Activ e‑Factură

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.

CUI: 38958125
CIF: 38958125
Reg. Com.: J2018000523229
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:58

Despre LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 131.600 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.1%). Profitul net inregistrat a fost de 46.409 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 57.350 RON in 2018 la 131.600 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
131.600 RON
Venituri totale
157.030 RON
Cheltuieli totale
109.305 RON
Profit brut
47.725 RON
Profit net
46.409 RON
Marja profit net
35,27%
Active imobilizate
34.074 RON
Active circulante
36.042 RON
Stocuri
658 RON
Creanțe
2.071 RON
Casa & conturi bănci
33.313 RON
Capital propriu
46.629 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hanciuc nr. 5
Detalii adresaCAMERA 1. TR. 2
Telefon0752076503

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hanciuc nr. 5
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hanciuc nr. 5
Detalii
CAMERA 1. TR. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
131.600 RON
Rezultat net
46.409 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 131.600 RON 158.650 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 157.030 RON 158.650 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 109.305 RON 78.216 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 47.725 RON 80.434 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 46.409 RON 66.375 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 34.074 RON 50.782 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 36.042 RON 62.883 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.116 RON 113.665 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 658 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.071 RON 1.900 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.313 RON 60.983 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.487 RON 6.175 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 46.629 RON 107.490 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.116RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.116 RON
Datorii totale23.487 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
66,2 %Profit net / active totale
ROE
99,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
66,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 131.600 -17,1% față de anul precedent 157.030 109.305 47.725 -40,7% față de anul precedent 46.409 -30,1% față de anul precedent 0 0
2023 158.650 +53,1% față de anul precedent 158.650 78.216 80.434 +41,2% față de anul precedent 66.375 +22,2% față de anul precedent 0 0
2022 103.600 +14,5% față de anul precedent 113.279 56.303 56.976 +48,2% față de anul precedent 54.300 +51,3% față de anul precedent 0 0
2021 90.450 +1,1% față de anul precedent 90.450 51.993 38.457 -38,6% față de anul precedent 35.896 -40,9% față de anul precedent 0 0
2020 89.450 +19,6% față de anul precedent 89.450 26.781 62.669 +47,1% față de anul precedent 60.699 +49,9% față de anul precedent 0 0
2019 74.800 +30,4% față de anul precedent 74.800 32.191 42.609 +10,0% față de anul precedent 40.486 +9,0% față de anul precedent 0 0
2018 57.350 57.350 18.607 38.743 37.131 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 34.074 36.042 70.116 658 2.071 33.313
2023 50.782 62.883 113.665 0 1.900 60.983
2022 64.716 56.219 120.935 0 600 55.619
2021 66.746 31.504 98.250 0 1.000 30.504
2020 83.480 4.781 88.261 0 500 4.281
2019 0 43.302 43.302 0 1.500 41.802
2018 0 37.843 37.843 0 0 37.843

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.487 +280,4% față de anul precedent 46.629 Neraportat 1
2023 6.175 +81,9% față de anul precedent 107.490 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 3.394 +136,5% față de anul precedent 121.115 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.435 -94,8% față de anul precedent 96.815 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 27.342 +5.537,5% față de anul precedent 60.919 Neraportat 1
2019 485 -5,3% față de anul precedent 42.817 Neraportat 0
2018 512 37.331 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

22din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 131.600 RON. Profit: 46.409 RON

Cifra de afaceri: 131.600 RON. Profit: 46.409 RON

Cifra de afaceri
131.600 RON -17.05% față de anul precedent
Profit net
46.409 RON -30.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
23.487 RON +280.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 158.650 RON. Profit: 66.375 RON

Cifra de afaceri: 158.650 RON. Profit: 66.375 RON

Cifra de afaceri
158.650 RON +53.14% față de anul precedent
Profit net
66.375 RON +22.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
6.175 RON +81.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.600 RON. Profit: 54.300 RON

Cifra de afaceri: 103.600 RON. Profit: 54.300 RON

Cifra de afaceri
103.600 RON +14.54% față de anul precedent
Profit net
54.300 RON +51.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.394 RON +136.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 90.450 RON. Profit: 35.896 RON

Cifra de afaceri: 90.450 RON. Profit: 35.896 RON

Cifra de afaceri
90.450 RON +1.12% față de anul precedent
Profit net
35.896 RON -40.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.435 RON -94.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 89.450 RON. Profit: 60.699 RON

Cifra de afaceri: 89.450 RON. Profit: 60.699 RON

Cifra de afaceri
89.450 RON +19.59% față de anul precedent
Profit net
60.699 RON +49.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.342 RON +5537.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 74.800 RON. Profit: 40.486 RON

Cifra de afaceri: 74.800 RON. Profit: 40.486 RON

Cifra de afaceri
74.800 RON +30.43% față de anul precedent
Profit net
40.486 RON +9.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
485 RON -5.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 57.350 RON. Profit: 37.131 RON

Cifra de afaceri: 57.350 RON. Profit: 37.131 RON

Cifra de afaceri
57.350 RON
Profit net
37.131 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
512 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLEMNARU CONT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Iaşi (IAŞI)

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Iaşi (IAŞI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Iaşi

DANGY CONT-SERVICE S.R.L.
CUI: 41205127CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.300 RON
Profit
110.236 RON
Angajati
0
START NOW & MANAGE SRL
CUI: 37155160CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.632 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AH ACCOUNTING EXPERTS S.R.L.
CUI: 49581372CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2024-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.812 RON
Profit
112.796 RON
Angajati
0
TAX AGENCY S.R.L.
CUI: 40893435CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.938 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Iaşi

V & A BEST ADVISER S.R.L.
CUI: 39027397CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.382 RON
Profit
175.214 RON
Angajati
1
TAX EXPERT DAS S.R.L.
CUI: 38861679CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.342 RON
Profit
86.516 RON
Angajati
2
IN-CONT & FISCALITATE S.R.L.
CUI: 39101957CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2018-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.320 RON
Profit
27.787 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

MIHAI & ALEXANDRA IMPEX S.R.L.
CUI: 38958117CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Chişcăreni Com. Şipote2018-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.593 RON
Profit
982 RON
Angajati
1
INDIEWAY S.R.L.
CUI: 38966462CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.290 RON
Profit
328.562 RON
Angajati
1
DISTINCT KAIZEN TRUST S.R.L.
CUI: 38967131CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Sat Dumbrava Com. Ciurea2018-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.488 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HIGH ACCESS CLEAN S.R.L.
CUI: 39069120CAEN: 4399
Activ
IAŞI, Sat Vulturi Com. Popricani2018-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.661 RON
Profit
48.556 RON
Angajati
2
BD AUTO SECOND SRL
CUI: 37941265CAEN: 4781
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.181.369 RON
Profit
259.586 RON
Angajati
1
TOTAL MECANIC S.R.L.
CUI: 39938886CAEN: 4712
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2018-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.305 RON
Profit
65.550 RON
Angajati
1
TEOCAR SERV SRL
CUI: 18255341CAEN: 4649
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2005-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.669 RON
Profit
2.399 RON
Angajati
0
AUTO TIN DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 46939540CAEN: 4531
Activ
IAŞI, Sat Perieni Com. Probota2022-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.204.291 RON
Profit
73.585 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.?

CUI-ul LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. este 38958125.

Unde este sediul LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.?

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hanciuc nr. 5, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.?

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. in 2024?

In 2024, LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 131.600 RON.

Cati angajati are LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.?

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LEMNARU CONT EXPERT S.R.L.?

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. in 2024?

LEMNARU CONT EXPERT S.R.L. a inregistrat un profit net de 46.409 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.