Activ e‑Factură

VENI VIDI JOACA S.R.L.

CUI: 39329204
CIF: 39329204
Reg. Com.: J40/6511/2018
CAEN: 8552
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:14

Despre VENI VIDI JOACA S.R.L.

VENI VIDI JOACA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VENI VIDI JOACA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
15.735 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
239 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
239 RON
Capital propriu
-65.668 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. G-ral Candiano Popescu nr. 91

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. G-ral Candiano Popescu nr. 91
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. G-ral Candiano Popescu nr. 91
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-15.735 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 198.544 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 198.544 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.735 RON 178.485 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 20.059 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 18.073 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 15.735 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 15.735 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 239 RON 16.362 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 239 RON 16.362 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 15.771 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 239 RON 591 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 65.907 RON 66.295 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -65.668 RON -49.933 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active239RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27.576,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale239 RON
Datorii totale65.907 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-27.476,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 15.735 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.735 15.735
2023 198.544 -31,7% față de anul precedent 198.544 178.485 20.059 -55,0% față de anul precedent 18.073 -56,6% față de anul precedent 0 0
2022 290.665 -2,4% față de anul precedent 290.665 246.132 44.533 +59,6% față de anul precedent 41.626 +67,1% față de anul precedent 0 0
2021 297.914 -0,3% față de anul precedent 297.914 270.017 27.897 24.918 0 0
2020 298.943 +4,1% față de anul precedent 305.428 349.436 0 0 44.008 46.900
2019 287.116 +25,8% față de anul precedent 287.116 366.087 0 0 78.971 81.829
2018 228.185 228.185 232.130 0 0 3.945 6.227

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 239 239 0 0 239
2023 0 16.362 16.362 0 15.771 591
2022 0 30.685 30.685 0 25.660 5.025
2021 0 49.936 49.936 0 46.961 2.975
2020 0 36.370 36.370 0 36.035 335
2019 0 14.668 14.668 0 13.697 971
2018 0 18.904 18.904 0 14.617 4.287

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 65.907 -0,6% față de anul precedent -65.668 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 66.295 -32,8% față de anul precedent -49.933 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 98.691 -38,2% față de anul precedent -68.006 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 159.574 -6,6% față de anul precedent -109.638 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 170.925 +67,0% față de anul precedent -134.555 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 102.324 +313,8% față de anul precedent -87.656 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 24.731 -5.827 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.735 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
65.907 RON -0.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 198.544 RON. Profit: 18.073 RON

Cifra de afaceri: 198.544 RON. Profit: 18.073 RON

Cifra de afaceri
198.544 RON -31.69% față de anul precedent
Profit net
18.073 RON -56.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
66.295 RON -32.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 290.665 RON. Profit: 41.626 RON

Cifra de afaceri: 290.665 RON. Profit: 41.626 RON

Cifra de afaceri
290.665 RON -2.43% față de anul precedent
Profit net
41.626 RON +67.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
98.691 RON -38.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 297.914 RON. Profit: 24.918 RON

Cifra de afaceri: 297.914 RON. Profit: 24.918 RON

Cifra de afaceri
297.914 RON -0.34% față de anul precedent
Profit net
24.918 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
159.574 RON -6.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 298.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 298.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
298.943 RON +4.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.900 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
170.925 RON +67.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 287.116 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 287.116 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
287.116 RON +25.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
81.829 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
102.324 RON +313.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 228.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 228.185 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
228.185 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.227 RON
Angajati
4
Datorii
24.731 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVENI VIDI JOACA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VENI VIDI JOACA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8552, Municipiul Bucureşti

VENI VIDI EXPLORIA S.R.L.
CUI: 39329255CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
16.650 RON
Angajati
0
MIKPAWN S.R.L.
CUI: 39319057CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.610 RON
Profit
19.291 RON
Angajati
0
BRIZO ART STUDIO S.R.L.
CUI: 39375499CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NILLIA MEDIA SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39329190CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STEREOWORKS S.R.L.
CUI: 39326828CAEN: 7414
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.961 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACTIV TOP CONSULTING DDD S.R.L.
CUI: 39333442CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.316 RON
Profit
9.524 RON
Angajati
1
CAVAR RESIDENCE S.R.L.
CUI: 39308724CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.279.030 RON
Profit
539.436 RON
Angajati
12
ENDOEMG CLINIC S.R.L.
CUI: 39098304CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.473 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOGOSH VILLE S.R.L.
CUI: 39536765CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.300 RON
Profit
1.053 RON
Angajati
0
MAT GROUP TIME SRL
CUI: 37308841CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DUCA GLASS DESIGN S.R.L.
CUI: 41521596CAEN: 4334
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.100 RON
Profit
107.644 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VENI VIDI JOACA S.R.L.?

CUI-ul VENI VIDI JOACA S.R.L. este 39329204.

Unde este sediul VENI VIDI JOACA S.R.L.?

VENI VIDI JOACA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. G-ral Candiano Popescu nr. 91, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VENI VIDI JOACA S.R.L.?

VENI VIDI JOACA S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VENI VIDI JOACA S.R.L. in 2024?

In 2024, VENI VIDI JOACA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are VENI VIDI JOACA S.R.L.?

VENI VIDI JOACA S.R.L. are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).

Ce profit a inregistrat VENI VIDI JOACA S.R.L. in 2024?

VENI VIDI JOACA S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 15.735 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.