Activ Plătitor TVAe‑Factură

GIGANT RETAILER S.R.L.

CUI: 39327734
CIF: RO39327734
Reg. Com.: J2018006485402
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:35

Despre GIGANT RETAILER S.R.L.

GIGANT RETAILER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GIGANT RETAILER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.851 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-51.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut de la 293.192 RON in 2018 la 153.851 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din martie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
153.851 RON
Venituri totale
153.937 RON
Cheltuieli totale
170.497 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
52.632 RON
Stocuri
40.276 RON
Creanțe
1.023 RON
Casa & conturi bănci
11.333 RON
Capital propriu
27.920 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Dascălului nr. 37, 23125
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Dascălului nr. 37, 23125
Cod poștal: 23125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Dascălului nr. 37, 23125
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
23125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
153.851 RON
Rezultat net
-17.915 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 153.851 RON 316.839 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 153.937 RON 316.881 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 170.497 RON 268.558 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 48.323 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 45.594 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 16.560 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.915 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 52.632 RON 60.640 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.632 RON 60.640 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 40.276 RON 37.518 RON
CreanțeSume de încasat 1.023 RON 4.184 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.333 RON 18.938 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.868 RON 15.039 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 27.920 RON 45.834 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.632RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.632 RON
Datorii totale24.868 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 153.851 -51,4% față de anul precedent 153.937 170.497 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.560 17.915
2023 316.839 -25,9% față de anul precedent 316.881 268.558 48.323 -37,6% față de anul precedent 45.594 -38,8% față de anul precedent 0 0
2022 427.594 +2,1% față de anul precedent 427.617 350.160 77.457 +164,6% față de anul precedent 74.547 +188,4% față de anul precedent 0 0
2021 418.671 -47,9% față de anul precedent 418.671 389.394 29.277 -76,3% față de anul precedent 25.848 -77,6% față de anul precedent 0 0
2020 803.944 +13,2% față de anul precedent 803.944 680.619 123.325 -40,0% față de anul precedent 115.581 -41,7% față de anul precedent 0 0
2019 710.135 +142,2% față de anul precedent 710.135 504.732 205.403 +50,5% față de anul precedent 198.302 +51,2% față de anul precedent 0 0
2018 293.192 293.192 156.715 136.477 131.151 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 52.632 52.632 40.276 1.023 11.333
2023 0 60.640 60.640 37.518 4.184 18.938
2022 0 125.683 125.683 33.464 84.768 7.451
2021 0 52.409 52.409 17.314 25.038 10.057
2020 0 273.888 273.888 18.394 239.904 15.590
2019 0 260.979 260.979 17.869 68.746 174.364
2018 0 146.691 146.691 14.667 23.400 108.624

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.868 +65,4% față de anul precedent 27.920 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 15.039 -40,0% față de anul precedent 45.834 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 25.048 -4,8% față de anul precedent 100.635 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 26.321 -55,0% față de anul precedent 26.088 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 58.535 +156,9% față de anul precedent 215.353 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 22.786 +48,5% față de anul precedent 238.193 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 15.340 131.351 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
INIULIANA NIŢĂfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 25455/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 153.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 153.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
153.851 RON -51.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.915 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.868 RON +65.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 316.839 RON. Profit: 45.594 RON

Cifra de afaceri: 316.839 RON. Profit: 45.594 RON

Cifra de afaceri
316.839 RON -25.9% față de anul precedent
Profit net
45.594 RON -38.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.039 RON -39.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 427.594 RON. Profit: 74.547 RON

Cifra de afaceri: 427.594 RON. Profit: 74.547 RON

Cifra de afaceri
427.594 RON +2.13% față de anul precedent
Profit net
74.547 RON +188.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.048 RON -4.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 418.671 RON. Profit: 25.848 RON

Cifra de afaceri: 418.671 RON. Profit: 25.848 RON

Cifra de afaceri
418.671 RON -47.92% față de anul precedent
Profit net
25.848 RON -77.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.321 RON -55.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 803.944 RON. Profit: 115.581 RON

Cifra de afaceri: 803.944 RON. Profit: 115.581 RON

Cifra de afaceri
803.944 RON +13.21% față de anul precedent
Profit net
115.581 RON -41.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.535 RON +156.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 710.135 RON. Profit: 198.302 RON

Cifra de afaceri: 710.135 RON. Profit: 198.302 RON

Cifra de afaceri
710.135 RON +142.21% față de anul precedent
Profit net
198.302 RON +51.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.786 RON +48.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 293.192 RON. Profit: 131.151 RON

Cifra de afaceri: 293.192 RON. Profit: 131.151 RON

Cifra de afaceri
293.192 RON
Profit net
131.151 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.340 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGIGANT RETAILER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

GIGANT RETAILER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.072026Dizolvare · Buletin 25455/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
GIGANT RETAILER S.R.L.
CUI
39327734
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
06.07.2026
Registrul Comerțului
J2018006485402
EUID
ROONRC.J2018006485402
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada DASCĂLULUI, Nr. 37, CAMERA 1
Județ
București
Număr încheiere
536605
Data încheierii
06.07.2026
Număr dosar
2597853
Data dosarului
30.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Dana-Maria Muntean
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 25455/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Municipiul Bucureşti

LE BRIZ ONLINE SRL
CUI: 35314685CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.145 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RAMILA COMEXIM SRL
CUI: 8671443CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GTSI TRANSPORT S.R.L.
CUI: 45376588CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.394 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FORMULA CONCEPT SRL
CUI: 34887250CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.667 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARKET MIC DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 46280090CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.763 RON
Profit
51.581 RON
Angajati
1
MITZA-G STYLE SRL
CUI: 33876393CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Municipiul Bucureşti

AMNEO MARKETZONE S.R.L.
CUI: 39319090CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAPO TEAM CENTER S.R.L.
CUI: 39367186CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATMIR UTIL S.R.L.
CUI: 39265119CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALLA SHOES FASHION S.R.L.
CUI: 39373110CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.602 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BEAUTYSHAPE VIRGINIA S.R.L.
CUI: 39328128CAEN: 9622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.395 RON
Profit
47.113 RON
Angajati
1
PITICU POMP CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39326569CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.241.003 RON
Profit
99.878 RON
Angajati
2
EVGO APP S.R.L.
CUI: 39329620CAEN: 6311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FAMPOL SMART SALES S.R.L.
CUI: 39307362CAEN: 4299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
742.101 RON
Profit
22.564 RON
Angajati
4
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
864.000 RON
Profit
666.946 RON
Angajati
1
EASY ESTATE CONNECTION S.R.L.
CUI: 39097287CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.220 RON
Profit
128.152 RON
Angajati
1
BIKE TRIP EXPERT S.R.L.
CUI: 39536676CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PINKMOSS SRL
CUI: 37305748CAEN: 3212
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.259 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELKOVAL MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 41521499CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.772 RON
Profit
436.630 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GIGANT RETAILER S.R.L.?

CUI-ul GIGANT RETAILER S.R.L. este 39327734.

Unde este sediul GIGANT RETAILER S.R.L.?

GIGANT RETAILER S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Dascălului nr. 37, 23125, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata GIGANT RETAILER S.R.L.?

GIGANT RETAILER S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GIGANT RETAILER S.R.L. in 2024?

In 2024, GIGANT RETAILER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.851 RON.

Cati angajati are GIGANT RETAILER S.R.L.?

GIGANT RETAILER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GIGANT RETAILER S.R.L.?

GIGANT RETAILER S.R.L. are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat GIGANT RETAILER S.R.L. in 2024?

GIGANT RETAILER S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 17.915 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.