Activ

MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 39318914
CIF: 39318914
Reg. Com.: F38/380/2018
CAEN: 9529
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 10 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Surse și actualizare

Despre MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a." (cod CAEN 9529), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 09.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9529, Vâlcea

ALPIN SERVICE VIDRA S.R.L.
CUI: 40287102CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Sat Voineşiţa Com. Voineasa2018-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.560 RON
Profit
300.098 RON
Angajati
0
BEGGY BY GHINDA S.R.L.
CUI: 36886979CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Sat Pietrari Com. Pietrari2017-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.479 RON
Profit
79.614 RON
Angajati
1
CUTLUX SERVICE S.R.L.
CUI: 44958987CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.322 RON
Profit
31.835 RON
Angajati
1
METRISE SRL
CUI: 12417606CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1999-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.716 RON
Profit
6.692 RON
Angajati
1
CREART S.R.L.
CUI: 48984580CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2023-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.675 RON
Profit
7.769 RON
Angajati
0
CRIONADE ART S.R.L.
CUI: 46768644CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.359 RON
Profit
18.194 RON
Angajati
1
COVERNESS S.R.L.
CUI: 41034078CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Sat Ioneşti Com. Ioneşti2019-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.322 RON
Profit
20.948 RON
Angajati
1
PAVEL SI CRISTINA SRL
CUI: 16902018CAEN: 9529
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2004-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.193 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 39318914.

Cand a fost infiintata MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

MIHĂILESCU P. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9529 (Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
31 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
1 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.