Activ

CRYSSU RACING S.R.L.

CUI: 39131478
CIF: 39131478
Reg. Com.: J2018000730083
CAEN: 9319
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități sportive n.c.a

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:04

Despre CRYSSU RACING S.R.L.

CRYSSU RACING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități sportive n.c.a" (cod CAEN 9319), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CRYSSU RACING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 176.340 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.5%). Profitul net inregistrat a fost de 69.286 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 84.125 RON in 2018 la 176.340 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
176.340 RON
Venituri totale
176.383 RON
Cheltuieli totale
105.368 RON
Profit brut
71.015 RON
Profit net
69.286 RON
Marja profit net
39,29%
Active imobilizate
34.860 RON
Active circulante
75.419 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
64.025 RON
Casa & conturi bănci
11.394 RON
Capital propriu
70.450 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 61, 500326

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 61, 500326
Cod poștal: 500326
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 61, 500326
Cod postal
500326
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.04.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
176.340 RON
Rezultat net
69.286 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 176.340 RON 243.347 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 176.383 RON 243.532 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 105.368 RON 88.418 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 71.015 RON 155.114 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 69.286 RON 152.970 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 34.860 RON 5.788 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 75.419 RON 169.096 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 110.279 RON 174.884 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 64.025 RON 121.042 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.394 RON 48.054 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.829 RON 4.095 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 70.450 RON 170.789 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active110.279RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale110.279 RON
Datorii totale39.829 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
62,8 %Profit net / active totale
ROE
98,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 176.340 -27,5% față de anul precedent 176.383 105.368 71.015 -54,2% față de anul precedent 69.286 -54,7% față de anul precedent 0 0
2023 243.347 +5,6% față de anul precedent 243.532 88.418 155.114 -26,2% față de anul precedent 152.970 -25,5% față de anul precedent 0 0
2022 230.537 +173,8% față de anul precedent 230.550 20.465 210.085 +189,0% față de anul precedent 205.391 +191,3% față de anul precedent 0 0
2021 84.210 +6,4% față de anul precedent 84.210 11.505 72.705 -4,1% față de anul precedent 70.506 -4,0% față de anul precedent 0 0
2020 79.160 -43,3% față de anul precedent 79.160 3.353 75.807 -44,2% față de anul precedent 73.432 -44,2% față de anul precedent 0 0
2019 139.500 +65,8% față de anul precedent 139.500 3.707 135.793 +64,3% față de anul precedent 131.608 +64,3% față de anul precedent 0 0
2018 84.125 84.125 1.494 82.631 80.107 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 34.860 75.419 110.279 0 64.025 11.394
2023 5.788 169.096 174.884 0 121.042 48.054
2022 0 211.769 211.769 0 112.667 99.102
2021 0 144.178 144.178 0 144.158 20
2020 0 81.837 81.837 0 81.802 35
2019 0 194.000 194.000 0 193.888 112
2018 122 81.205 81.327 0 81.178 27

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.829 +872,6% față de anul precedent 70.450 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.095 -21,3% față de anul precedent 170.789 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 5.200 206.569 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 144.178 Neraportat 0
2020 8.165 +291,6% față de anul precedent 73.672 Neraportat 0
2019 2.085 +104,4% față de anul precedent 191.915 Neraportat 0
2018 1.020 80.307 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 176.340 RON. Profit: 69.286 RON

Cifra de afaceri: 176.340 RON. Profit: 69.286 RON

Cifra de afaceri
176.340 RON -27.54% față de anul precedent
Profit net
69.286 RON -54.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
39.829 RON +872.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 243.347 RON. Profit: 152.970 RON

Cifra de afaceri: 243.347 RON. Profit: 152.970 RON

Cifra de afaceri
243.347 RON +5.56% față de anul precedent
Profit net
152.970 RON -25.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.095 RON -21.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 230.537 RON. Profit: 205.391 RON

Cifra de afaceri: 230.537 RON. Profit: 205.391 RON

Cifra de afaceri
230.537 RON +173.76% față de anul precedent
Profit net
205.391 RON +191.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 84.210 RON. Profit: 70.506 RON

Cifra de afaceri: 84.210 RON. Profit: 70.506 RON

Cifra de afaceri
84.210 RON +6.38% față de anul precedent
Profit net
70.506 RON -3.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 79.160 RON. Profit: 73.432 RON

Cifra de afaceri: 79.160 RON. Profit: 73.432 RON

Cifra de afaceri
79.160 RON -43.25% față de anul precedent
Profit net
73.432 RON -44.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.165 RON +291.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 139.500 RON. Profit: 131.608 RON

Cifra de afaceri: 139.500 RON. Profit: 131.608 RON

Cifra de afaceri
139.500 RON +65.82% față de anul precedent
Profit net
131.608 RON +64.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.085 RON +104.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 84.125 RON. Profit: 80.107 RON

Cifra de afaceri: 84.125 RON. Profit: 80.107 RON

Cifra de afaceri
84.125 RON
Profit net
80.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.020 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRYSSU RACING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

CRYSSU RACING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9319, Braşov

RAVI SPORTS SRL
CUI: 32677759CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
URSACHE SPORT BRASOV SRL
CUI: 37792872CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.455 RON
Profit
115.922 RON
Angajati
1
OUTDOOR SPORT MANAGEMENT SRL
CUI: 36582694CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.104 RON
Profit
7.436 RON
Angajati
5
KIDS TÂMPA SRL
CUI: 34851010CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.463 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BALLON AIR SPORT S.R.L.
CUI: 40289588CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.533 RON
Profit
25.295 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9319, Braşov

SKY ALPIN & MTB S.R.L.
CUI: 38577457CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GO-OUTDOOR.RO S.R.L.
CUI: 38308335CAEN: 9319
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2017-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

POPA VIACO S.R.L.
CUI: 39131427CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2018-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.397 RON
Profit
760 RON
Angajati
1
GUDAC TRADE EXPRESS S.R.L.
CUI: 39108513CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2018-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NILCOS SPED S.R.L.
CUI: 38994349CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Fundata Com. Fundata2018-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.154.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
DOMANA - AGRIROM S.R.L.
CUI: 39224330CAEN: 0111
Activ
BRAŞOV, Sat Hârseni Com. Hârseni2018-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.772 RON
Profit
37.279 RON
Angajati
1
MARMURA&GRANIT ART SRL
CUI: 38107005CAEN: 2370
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer2017-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.249.340 RON
Profit
147.137 RON
Angajati
7
SIMERAL BEAUTY S.R.L.
CUI: 40071744CAEN: 9622
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.535 RON
Profit
92.255 RON
Angajati
1
X1R LOGISTIC SRL
CUI: 21782872CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2007-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.406 RON
Profit
60.963 RON
Angajati
1
RMSI MBZ MOBILE S.R.L.
CUI: 47274703CAEN: 4742
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2022-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
857 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CRYSSU RACING S.R.L.?

CUI-ul CRYSSU RACING S.R.L. este 39131478.

Unde este sediul CRYSSU RACING S.R.L.?

CRYSSU RACING S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Cal. Bucureşti nr. 61, 500326, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata CRYSSU RACING S.R.L.?

CRYSSU RACING S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CRYSSU RACING S.R.L. in 2024?

In 2024, CRYSSU RACING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 176.340 RON.

Cati angajati are CRYSSU RACING S.R.L.?

CRYSSU RACING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CRYSSU RACING S.R.L.?

CRYSSU RACING S.R.L. are codul CAEN principal 9319 (Alte activități sportive n.c.a).

Ce profit a inregistrat CRYSSU RACING S.R.L. in 2024?

CRYSSU RACING S.R.L. a inregistrat un profit net de 69.286 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.