Activ

ROMVERTIGO S.R.L.

CUI: 38892578
CIF: 38892578
Reg. Com.: J2018000133091
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 februarie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:01

Despre ROMVERTIGO S.R.L.

ROMVERTIGO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROMVERTIGO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.306 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 44.249 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.775 RON in 2019 la 55.306 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.306 RON
Venituri totale
55.306 RON
Cheltuieli totale
4.092 RON
Profit brut
51.214 RON
Profit net
44.249 RON
Marja profit net
80,01%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
49.031 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
37.203 RON
Casa & conturi bănci
11.828 RON
Capital propriu
44.964 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ing. Anghel Saligny nr. 2, 810015
Detalii adresacamera 1

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ing. Anghel Saligny nr. 2, 810015
Cod poștal: 810015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ing. Anghel Saligny nr. 2, 810015
Detalii
camera 1
Cod postal
810015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.02.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
18 martie 2019
Data reactivare
21 noiembrie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
55.306 RON
Rezultat net
44.249 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.306 RON 53.012 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.306 RON 53.012 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.092 RON 4.066 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.214 RON 48.946 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.249 RON 42.290 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.031 RON 44.587 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.031 RON 44.587 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 37.203 RON 6.140 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.828 RON 38.447 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.067 RON 1.872 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.964 RON 42.715 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active49.031RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.031 RON
Datorii totale4.067 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
90,2 %Profit net / active totale
ROE
98,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,06 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 55.306 +4,3% față de anul precedent 55.306 4.092 51.214 +4,6% față de anul precedent 44.249 +4,6% față de anul precedent 0 0
2023 53.012 +26,3% față de anul precedent 53.012 4.066 48.946 +29,1% față de anul precedent 42.290 +14,8% față de anul precedent 0 0
2022 41.982 +44,6% față de anul precedent 41.982 4.068 37.914 +52,3% față de anul precedent 36.849 +53,3% față de anul precedent 0 0
2021 29.038 -72,0% față de anul precedent 29.038 4.148 24.890 -4,3% față de anul precedent 24.036 +3,7% față de anul precedent 0 0
2020 103.809 +336,6% față de anul precedent 103.809 77.801 26.008 +9,9% față de anul precedent 23.186 +1,0% față de anul precedent 0 0
2019 23.775 23.775 114 23.661 22.948 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 49.031 49.031 0 37.203 11.828
2023 0 44.587 44.587 0 6.140 38.447
2022 0 38.381 38.381 0 30.986 7.395
2021 0 25.402 25.402 0 3.831 21.571
2020 29 24.451 24.480 0 2.728 21.723
2019 441 23.975 24.416 0 23.975 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.067 +117,3% față de anul precedent 44.964 Neraportat 0
2023 1.872 +49,0% față de anul precedent 42.715 Neraportat 0
2022 1.256 +11,6% față de anul precedent 37.125 Neraportat 0
2021 1.126 +6,8% față de anul precedent 24.276 Neraportat 0
2020 1.054 -16,9% față de anul precedent 23.426 Neraportat 0
2019 1.268 23.148 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 55.306 RON. Profit: 44.249 RON

Cifra de afaceri: 55.306 RON. Profit: 44.249 RON

Cifra de afaceri
55.306 RON +4.33% față de anul precedent
Profit net
44.249 RON +4.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.067 RON +117.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 53.012 RON. Profit: 42.290 RON

Cifra de afaceri: 53.012 RON. Profit: 42.290 RON

Cifra de afaceri
53.012 RON +26.27% față de anul precedent
Profit net
42.290 RON +14.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.872 RON +49.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.982 RON. Profit: 36.849 RON

Cifra de afaceri: 41.982 RON. Profit: 36.849 RON

Cifra de afaceri
41.982 RON +44.58% față de anul precedent
Profit net
36.849 RON +53.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.256 RON +11.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 24.036 RON

Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 24.036 RON

Cifra de afaceri
29.038 RON -72.03% față de anul precedent
Profit net
24.036 RON +3.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.126 RON +6.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 103.809 RON. Profit: 23.186 RON

Cifra de afaceri: 103.809 RON. Profit: 23.186 RON

Cifra de afaceri
103.809 RON +336.63% față de anul precedent
Profit net
23.186 RON +1.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.054 RON -16.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.775 RON. Profit: 22.948 RON

Cifra de afaceri: 23.775 RON. Profit: 22.948 RON

Cifra de afaceri
23.775 RON
Profit net
22.948 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.268 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROMVERTIGO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Brăila (BRĂILA)

ROMVERTIGO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Mun. Brăila (BRĂILA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Brăila

SEPEVE MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 49375429CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Sat Chiscani Com. Chiscani2024-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.682 RON
Profit
8.014 RON
Angajati
1
CRISTEMIR CONSULT S.R.L.
CUI: 49084829CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.000 RON
Profit
40.220 RON
Angajati
0
AENON INVEST S.R.L.
CUI: 46200406CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2022-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.400 RON
Profit
55.286 RON
Angajati
0
AGENTIA PONTIC SRL
CUI: 6393847CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.250 RON
Profit
804 RON
Angajati
0
PROMBA AUDIT COMPANY SRL
CUI: 34183638CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2015-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.300 RON
Profit
20.965 RON
Angajati
1
KIDSTRAINING ACADEMY S.R.L.
CUI: 50714766CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2024-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.691 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Brăila

TEHMENT OYL SERVICE S.R.L.
CUI: 38630755CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.608.272 RON
Profit
328.395 RON
Angajati
24
ROBUSSINESNAV S.R.L.
CUI: 38919266CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.500 RON
Profit
378.080 RON
Angajati
0
TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L.
CUI: 38630720CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.343.174 RON
Profit
248.519 RON
Angajati
19
AGRO MADVIP S.R.L.
CUI: 39034742CAEN: 7020
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.609 RON
Profit
146.052 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

SALOMIFLOR S.R.L.
CUI: 38885376CAEN: 4673
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.790 RON
Profit
60.457 RON
Angajati
1
RARES & COSTIN S.R.L.
CUI: 38892608CAEN: 4712
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.512 RON
Profit
4.069 RON
Angajati
1
SICFLOR S.R.L.
CUI: 38850807CAEN: 4778
Activ
BRĂILA, Sat Scărlăteşti Com. Cireşu2018-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.855 RON
Profit
52.576 RON
Angajati
1
MEOW STUDIOS S.R.L.
CUI: 38911750CAEN: 5829
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
656.648 RON
Profit
512.614 RON
Angajati
1
IULANDRIMIH S.R.L.
CUI: 38573129CAEN: 5611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2017-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
506.792 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
VIOMITI IMPEX S.R.L.
CUI: 39301963CAEN: 4711
Activ
BRĂILA, Orş. Însurăţei2018-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.366 RON
Profit
15.737 RON
Angajati
0
LUSPONAV SRL
CUI: 34558100CAEN: 3315
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2015-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.567.989 RON
Profit
385.931 RON
Angajati
18
GIPESIM TRANS S.R.L.
CUI: 42264873CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Titcov Com. Frecăţei2020-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROMVERTIGO S.R.L.?

CUI-ul ROMVERTIGO S.R.L. este 38892578.

Unde este sediul ROMVERTIGO S.R.L.?

ROMVERTIGO S.R.L. are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Str. Ing. Anghel Saligny nr. 2, 810015, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata ROMVERTIGO S.R.L.?

ROMVERTIGO S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROMVERTIGO S.R.L. in 2024?

In 2024, ROMVERTIGO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.306 RON.

Ce activitate are ROMVERTIGO S.R.L.?

ROMVERTIGO S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat ROMVERTIGO S.R.L. in 2024?

ROMVERTIGO S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.249 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.