Activ Plătitor TVA

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

CUI: 39193160
CIF: RO39193160
Reg. Com.: J2018005221409
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 aprilie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:55

Despre EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 370.422 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 82.215 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 13.400 RON in 2018 la 370.422 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
370.422 RON
Venituri totale
370.423 RON
Cheltuieli totale
271.113 RON
Profit brut
99.310 RON
Profit net
82.215 RON
Marja profit net
22,19%
Active imobilizate
5.020 RON
Active circulante
413.403 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
355.709 RON
Casa & conturi bănci
57.694 RON
Capital propriu
82.772 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Tudor Vianu nr. 6-8, 11637

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Tudor Vianu nr. 6-8, 11637
Cod poștal: 11637
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Tudor Vianu nr. 6-8, 11637
Cod postal
11637
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.02.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2023

Stare inactivitate

Data inactivare
3 iulie 2019
Data reactivare
2 septembrie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
370.422 RON
Rezultat net
82.215 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 370.422 RON 364.568 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 370.423 RON 364.595 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 271.113 RON 233.358 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 99.310 RON 131.237 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 82.215 RON 109.664 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.020 RON 6.154 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 413.403 RON 379.211 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 418.423 RON 385.365 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 355.709 RON 354.438 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.694 RON 24.773 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 340.004 RON 280.855 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 82.772 RON 110.217 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active418.423RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

81,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale418.423 RON
Datorii totale340.004 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,6 %Profit net / active totale
ROE
99,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 370.422 +1,6% față de anul precedent 370.423 271.113 99.310 -24,3% față de anul precedent 82.215 -25,0% față de anul precedent 0 0
2023 364.568 -64,3% față de anul precedent 364.595 233.358 131.237 -82,9% față de anul precedent 109.664 -85,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.021.900 +668,4% față de anul precedent 1.021.902 256.124 765.778 +697,8% față de anul precedent 755.763 +720,8% față de anul precedent 0 0
2021 133.000 -64,6% față de anul precedent 133.001 37.009 95.992 -74,4% față de anul precedent 92.082 -74,8% față de anul precedent 0 0
2020 375.595 +3.194,7% față de anul precedent 375.596 434 375.162 +3.290,8% față de anul precedent 364.815 +3.302,5% față de anul precedent 0 0
2019 11.400 -14,9% față de anul precedent 11.400 336 11.064 +15,9% față de anul precedent 10.722 +18,6% față de anul precedent 0 0
2018 13.400 16.887 7.337 9.550 9.043 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.020 413.403 418.423 0 355.709 57.694
2023 6.154 379.211 385.365 0 354.438 24.773
2022 3.980 1.086.415 1.090.395 0 898.727 187.688
2021 3.980 202.841 206.821 0 201.347 1.494
2020 3.980 380.004 383.984 0 377.918 2.086
2019 3.980 24.843 28.823 0 24.818 25
2018 3.980 17.486 21.466 0 16.600 886

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 340.004 +21,1% față de anul precedent 82.772 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 280.855 -16,0% față de anul precedent 110.217 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 334.271 +192,6% față de anul precedent 756.243 Neraportat 1
2021 114.259 +511,4% față de anul precedent 92.562 Neraportat 0
2020 18.689 +115,9% față de anul precedent 365.295 Neraportat 0
2019 8.658 +952,0% față de anul precedent 20.165 Neraportat 0
2018 823 9.243 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OPOVIDIU-IULIAN PORTARIUCadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14751/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 370.422 RON. Profit: 82.215 RON

Cifra de afaceri: 370.422 RON. Profit: 82.215 RON

Cifra de afaceri
370.422 RON +1.61% față de anul precedent
Profit net
82.215 RON -25.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
340.004 RON +21.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 364.568 RON. Profit: 109.664 RON

Cifra de afaceri: 364.568 RON. Profit: 109.664 RON

Cifra de afaceri
364.568 RON -64.32% față de anul precedent
Profit net
109.664 RON -85.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
280.855 RON -15.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.021.900 RON. Profit: 755.763 RON

Cifra de afaceri: 1.021.900 RON. Profit: 755.763 RON

Cifra de afaceri
1.021.900 RON +668.35% față de anul precedent
Profit net
755.763 RON +720.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
334.271 RON +192.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 133.000 RON. Profit: 92.082 RON

Cifra de afaceri: 133.000 RON. Profit: 92.082 RON

Cifra de afaceri
133.000 RON -64.59% față de anul precedent
Profit net
92.082 RON -74.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
114.259 RON +511.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 375.595 RON. Profit: 364.815 RON

Cifra de afaceri: 375.595 RON. Profit: 364.815 RON

Cifra de afaceri
375.595 RON +3194.69% față de anul precedent
Profit net
364.815 RON +3302.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.689 RON +115.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.400 RON. Profit: 10.722 RON

Cifra de afaceri: 11.400 RON. Profit: 10.722 RON

Cifra de afaceri
11.400 RON -14.93% față de anul precedent
Profit net
10.722 RON +18.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.658 RON +952% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 13.400 RON. Profit: 9.043 RON

Cifra de afaceri: 13.400 RON. Profit: 9.043 RON

Cifra de afaceri
13.400 RON
Profit net
9.043 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
823 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.042026Mentiune · Buletin 14751/2026modificare date sediu social

modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
39193160
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J2018005221409
EUID
ROONRC.J2018005221409
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Piaţa MONTREAL, Nr. 10, INTRAREA D. INCAPERI 3.11 UNO A, o suprafata
Județ
București
Număr încheiere
318925
Data încheierii
20.04.2026
Număr dosar
1574081
Data dosarului
16.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Codruta-Anca Andrei

Subiecte

modificare date sediu social

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 16.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1574081 din 16.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14751/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

ACCELENCY S.R.L.
CUI: 44678634CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.678 RON
Profit
204.119 RON
Angajati
1
DECERIS CONSILIUM S.R.L.
CUI: 39575322CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.924 RON
Profit
25.164 RON
Angajati
0
EXPERT BUSINESS CENTER SRL
CUI: 33203265CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.000 RON
Profit
301.655 RON
Angajati
8
DOITRIGHT SRL
CUI: 32087170CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.237 RON
Profit
75.691 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

GEBAD REFERENCES S.R.L.
CUI: 39191992CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-04-17
fara e-Factura
NEMIDA CONSULT S.R.L.
CUI: 39224399CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.156 RON
Profit
9.367 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.960 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACCESIS INNOVATION S.R.L.
CUI: 39231973CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.262 RON
Profit
7.868 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DARCUDRAG.RO S.R.L.
CUI: 39193179CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.725 RON
Profit
209.422 RON
Angajati
1
MIDST S.R.L.
CUI: 39192220CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.495 RON
Profit
25.110 RON
Angajati
0
MEVIMQUALY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39199490CAEN: 2522
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.501 RON
Profit
209.319 RON
Angajati
1
BEBSON PRODUCTION S.R.L.
CUI: 38949380CAEN: 1392
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.329 RON
Profit
10.608 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.926 RON
Profit
32.753 RON
Angajati
0
SEVEN SMART IDEAS SRL
CUI: 37184646CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.432 RON
Profit
112.806 RON
Angajati
0
KARVAROM TRADING S.R.L.
CUI: 41416817CAEN: 4611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.188 RON
Profit
21.975 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?

CUI-ul EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. este 39193160.

Unde este sediul EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Tudor Vianu nr. 6-8, 11637, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

In 2024, EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 370.422 RON.

Cati angajati are EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.?

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. in 2024?

EUROCONSULTAS MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 82.215 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.