active circulante
275.889 RON
Stocuri
170.000 RON
Creanțe
18.863 RON
Casa & conturi bănci
87.026 RON
Capital propriu
137.928 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu, Şos. Valea Rediului nr. 249, 707405
Telefon0742073771

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu, Şos. Valea Rediului nr. 249, 707405
Cod poștal: 707405
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu, Şos. Valea Rediului nr. 249, 707405
Cod postal
707405
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
215.826 RON
Rezultat net
-2.595 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 215.826 RON 426.186 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 215.826 RON 426.224 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 216.293 RON 300.772 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 125.452 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 121.829 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 467 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.595 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.167 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 275.889 RON 297.308 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 295.056 RON 297.308 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 170.000 RON 170.000 RON
CreanțeSume de încasat 18.863 RON 10.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 87.026 RON 117.308 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 157.128 RON 70.408 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 137.928 RON 226.900 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active295.056RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale295.056 RON
Datorii totale157.128 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 215.826 -49,4% față de anul precedent 215.826 216.293 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 467 2.595
2023 426.186 -7,3% față de anul precedent 426.224 300.772 125.452 +14,7% față de anul precedent 121.829 +16,2% față de anul precedent 0 0
2022 459.561 +31,1% față de anul precedent 459.561 350.226 109.335 -29,9% față de anul precedent 104.831 -31,3% față de anul precedent 0 0
2021 350.510 +147,8% față de anul precedent 350.510 194.449 156.061 152.626 0 0
2020 141.450 -47,3% față de anul precedent 141.450 144.895 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.445 4.860
2019 268.500 +254,2% față de anul precedent 268.500 248.076 20.424 +223,1% față de anul precedent 17.739 +218,8% față de anul precedent 0 0
2018 75.800 75.800 69.478 6.322 5.564 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 19.167 275.889 295.056 170.000 18.863 87.026
2023 0 297.308 297.308 170.000 10.000 117.308
2022 790 192.132 192.922 0 11.229 180.903
2021 1.975 168.690 170.665 0 27.734 140.956
2020 3.159 44.759 47.918 0 15.000 29.759
2019 4.344 38.071 42.415 0 19.500 18.571
2018 0 24.700 24.700 0 0 24.700

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 157.128 +123,2% față de anul precedent 137.928 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2023 70.408 -19,9% față de anul precedent 226.900 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 87.851 +393,6% față de anul precedent 105.071 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 17.799 -39,2% față de anul precedent 152.866 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 29.275 +54,8% față de anul precedent 18.643 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 18.912 -0,1% față de anul precedent 23.503 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2018 18.936 5.764 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

61din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 215.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.826 RON -49.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.595 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
157.128 RON +123.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 426.186 RON. Profit: 121.829 RON

Cifra de afaceri: 426.186 RON. Profit: 121.829 RON

Cifra de afaceri
426.186 RON -7.26% față de anul precedent
Profit net
121.829 RON +16.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
70.408 RON -19.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 459.561 RON. Profit: 104.831 RON

Cifra de afaceri: 459.561 RON. Profit: 104.831 RON

Cifra de afaceri
459.561 RON +31.11% față de anul precedent
Profit net
104.831 RON -31.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
87.851 RON +393.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 350.510 RON. Profit: 152.626 RON

Cifra de afaceri: 350.510 RON. Profit: 152.626 RON

Cifra de afaceri
350.510 RON +147.8% față de anul precedent
Profit net
152.626 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
17.799 RON -39.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 141.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 141.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
141.450 RON -47.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.860 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
29.275 RON +54.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 268.500 RON. Profit: 17.739 RON

Cifra de afaceri: 268.500 RON. Profit: 17.739 RON

Cifra de afaceri
268.500 RON +254.22% față de anul precedent
Profit net
17.739 RON +218.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
18.912 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 75.800 RON. Profit: 5.564 RON

Cifra de afaceri: 75.800 RON. Profit: 5.564 RON

Cifra de afaceri
75.800 RON
Profit net
5.564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
18.936 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRENOVRED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Rediu Com. Rediu (IAŞI)

RENOVRED S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Rediu Com. Rediu (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Iaşi

ULIFAM PRIM S.R.L.
CUI: 47111919CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Coasta Măgurii Com. Balş2022-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.940 RON
Profit
29.787 RON
Angajati
3
CONST-ELE-FINISAJE S.R.L.
CUI: 39711386CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Dancu Com. Holboca2018-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CONSTRUCT AMBIENCE ADI S.R.L.
CUI: 43847336CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Moimeşti Com. Popricani2021-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.529 RON
Profit
127.309 RON
Angajati
1
MERTIC S.R.L.
CUI: 21154010CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Butea Com. Butea2007-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.286 RON
Profit
4.273 RON
Angajati
2
EDIL DARSTE S.R.L.
CUI: 50234857CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2024-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.921 RON
Profit
126.929 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Iaşi

SMART SPACE RESIDENCE S.R.L.
CUI: 38833288CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Şorogari Com. Aroneanu2018-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.981 RON
Profit
225.671 RON
Angajati
3
RAD-STEF CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38861660CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Golăieşti Com. Golăieşti2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.954 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COMPARNY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38781855CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KONSTRUCT URBAN GENERAL S.R.L.
CUI: 38861687CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Valea Ursului Com. Miroslava2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.335 RON
Profit
137.266 RON
Angajati
4

Alte firme din Iaşi

PANDATOURCOMPANY S.R.L.
CUI: 38842871CAEN: 7912
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.866.630 RON
Profit
598.780 RON
Angajati
14
GSM BILLA S.R.L.
CUI: 38866714CAEN: 9510
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.395 RON
Profit
1.439 RON
Angajati
2
INTRETINERE SI RELOCARI S.R.L.
CUI: 38738073CAEN: 4942
Activ
IAŞI, Sat Icuşeni Com. Victoria2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.535.044 RON
Profit
983.931 RON
Angajati
2
SYA ARMONY BUSINESS S.R.L.
CUI: 38954174CAEN: 9602
Activ
IAŞI, Sat Cristeşti Com. Holboca2018-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.627 RON
Profit
43.909 RON
Angajati
1
MEM-VLAD-SEBI-GYON SRL
CUI: 37860454CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INVEST EDIL IASI S.R.L.
CUI: 39832817CAEN: 4110
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2018-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.430 RON
Profit
27.467 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RENOVRED S.R.L.?

CUI-ul RENOVRED S.R.L. este 38858274.

Unde este sediul RENOVRED S.R.L.?

RENOVRED S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Rediu Com. Rediu, Şos. Valea Rediului nr. 249, 707405, Sat Rediu Com. Rediu, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata RENOVRED S.R.L.?

RENOVRED S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RENOVRED S.R.L. in 2024?

In 2024, RENOVRED S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 215.826 RON.

Cati angajati are RENOVRED S.R.L.?

RENOVRED S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are RENOVRED S.R.L.?

RENOVRED S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat RENOVRED S.R.L. in 2024?

RENOVRED S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.595 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.