Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 03:12
Despre DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Ţăndărei, judetul IALOMIŢA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 76.297 RON, in crestere fata de anul precedent (+38.1%). Profitul net inregistrat a fost de 30.356 RON (in scadere).
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 76.297 RON
- Venituri totale
- 76.713 RON
- Cheltuieli totale
- 40.487 RON
- Profit brut
- 36.226 RON
- Profit net
- 30.356 RON
- Marja profit net
- 39,79%
- Active imobilizate
- 11.739 RON
- Active circulante
- 60.806 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 60.806 RON
- Capital propriu
- 69.537 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IALOMIŢA, Orş. Ţăndărei, Şos. Bucureşti, 925200
- Cod postal
- 925200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.05.2018
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2023 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 76.297 RON
- Rezultat net
- 30.356 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 76.297 RON | 55.235 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 76.713 RON | 55.235 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 40.487 RON | 8.577 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 36.226 RON | 46.658 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 30.356 RON | 39.181 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 11.739 RON | 2.531 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 60.806 RON | 40.232 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 72.545 RON | 42.763 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 8.571 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 60.806 RON | 31.661 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 3.008 RON | 3.582 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 69.537 RON | 39.181 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 41,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 43,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 20,21 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 95,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 2 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.297 +38,1% față de anul precedent | 76.713 | 40.487 | 36.226 -22,4% față de anul precedent | 30.356 -22,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 55.235 | 55.235 | 8.577 | 46.658 | 39.181 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.739 | 60.806 | 72.545 | 0 | 0 | 60.806 |
| 2023 | 2.531 | 40.232 | 42.763 | 0 | 8.571 | 31.661 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.008 -16,0% față de anul precedent | 69.537 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 3.582 | 39.181 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MSMARIANA SIMONA TRANDAFIR | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
4 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27852/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 76.297 RON. Profit: 30.356 RON
Cifra de afaceri: 76.297 RON. Profit: 30.356 RON
- Cifra de afaceri
- 76.297 RON +38.13% față de anul precedent
- Profit net
- 30.356 RON -22.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.008 RON -16.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 55.235 RON. Profit: 39.181 RON
Cifra de afaceri: 55.235 RON. Profit: 39.181 RON
- Cifra de afaceri
- 55.235 RON
- Profit net
- 39.181 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.582 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232018 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Ţăndărei (IALOMIŢA)
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Orş. Ţăndărei (IALOMIŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.072026Mentiune · Buletin 27852/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.
- CUI
- 39278836
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.07.2026
- Registrul Comerțului
- J21/230/2018
- EUID
- ROONRC.J21/230/2018
- Sediu
- Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Jud. Ialomiţa, Şoseaua BUCUREŞTI, Bl. 409, Scara 6, Etaj 3,
- Județ
- Ialomiţa
- Număr încheiere
- 586389
- Data încheierii
- 23.07.2026
- Număr dosar
- 2807633
- Data dosarului
- 15.07.2026
- Tribunal
- Ialomita
- Registrator
- Corina Cristina Dima
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2807633 din 15.07.2026
- Decizie asociat unic nr. 1 din 13.07.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Ialomiţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Ialomiţa
Alte firme din Ialomiţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.?
CUI-ul DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. este 39278836.
Unde este sediul DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.?
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. are sediul in Romania, IALOMIŢA, Orş. Ţăndărei, Şos. Bucureşti, 925200, Orş. Ţăndărei, judetul IALOMIŢA.
Cand a fost infiintata DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.?
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. in 2024?
In 2024, DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 76.297 RON.
Ce activitate are DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.?
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).
Ce profit a inregistrat DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. in 2024?
DENI-MYS ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. a inregistrat un profit net de 30.356 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 2 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.