Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 07:12
Despre AUTO GABONE S.R.L.
AUTO GABONE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Piatra Com. Brăduleţ, judetul ARGEŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AUTO GABONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.290 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-52.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.709 RON in 2018 la 62.290 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 62.290 RON
- Venituri totale
- 62.290 RON
- Cheltuieli totale
- 124.474 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 25.020 RON
- Active circulante
- 58.525 RON
- Stocuri
- 11.321 RON
- Creanțe
- 21.871 RON
- Casa & conturi bănci
- 25.333 RON
- Capital propriu
- 25.327 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Piatra Com. Brăduleţ, 117151
- Cod postal
- 117151
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 27.04.2018
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 62.290 RON
- Rezultat net
- -62.420 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 62.290 RON | 132.172 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 62.290 RON | 132.172 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 124.474 RON | 156.765 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 62.184 RON | 24.593 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 62.420 RON | 25.915 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 25.020 RON | 30.661 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 58.525 RON | 60.370 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 83.545 RON | 91.031 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 11.321 RON | 8.313 RON |
| CreanțeSume de încasat | 21.871 RON | 15.177 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 25.333 RON | 36.880 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 58.218 RON | 97.838 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 25.327 RON | -6.807 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 30,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 62.290 -52,9% față de anul precedent | 62.290 | 124.474 | 0 | 0 | 62.184 | 62.420 |
| 2023 | 132.172 -61,8% față de anul precedent | 132.172 | 156.765 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 24.593 | 25.915 |
| 2022 | 345.887 +64,5% față de anul precedent | 345.887 | 147.263 | 198.624 +51,8% față de anul precedent | 195.165 +51,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 210.213 +195,1% față de anul precedent | 211.133 | 80.285 | 130.848 +638,0% față de anul precedent | 128.745 +656,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 71.236 +10,8% față de anul precedent | 71.236 | 53.505 | 17.731 -43,2% față de anul precedent | 17.020 -44,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 64.289 +638,2% față de anul precedent | 64.289 | 33.048 | 31.241 | 30.598 | 0 | 0 |
| 2018 | 8.709 | 8.709 | 11.164 | 0 | 0 | 2.455 | 2.619 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.020 | 58.525 | 83.545 | 11.321 | 21.871 | 25.333 |
| 2023 | 30.661 | 60.370 | 91.031 | 8.313 | 15.177 | 36.880 |
| 2022 | 31.107 | 359.514 | 390.621 | 4.568 | 2.646 | 352.300 |
| 2021 | 37.491 | 174.991 | 212.482 | 722 | 5.178 | 169.091 |
| 2020 | 0 | 53.457 | 53.457 | 1.155 | 0 | 52.302 |
| 2019 | 0 | 32.573 | 32.573 | 0 | 0 | 32.573 |
| 2018 | 0 | 2.105 | 2.105 | 577 | 0 | 1.528 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.218 -40,5% față de anul precedent | 25.327 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 97.838 +354,8% față de anul precedent | -6.807 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 21.513 -44,2% față de anul precedent | 369.108 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 38.538 +366,6% față de anul precedent | 173.944 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 8.259 +88,0% față de anul precedent | 45.198 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 4.394 -2,9% față de anul precedent | 28.179 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 4.524 | -2.419 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 62.290 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 62.290 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 62.290 RON -52.87% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.420 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 58.218 RON -40.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 132.172 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 132.172 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 132.172 RON -61.79% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 25.915 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 97.838 RON +354.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 345.887 RON. Profit: 195.165 RON
Cifra de afaceri: 345.887 RON. Profit: 195.165 RON
- Cifra de afaceri
- 345.887 RON +64.54% față de anul precedent
- Profit net
- 195.165 RON +51.59% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 21.513 RON -44.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 210.213 RON. Profit: 128.745 RON
Cifra de afaceri: 210.213 RON. Profit: 128.745 RON
- Cifra de afaceri
- 210.213 RON +195.09% față de anul precedent
- Profit net
- 128.745 RON +656.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 38.538 RON +366.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 71.236 RON. Profit: 17.020 RON
Cifra de afaceri: 71.236 RON. Profit: 17.020 RON
- Cifra de afaceri
- 71.236 RON +10.81% față de anul precedent
- Profit net
- 17.020 RON -44.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 8.259 RON +87.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 64.289 RON. Profit: 30.598 RON
Cifra de afaceri: 64.289 RON. Profit: 30.598 RON
- Cifra de afaceri
- 64.289 RON +638.19% față de anul precedent
- Profit net
- 30.598 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.394 RON -2.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.709 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.709 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.709 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.619 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 4.524 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTO GABONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Piatra Com. Brăduleţ (ARGEŞ)
AUTO GABONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Piatra Com. Brăduleţ (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AUTO GABONE S.R.L.?
CUI-ul AUTO GABONE S.R.L. este 39264059.
Unde este sediul AUTO GABONE S.R.L.?
AUTO GABONE S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Piatra Com. Brăduleţ, 117151, Sat Piatra Com. Brăduleţ, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata AUTO GABONE S.R.L.?
AUTO GABONE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AUTO GABONE S.R.L. in 2024?
In 2024, AUTO GABONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 62.290 RON.
Cati angajati are AUTO GABONE S.R.L.?
AUTO GABONE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are AUTO GABONE S.R.L.?
AUTO GABONE S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat AUTO GABONE S.R.L. in 2024?
AUTO GABONE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 62.420 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.