Activ

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.

CUI: 39000197
CIF: 39000197
Reg. Com.: J38/197/2018
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:03

Despre ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.625 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.625 RON
Capital propriu
1.575 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Aleea Violetelor nr. 6, 245700

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Aleea Violetelor nr. 6, 245700
Cod poștal: 245700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Aleea Violetelor nr. 6, 245700
Cod postal
245700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.03.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.625 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.625 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 0 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.625 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 50 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.575 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.625RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.625 RON
Datorii totale50 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
32,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2018 14.610 14.610 13.074 1.536 1.375 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.625 1.625 0 0 1.625
2022 0 1.625 1.625 0 0 1.625
2021 0 1.625 1.625 0 0 1.625
2020 0 1.625 1.625 0 0 1.625
2019 0 1.625 1.625 0 0 1.625
2018 0 1.625 1.625 0 0 1.625

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 50 0,0% față de anul precedent 1.575 Neraportat 0
2022 50 0,0% față de anul precedent 1.575 Neraportat 0
2021 50 0,0% față de anul precedent 1.575 Neraportat 0
2020 50 0,0% față de anul precedent 1.575 Neraportat 0
2019 50 0,0% față de anul precedent 1.575 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 50 1.575 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
50 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
50 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.610 RON. Profit: 1.375 RON

Cifra de afaceri: 14.610 RON. Profit: 1.375 RON

Cifra de afaceri
14.610 RON
Profit net
1.375 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
50 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Drăgăşani (VÂLCEA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Vâlcea

IONESCU GRAŢIELA S.R.L.
CUI: 38591648CAEN: 9602
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.690 RON
Profit
6.343 RON
Angajati
0
MUSTAŢĂ ADINA CONCEPT S.R.L.
CUI: 39587645CAEN: 9602
Activ
VÂLCEA, Sat Frânceşti Com. Frânceşti2018-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.555 RON
Profit
1.187 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

COMLINER S.R.L.
CUI: 39000170CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.583 RON
Profit
351 RON
Angajati
2
BOB TAXI S.R.L.
CUI: 39000227CAEN: 4933
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.580 RON
Profit
30.844 RON
Angajati
1
CENTRAL VECTOR S.R.L.
CUI: 38947320CAEN: 3100
Activ
VÂLCEA, Sat Vlăduceni Com. Păuşeşti-Măglaşi2018-02-28
fara e-Factura
PIŢI MANU S.R.L.
CUI: 39025531CAEN: 4100
Activ
VÂLCEA, Sat Diculeşti Com. Diculeşti2018-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.276 RON
Profit
70.687 RON
Angajati
6
FULL CARGO EXPRES S.R.L.
CUI: 38658527CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.261 RON
Profit
93.689 RON
Angajati
2
ALL AREA SYSTEMS S.R.L.
CUI: 39224089CAEN: 8009
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.883.237 RON
Profit
108.602 RON
Angajati
10
LEVONI GMC TRANS S.R.L.
CUI: 41121247CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Valea Râului Com. Galicea2019-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.953 RON
Profit
39.241 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.?

CUI-ul ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. este 39000197.

Unde este sediul ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.?

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Drăgăşani, Aleea Violetelor nr. 6, 245700, Mun. Drăgăşani, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.?

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. in 2024?

In 2024, ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L.?

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. in 2024?

ŞTEFANIA TEODORESCU MUA S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.