Activ Plătitor TVA

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.

CUI: 39232219
CIF: RO39232219
Reg. Com.: J2018000276527
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 aprilie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:02

Despre ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, judetul GIURGIU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 621.515 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+5.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 121.434 RON in 2018 la 621.515 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
621.515 RON
Venituri totale
621.604 RON
Cheltuieli totale
771.496 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
12.846 RON
Active circulante
123.060 RON
Stocuri
16.655 RON
Creanțe
92.525 RON
Casa & conturi bănci
13.880 RON
Capital propriu
52.094 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, Str. Principală nr. 32, 87251
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0834720118

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, Str. Principală nr. 32, 87251
Cod poștal: 87251
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, Str. Principală nr. 32, 87251
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
87251
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.04.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
23 august 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
621.515 RON
Rezultat net
-162.685 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 621.515 RON 592.048 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 621.604 RON 657.248 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 771.496 RON 649.915 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 7.333 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 892 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 149.892 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 162.685 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.846 RON 2.592 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 123.060 RON 238.446 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 135.906 RON 241.038 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16.655 RON 100.197 RON
CreanțeSume de încasat 92.525 RON 105.087 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.880 RON 33.162 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.812 RON 26.259 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 52.094 RON 214.779 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active135.906RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale135.906 RON
Datorii totale83.812 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 621.515 +5,0% față de anul precedent 621.604 771.496 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 149.892 162.685
2023 592.048 +4,1% față de anul precedent 657.248 649.915 7.333 892 0 0
2022 569.010 +22,5% față de anul precedent 569.010 706.866 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 137.856 143.407
2021 464.670 +1,7% față de anul precedent 548.966 538.328 10.638 -94,6% față de anul precedent 5.532 -97,2% față de anul precedent 0 0
2020 456.820 +26,2% față de anul precedent 456.820 258.626 198.194 +31,4% față de anul precedent 193.939 +31,8% față de anul precedent 0 0
2019 361.871 +198,0% față de anul precedent 361.926 211.108 150.818 +262,2% față de anul precedent 147.199 +264,2% față de anul precedent 0 0
2018 121.434 121.438 79.800 41.638 40.423 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 12.846 123.060 135.906 16.655 92.525 13.880
2023 2.592 238.446 241.038 100.197 105.087 33.162
2022 8.192 220.806 228.998 113.006 92.968 14.832
2021 0 431.334 431.334 2.733 150.694 277.907
2020 0 466.208 466.208 2.043 79.366 384.799
2019 0 255.310 255.310 1.892 44.326 209.092
2018 41 45.238 45.279 180 28.327 16.731

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.812 +219,2% față de anul precedent 52.094 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 26.259 +73,8% față de anul precedent 214.779 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 15.112 -65,7% față de anul precedent 213.886 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 44.041 -47,9% față de anul precedent 387.293 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 84.446 +25,1% față de anul precedent 381.762 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 67.488 +1.349,5% față de anul precedent 187.822 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 4.656 40.623 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

48din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMARIAN CĂTĂLIN ANGHELadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26014/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 621.515 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 621.515 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
621.515 RON +4.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
162.685 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
83.812 RON +219.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 592.048 RON. Profit: 892 RON

Cifra de afaceri: 592.048 RON. Profit: 892 RON

Cifra de afaceri
592.048 RON +4.05% față de anul precedent
Profit net
892 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
26.259 RON +73.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 569.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 569.010 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
569.010 RON +22.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
143.407 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
15.112 RON -65.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 464.670 RON. Profit: 5.532 RON

Cifra de afaceri: 464.670 RON. Profit: 5.532 RON

Cifra de afaceri
464.670 RON +1.72% față de anul precedent
Profit net
5.532 RON -97.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
44.041 RON -47.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 456.820 RON. Profit: 193.939 RON

Cifra de afaceri: 456.820 RON. Profit: 193.939 RON

Cifra de afaceri
456.820 RON +26.24% față de anul precedent
Profit net
193.939 RON +31.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
84.446 RON +25.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 361.871 RON. Profit: 147.199 RON

Cifra de afaceri: 361.871 RON. Profit: 147.199 RON

Cifra de afaceri
361.871 RON +198% față de anul precedent
Profit net
147.199 RON +264.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
67.488 RON +1349.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 121.434 RON. Profit: 40.423 RON

Cifra de afaceri: 121.434 RON. Profit: 40.423 RON

Cifra de afaceri
121.434 RON
Profit net
40.423 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.656 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici (GIURGIU)

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici (GIURGIU)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.072026Mentiune · Buletin 26014/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.
CUI
39232219
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.07.2026
Registrul Comerțului
J52/276/2018
EUID
ROONRC.J52/276/2018
Sediu
Sat Corbeanca, Comuna Vânătorii Mici, Jud. Giurgiu, Strada Principală, Nr. 32, CAMERA
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
547322
Data încheierii
08.07.2026
Număr dosar
2641472
Data dosarului
02.07.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 02.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2641472 din 02.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26014/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Giurgiu

RMS SPEDITION S.R.L.
CUI: 42690410CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu2020-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
623.704 RON
Profit
114.468 RON
Angajati
1
DAMI TRANS SRL
CUI: 21593130CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Crivina Orş. Bolintin-Vale2007-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TROCEA TRANS S.R.L.
CUI: 42795417CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Zorile Com. Grădinari2020-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.478 RON
Profit
15.169 RON
Angajati
1
MICAR TRANSPORTING S.R.L.
CUI: 41018080CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Orş. Bolintin-Vale2019-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BAU TRANSPORTER AGREGATE S.R.L.
CUI: 46752044CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Găiseni Com. Găiseni2022-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.983 RON
Profit
9.102 RON
Angajati
1
D.M.G SPEED CARGO SRL
CUI: 33541428CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Remuş Com. Frăteşti2014-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.923 RON
Profit
87.368 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Giurgiu

FLODARPET AGRO S.R.L.
CUI: 39191194CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Slobozia Com. Slobozia2018-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.249 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMPORT FACILITIES S.R.L.
CUI: 39327890CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.587 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WYO FAMILY TRANSPORT S.R.L.
CUI: 39364570CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.325 RON
Profit
9.820 RON
Angajati
1

Alte firme din Giurgiu

COCO UTIL S.R.L.
CUI: 39232170CAEN: 5590
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-04-24
fara e-Factura
NSD SOFT S.R.L.
CUI: 39232278CAEN: 6201
Activ
GIURGIU, Sat Mogoşeşti Com. Adunaţii-Copăceni2018-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.600 RON
Profit
6.833 RON
Angajati
0
HAPPY LINES TRANSFER S.R.L.
CUI: 39268980CAEN: 5612
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.500 RON
Profit
127.554 RON
Angajati
3
REBESOF LUPU ASIG S.R.L.
CUI: 38874237CAEN: 6622
Activ
GIURGIU, Sat Trestieni Com. Ulmi2018-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.716 RON
Profit
1.289 RON
Angajati
2
CIA AGRI INVEST S.R.L.
CUI: 35014777CAEN: 0142
Activ
GIURGIU, Sat Prundu Com. Prundu2015-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.812.665 RON
Profit
120.008 RON
Angajati
7
RLD BIO WASH CAR S.R.L.
CUI: 42193659CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
711.700 RON
Profit
348.486 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.?

CUI-ul ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. este 39232219.

Unde este sediul ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.?

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, Str. Principală nr. 32, 87251, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.?

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. in 2024?

In 2024, ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 621.515 RON.

Cati angajati are ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.?

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L.?

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. in 2024?

ANG CĂTĂLIN TRANS DIVERS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 162.685 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.