Activ

MAR&SAN MUSIC S.R.L.

CUI: 39025060
CIF: 39025060
Reg. Com.: J2018000386260
CAEN: 9020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de interpretare artistică (spectacole)

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 08:20

Despre MAR&SAN MUSIC S.R.L.

MAR&SAN MUSIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Râciu Com. Râciu, judetul MUREŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de interpretare artistică (spectacole)" (cod CAEN 9020), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAR&SAN MUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 43.500 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+200.0%). Profitul net inregistrat a fost de 2.171 RON. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.800 RON in 2018 la 43.500 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
43.500 RON
Venituri totale
43.500 RON
Cheltuieli totale
41.125 RON
Profit brut
2.375 RON
Profit net
2.171 RON
Marja profit net
4,99%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
20.331 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.426 RON
Casa & conturi bănci
13.905 RON
Capital propriu
1.575 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Râciu Com. Râciu, Str. Gheorghe Şincai nr. 7, 547485

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Râciu Com. Râciu, Str. Gheorghe Şincai nr. 7, 547485
Cod poștal: 547485
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Râciu Com. Râciu, Str. Gheorghe Şincai nr. 7, 547485
Cod postal
547485
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.03.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
43.500 RON
Rezultat net
2.171 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 43.500 RON 14.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 43.500 RON 14.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41.125 RON 15.576 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.375 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.171 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.076 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 1.076 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.331 RON 9.805 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 20.331 RON 9.805 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 6.426 RON 6.322 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.905 RON 3.483 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 330 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.575 RON -596 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active20.331RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale20.331 RON
Datorii totale330 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,7 %Profit net / active totale
ROE
137,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
61,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
7,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 43.500 +200,0% față de anul precedent 43.500 41.125 2.375 2.171 0 0
2023 14.500 -6,5% față de anul precedent 14.500 15.576 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.076 1.076
2022 15.501 +192,5% față de anul precedent 15.501 2.575 12.926 12.470 0 0
2021 5.300 +657,1% față de anul precedent 5.301 6.456 0 0 1.155 1.155
2020 700 -96,9% față de anul precedent 701 1.262 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 561 580
2019 22.750 +92,8% față de anul precedent 22.750 18.954 3.796 +2.214,6% față de anul precedent 3.113 0 0
2018 11.800 11.800 11.636 164 0 0 168

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 20.331 20.331 0 6.426 13.905
2023 0 9.805 9.805 0 6.322 3.483
2022 0 21.987 21.987 0 9.698 12.289
2021 0 12.270 12.270 0 9.698 2.572
2020 67 12.761 12.828 0 10.846 1.915
2019 230 13.167 13.397 0 10.144 3.023
2018 393 9.126 9.519 0 7.844 1.282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 330 1.575 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent -596 Neraportat 0
2022 1.272 +93,0% față de anul precedent 11.215 Neraportat 0
2021 659 +980,3% față de anul precedent 1.610 Neraportat 0
2020 61 +19,6% față de anul precedent 2.766 Neraportat 0
2019 51 -99,5% față de anul precedent 3.345 Neraportat 0
2018 9.396 232 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ISIonela-Alexandra SuciuadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27009/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 43.500 RON. Profit: 2.171 RON

Cifra de afaceri: 43.500 RON. Profit: 2.171 RON

Cifra de afaceri
43.500 RON +200% față de anul precedent
Profit net
2.171 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
330 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.500 RON -6.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.076 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.501 RON. Profit: 12.470 RON

Cifra de afaceri: 15.501 RON. Profit: 12.470 RON

Cifra de afaceri
15.501 RON +192.47% față de anul precedent
Profit net
12.470 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.272 RON +93.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.300 RON +657.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.155 RON
Angajati
0
Datorii
659 RON +980.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
700 RON -96.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
580 RON
Angajati
0
Datorii
61 RON +19.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 22.750 RON. Profit: 3.113 RON

Cifra de afaceri: 22.750 RON. Profit: 3.113 RON

Cifra de afaceri
22.750 RON +92.8% față de anul precedent
Profit net
3.113 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51 RON -99.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 11.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.800 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.800 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
168 RON
Angajati
0
Datorii
9.396 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAR&SAN MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9020 in Sat Râciu Com. Râciu (MUREŞ)

MAR&SAN MUSIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9020 in Sat Râciu Com. Râciu (MUREŞ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.072026Mentiune · Buletin 27009/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MAR&SAN MUSIC S.R.L.
CUI
39025060
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.07.2026
Registrul Comerțului
J26/386/2018
EUID
ROONRC.J26/386/2018
Sediu
Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Jud. Mureş, Strada VASILE CONŢIU, Nr. 2, Bl. 101, Scara 1, Etaj
Județ
Mureş
Număr încheiere
569176
Data încheierii
16.07.2026
Număr dosar
2760579
Data dosarului
10.07.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 08.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2760579 din 10.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27009/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9020, Mureş

ANCESIS PARTENER S.R.L.
CUI: 41017239CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
45.696 RON
Angajati
0
NAGY GAZDA S.R.L.
CUI: 41081797CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Sat Pănet Com. Pănet2019-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.404 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUNEAS EVENT CONCEPT S.R.L.
CUI: 46805874CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2022-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.707 RON
Profit
2.570 RON
Angajati
1
FUZIK TANC S.R.L.
CUI: 40003367CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.118 RON
Profit
12.533 RON
Angajati
1
MYDIAMOND EVENTS SRL
CUI: 38021221CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.846 RON
Profit
45.156 RON
Angajati
0
SERAPHINE CREATIONS S.R.L.
CUI: 50305079CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2024-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9020, Mureş

CIM SOUND S.R.L.
CUI: 38962169CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.000 RON
Profit
40.957 RON
Angajati
0
WOBMUSIC EVENTS S.R.L.
CUI: 39123726CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.000 RON
Profit
44.304 RON
Angajati
1
SAX SENSATION S.R.L.
CUI: 38923186CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.953 RON
Profit
142.196 RON
Angajati
1
CEREMONIA MASTER S.R.L.
CUI: 39299138CAEN: 9020
Activ
MUREŞ, Sat Tofalău Com. Sângeorgiu de Mureş2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

BRA AUTOSTAR SERVICE S.R.L.
CUI: 39025078CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Sat Căpuşu de Câmpie Com. Iclănzel2018-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.752 RON
Profit
175.198 RON
Angajati
1
TURUL TURISM S.R.L.
CUI: 39008433CAEN: 5510
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
QUALITY DENT EXPERT S.R.L.
CUI: 39039960CAEN: 8623
Activ
MUREŞ, Sat Gurghiu Com. Gurghiu2018-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.311 RON
Profit
13.133 RON
Angajati
5
ARGEȘUL ONLINE S.R.L.
CUI: 38880980CAEN: 5813
Activ
MUREŞ, Sat Onuca Com. Fărăgău2018-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.561 RON
Profit
18.214 RON
Angajati
1
DPANTEA DESIGNS S.R.L.
CUI: 39184049CAEN: 3212
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.750 RON
Profit
483 RON
Angajati
0
BRICO PELETI & BRICHETI SRL
CUI: 37680933CAEN: 1629
Activ
MUREŞ, Sat Bernadea Com. Bahnea2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANG BAU HAUS PRO S.R.L.
CUI: 40395074CAEN: 4312
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2019-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
756 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDCONSULT SRL
CUI: 12136317CAEN: 8621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1999-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.765 RON
Profit
100.469 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAR&SAN MUSIC S.R.L.?

CUI-ul MAR&SAN MUSIC S.R.L. este 39025060.

Unde este sediul MAR&SAN MUSIC S.R.L.?

MAR&SAN MUSIC S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Râciu Com. Râciu, Str. Gheorghe Şincai nr. 7, 547485, Sat Râciu Com. Râciu, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata MAR&SAN MUSIC S.R.L.?

MAR&SAN MUSIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAR&SAN MUSIC S.R.L. in 2024?

In 2024, MAR&SAN MUSIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 43.500 RON.

Ce activitate are MAR&SAN MUSIC S.R.L.?

MAR&SAN MUSIC S.R.L. are codul CAEN principal 9020 (Activități de interpretare artistică (spectacole)).

Ce profit a inregistrat MAR&SAN MUSIC S.R.L. in 2024?

MAR&SAN MUSIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.171 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.