Activ

COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 39296239
CIF: 39296239
Reg. Com.: F35/882/2018
CAEN: 0220
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 7 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Despre COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Dubeşti Com. Ohaba Lungă, judetul TIMIŞ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Lugoj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0220, Timiş

MARTEO FOREST SRL
CUI: 13000789CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2000-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.521.162 RON
Profit
715.145 RON
Angajati
11
BRADUL S.R.L.
CUI: 1848336CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Nădrag Com. Nădrag1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.051.598 RON
Profit
35.060 RON
Angajati
20
IONUT FOREST SRL
CUI: 17416466CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2005-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.050.175 RON
Profit
213.381 RON
Angajati
3
INGLEBY FOREST ROMANIA S.R.L.
CUI: 47669169CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Oloşag Com. Ştiuca2023-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.466.458 RON
Profit
109.377 RON
Angajati
10
LOMENA SRL
CUI: 15734838CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Colonia Fabricii Com. Tomeşti2003-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.203.432 RON
Profit
157.571 RON
Angajati
9
MIR SELINA SRL
CUI: 29590597CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Nădrag Com. Nădrag2012-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.113.691 RON
Profit
15.487 RON
Angajati
8
YNLAND FOREST TRANS SRL
CUI: 34102161CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2015-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.789.353 RON
Profit
47.225 RON
Angajati
3
LORCAM FOREST S.R.L.
CUI: 48869254CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Colonia Fabricii Com. Tomeşti2023-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.689.466 RON
Profit
339.724 RON
Angajati
2
CEN-TRANS RAUL SRL
CUI: 18409890CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Sat Ghizela Com. Ghizela2006-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.411.694 RON
Profit
9.989 RON
Angajati
3
P-NEVRISEB SRL
CUI: 15747552CAEN: 0220
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2003-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.338.885 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 39296239.

Cand a fost infiintata COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

COVACI ION-CAIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
29 aprilie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
29 mai 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.