Activ

VALENTIN COM & IRINA S.R.L.

CUI: 38982760
CIF: 38982760
Reg. Com.: J25/115/2018
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 19:57

Despre VALENTIN COM & IRINA S.R.L.

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VALENTIN COM & IRINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.696 RON, in scadere fata de anul precedent (-21.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 20.775 RON in 2018 la 20.696 RON in 2024. Datoriile raportate (98.689 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
20.696 RON
Venituri totale
20.696 RON
Cheltuieli totale
19.627 RON
Profit brut
1.069 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
14.784 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.584 RON
Casa & conturi bănci
200 RON
Capital propriu
-83.905 RON

Contact

AdresaRomania, MEHEDINŢI, Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, ŞUŞIŢA nr. 56, 227073

Adresă sediu social

Romania, MEHEDINŢI, Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, ŞUŞIŢA nr. 56, 227073
Cod poștal: 227073
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MEHEDINŢI, Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, ŞUŞIŢA nr. 56, 227073
Cod postal
227073
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.03.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
20.696 RON
Rezultat net
-303 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 20.696 RON 26.264 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 20.696 RON 26.264 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 19.627 RON 11.765 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.069 RON 14.499 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 12.179 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 303 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.784 RON 17.251 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.784 RON 17.251 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 4.620 RON
CreanțeSume de încasat 14.584 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200 RON 12.631 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 98.689 RON 100.853 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -83.905 RON -83.602 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.784RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

667,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.784 RON
Datorii totale98.689 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-567,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 20.696 -21,2% față de anul precedent 20.696 19.627 1.069 -92,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 303
2023 26.264 -49,4% față de anul precedent 26.264 11.765 14.499 +1,1% față de anul precedent 12.179 -4,8% față de anul precedent 0 0
2022 51.892 +37,0% față de anul precedent 51.892 37.545 14.347 +162,9% față de anul precedent 12.790 +196,1% față de anul precedent 0 0
2021 37.883 +13,4% față de anul precedent 37.883 32.426 5.457 -18,4% față de anul precedent 4.320 -24,0% față de anul precedent 0 0
2020 33.409 -14,9% față de anul precedent 33.409 26.722 6.687 5.684 0 0
2019 39.267 +89,0% față de anul precedent 57.983 104.326 0 0 46.343 46.896
2018 20.775 68.905 140.577 0 0 71.672 71.879

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 14.784 14.784 0 14.584 200
2023 0 17.251 17.251 4.620 0 12.631
2022 500 6.361 6.861 6.161 0 200
2021 1.700 9.477 11.177 9.277 0 200
2020 2.900 6.039 8.939 5.697 142 200
2019 4.100 6.503 10.603 6.161 142 200
2018 5.300 16.285 21.585 5.202 10.800 283

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 98.689 -2,2% față de anul precedent -83.905 Neraportat 0
2023 100.853 -1,7% față de anul precedent -83.602 Neraportat 0
2022 102.642 -14,3% față de anul precedent -95.781 Neraportat 0
2021 119.748 -1,7% față de anul precedent -108.571 Neraportat 0
2020 121.830 -5,7% față de anul precedent -112.891 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 129.178 +38,5% față de anul precedent -118.575 Neraportat 3 -50,0% față de anul precedent
2018 93.264 -71.679 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 20.696 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.696 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.696 RON -21.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
303 RON
Angajati
0
Datorii
98.689 RON -2.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.264 RON. Profit: 12.179 RON

Cifra de afaceri: 26.264 RON. Profit: 12.179 RON

Cifra de afaceri
26.264 RON -49.39% față de anul precedent
Profit net
12.179 RON -4.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
100.853 RON -1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 51.892 RON. Profit: 12.790 RON

Cifra de afaceri: 51.892 RON. Profit: 12.790 RON

Cifra de afaceri
51.892 RON +36.98% față de anul precedent
Profit net
12.790 RON +196.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
102.642 RON -14.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 37.883 RON. Profit: 4.320 RON

Cifra de afaceri: 37.883 RON. Profit: 4.320 RON

Cifra de afaceri
37.883 RON +13.39% față de anul precedent
Profit net
4.320 RON -24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
119.748 RON -1.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 33.409 RON. Profit: 5.684 RON

Cifra de afaceri: 33.409 RON. Profit: 5.684 RON

Cifra de afaceri
33.409 RON -14.92% față de anul precedent
Profit net
5.684 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
121.830 RON -5.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 39.267 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.267 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.267 RON +89.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.896 RON
Angajati
3 -50% față de anul precedent
Datorii
129.178 RON +38.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.775 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.775 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71.879 RON
Angajati
6
Datorii
93.264 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVALENTIN COM & IRINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol (MEHEDINŢI)

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol (MEHEDINŢI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Mehedinţi

BIA CARBUS S.R.L.
CUI: 41470875CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Sat Jidoştiţa Com. Brezniţa-Ocol2019-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.268 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRANS LEMN PRODUCT SRL
CUI: 37639314CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Orş. Baia de Aramă2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.748 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
JENY ROM COM SRL
CUI: 8205508CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin1996-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JAGGACOM FOREST SRL
CUI: 37591356CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Sat Brezniţa-Ocol Com. Brezniţa-Ocol2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.100 RON
Profit
1.735 RON
Angajati
0
SLALOM COM S.R.L.
CUI: 6187235CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin1994-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.955 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Mehedinţi

POPCARPATIN SRL
CUI: 38431620CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Sat Runcşoru Com. Bala2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.472 RON
Profit
6.850 RON
Angajati
3
COSTI FOREST TRANS S.R.L.
CUI: 39637603CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Sat Jirov Com. Corcova2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.878 RON
Profit
6.639 RON
Angajati
2
ULIU SILVA FOREST SRL
CUI: 37749767CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Sat Pătulele Com. Pătulele2017-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
971.908 RON
Profit
280.416 RON
Angajati
1
BAROC ADE FOREST S.R.L.
CUI: 40456996CAEN: 0220
Activ
MEHEDINŢI, Orş. Strehaia2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.685 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Mehedinţi

RAM & CRIS TRANS EXPRESS S.R.L.
CUI: 38963180CAEN: 4933
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2018-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EVENIMENTE CASA COSTEA S.R.L.
CUI: 38982794CAEN: 5621
Activ
MEHEDINŢI, Sat Izvoru Bârzii Com. Izvoru Bârzii2018-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.141.301 RON
Profit
337.549 RON
Angajati
5
BRILIO EXODUS S.R.L.
CUI: 38896278CAEN: 4933
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.167 RON
Profit
14.901 RON
Angajati
0
FIX KINETIC CLINIC S.R.L.
CUI: 39044509CAEN: 8695
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.660 RON
Profit
1.696 RON
Angajati
5
KFJ FUL DYNAMIC SERVICE S.R.L.
CUI: 38438408CAEN: 4782
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2017-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.887 RON
Profit
13.980 RON
Angajati
2
DARMAR LORIA S.R.L.
CUI: 39477650CAEN: 4100
Activ
MEHEDINŢI, Sat Nicolae Bălcescu Orş. Vânju Mare2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
906.425 RON
Profit
406.953 RON
Angajati
2
JASP SRL
CUI: 32807484CAEN: 6492
Activ
MEHEDINŢI, Sat Dudaşu Com. Şimian2014-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.476 RON
Profit
17.722 RON
Angajati
1
SOCIAL MEDIA BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 43180673CAEN: 7311
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2020-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.751 RON
Profit
165.724 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VALENTIN COM & IRINA S.R.L.?

CUI-ul VALENTIN COM & IRINA S.R.L. este 38982760.

Unde este sediul VALENTIN COM & IRINA S.R.L.?

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. are sediul in Romania, MEHEDINŢI, Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, ŞUŞIŢA nr. 56, 227073, Sat Şuşiţa Com. Brezniţa-Ocol, judetul MEHEDINŢI.

Cand a fost infiintata VALENTIN COM & IRINA S.R.L.?

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VALENTIN COM & IRINA S.R.L. in 2024?

In 2024, VALENTIN COM & IRINA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 20.696 RON.

Ce activitate are VALENTIN COM & IRINA S.R.L.?

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat VALENTIN COM & IRINA S.R.L. in 2024?

VALENTIN COM & IRINA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 303 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.