Activ

NIES DOREL TAXI S.R.L.

CUI: 38961236
CIF: 38961236
Reg. Com.: J30/194/2018
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 martie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 05:20

Despre NIES DOREL TAXI S.R.L.

NIES DOREL TAXI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NIES DOREL TAXI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.920 RON, in scadere fata de anul precedent (-42.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 51.726 RON in 2018 la 22.920 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
22.920 RON
Venituri totale
22.920 RON
Cheltuieli totale
23.449 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.697 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
52 RON
Casa & conturi bănci
11.645 RON
Capital propriu
11.697 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Toamnei nr. 53, 440067

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Toamnei nr. 53, 440067
Cod poștal: 440067
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Toamnei nr. 53, 440067
Cod postal
440067
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
22.920 RON
Rezultat net
-529 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 22.920 RON 40.002 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 22.920 RON 40.002 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.449 RON 28.416 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 11.586 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 9.954 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 529 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 529 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.697 RON 12.425 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.697 RON 12.425 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 52 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.645 RON 12.425 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 199 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.697 RON 12.226 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.697RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.697 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 22.920 -42,7% față de anul precedent 22.920 23.449 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 529 529
2023 40.002 +5,9% față de anul precedent 40.002 28.416 11.586 +406,4% față de anul precedent 9.954 +398,7% față de anul precedent 0 0
2022 37.777 -2,1% față de anul precedent 44.038 41.750 2.288 -58,8% față de anul precedent 1.996 -64,0% față de anul precedent 0 0
2021 38.591 -7,3% față de anul precedent 59.330 53.781 5.549 -48,2% față de anul precedent 5.549 -43,5% față de anul precedent 0 0
2020 41.646 -37,6% față de anul precedent 41.646 30.928 10.718 -63,2% față de anul precedent 9.817 -63,8% față de anul precedent 0 0
2019 66.786 +29,1% față de anul precedent 66.786 37.699 29.087 +21,3% față de anul precedent 27.084 +20,8% față de anul precedent 0 0
2018 51.726 51.726 27.748 23.978 22.426 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.697 11.697 0 52 11.645
2023 0 12.425 12.425 0 0 12.425
2022 0 2.272 2.272 0 5 2.267
2021 0 11.498 11.498 0 4.500 6.998
2020 1.165 24.642 25.807 0 0 24.642
2019 5.824 32.003 37.827 0 0 32.003
2018 10.635 16.168 26.803 0 0 16.168

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 11.697 Neraportat 0
2023 199 12.226 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 0 -100,0% față de anul precedent 2.272 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.422 +6,2% față de anul precedent 9.076 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.280 -44,6% față de anul precedent 23.527 Neraportat 1
2019 4.117 -1,4% față de anul precedent 33.710 Neraportat 0
2018 4.177 22.626 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DNDOREL NIESfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 32145/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.920 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.920 RON -42.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
529 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.002 RON. Profit: 9.954 RON

Cifra de afaceri: 40.002 RON. Profit: 9.954 RON

Cifra de afaceri
40.002 RON +5.89% față de anul precedent
Profit net
9.954 RON +398.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
199 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 37.777 RON. Profit: 1.996 RON

Cifra de afaceri: 37.777 RON. Profit: 1.996 RON

Cifra de afaceri
37.777 RON -2.11% față de anul precedent
Profit net
1.996 RON -64.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 38.591 RON. Profit: 5.549 RON

Cifra de afaceri: 38.591 RON. Profit: 5.549 RON

Cifra de afaceri
38.591 RON -7.34% față de anul precedent
Profit net
5.549 RON -43.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.422 RON +6.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 41.646 RON. Profit: 9.817 RON

Cifra de afaceri: 41.646 RON. Profit: 9.817 RON

Cifra de afaceri
41.646 RON -37.64% față de anul precedent
Profit net
9.817 RON -63.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.280 RON -44.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 66.786 RON. Profit: 27.084 RON

Cifra de afaceri: 66.786 RON. Profit: 27.084 RON

Cifra de afaceri
66.786 RON +29.11% față de anul precedent
Profit net
27.084 RON +20.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.117 RON -1.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 51.726 RON. Profit: 22.426 RON

Cifra de afaceri: 51.726 RON. Profit: 22.426 RON

Cifra de afaceri
51.726 RON
Profit net
22.426 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.177 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNIES DOREL TAXI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

NIES DOREL TAXI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.082026Dizolvare · Buletin 32145/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
NIES DOREL TAXI S.R.L.
CUI
38961236
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
28.08.2026
Registrul Comerțului
J30/194/2018
EUID
ROONRC.J30/194/2018
Sediu
Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, Strada TOAMNEI, Nr. 53
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
675774
Data încheierii
27.08.2026
Număr dosar
3198303
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Nicoleta Teodorescu
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 32145/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Satu Mare

ERSADA SEND S.R.L.
CUI: 40709177CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.887 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PATI TAXI 2019 S.R.L.
CUI: 40478277CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.728 RON
Profit
448 RON
Angajati
0
DARABAN IONUT S.R.L.
CUI: 46926469CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OVI MONI CRIS S.R.L.
CUI: 41158653CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.393 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FELDER D&F S.R.L.
CUI: 47178560CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2022-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CEZDAV S.R.L.
CUI: 50162408CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Satu Mare

LARY & PEUGEOT S.R.L.
CUI: 38787505CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.831 RON
Profit
1.236 RON
Angajati
0
NELU CONCEPT TAXI S.R.L.
CUI: 39007586CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.859 RON
Profit
1.217 RON
Angajati
0
NELU BALINT 58 S.R.L.
CUI: 38745283CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.711 RON
Profit
18.973 RON
Angajati
0
LUCIAN CONCEPT TAXI S.R.L.
CUI: 39007594CAEN: 4932
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.725 RON
Profit
13.913 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

BRIKET DEPO S.R.L.
CUI: 38961171CAEN: 0111
Activ
SATU MARE, Sat Apateu Com. Culciu2018-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DARIUS 2018 S.R.L.
CUI: 38939166CAEN: 4520
Activ
SATU MARE, Sat Beltiug Com. Beltiug2018-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.420 RON
Profit
394 RON
Angajati
1
POMICOLA PIŞCOLT S.R.L.
CUI: 38985014CAEN: 0124
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2018-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.771 RON
Profit
12.454 RON
Angajati
0
AGRO VED HOMOROD S.R.L.
CUI: 39215110CAEN: 0113
Activ
SATU MARE, Sat Homorodu de Mijloc Com. Homoroade2018-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.699 RON
Profit
9.006 RON
Angajati
0
ORIGAMI SYSTEMS SRL
CUI: 36268579CAEN: 2511
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.104.720 RON
Profit
249.308 RON
Angajati
3
ZOOM INSTAL S.R.L.
CUI: 41311420CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Sat Vama Com. Vama2019-06-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NIES DOREL TAXI S.R.L.?

CUI-ul NIES DOREL TAXI S.R.L. este 38961236.

Unde este sediul NIES DOREL TAXI S.R.L.?

NIES DOREL TAXI S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Toamnei nr. 53, 440067, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata NIES DOREL TAXI S.R.L.?

NIES DOREL TAXI S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NIES DOREL TAXI S.R.L. in 2024?

In 2024, NIES DOREL TAXI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 22.920 RON.

Ce activitate are NIES DOREL TAXI S.R.L.?

NIES DOREL TAXI S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat NIES DOREL TAXI S.R.L. in 2024?

NIES DOREL TAXI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 529 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.