Activ

RUSE GOURMET FOOD S.R.L.

CUI: 39343853
CIF: 39343853
Reg. Com.: J15/1497/2018
CAEN: 1085
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Fabricarea de mâncărururi preparate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 14:06

Despre RUSE GOURMET FOOD S.R.L.

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Lunguleţu, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mâncărururi preparate" (cod CAEN 1085), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, RUSE GOURMET FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.223 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
200 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
200 RON
Capital propriu
-51.934 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Com. Lunguleţu, Str. VALE, 137280
Telefon0723148312

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Com. Lunguleţu, Str. VALE, 137280
Cod poștal: 137280
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Com. Lunguleţu, Str. VALE, 137280
Cod postal
137280
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.11.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.223 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.223 RON 3.225 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.223 RON 3.225 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.223 RON 3.225 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200 RON 62 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 200 RON 62 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 200 RON 62 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 52.134 RON 49.774 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -51.934 RON -49.712 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active200RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

26.067,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale200 RON
Datorii totale52.134 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-25.967,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 0 0 2.223 0 0 2.223 2.223
2024 0 0 3.225 0 0 3.225 3.225
2023 0 0 5.664 0 0 5.664 5.664
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 6.505 0 0 6.505 6.505
2021 5.599 5.599 20.282 0 0 14.683 14.851

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 0 200 200 0 0 200
2024 0 62 62 0 0 62
2023 2.625 212 2.837 0 0 212
2022 6.125 516 6.641 0 0 516
2021 9.625 1.321 10.946 0 0 1.321

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 52.134 +4,7% față de anul precedent -51.934 Neraportat 0
2024 49.774 +0,9% față de anul precedent -49.712 Neraportat 0
2023 49.323 +3,9% față de anul precedent -46.486 Neraportat 0
2022 47.463 +4,9% față de anul precedent -40.822 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 45.262 -34.316 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.223 RON
Angajati
0
Datorii
52.134 RON +4.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.225 RON
Angajati
0
Datorii
49.774 RON +0.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.664 RON
Angajati
0
Datorii
49.323 RON +3.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.505 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
47.463 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.599 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.599 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.851 RON
Angajati
1
Datorii
45.262 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRUSE GOURMET FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Com. Lunguleţu (DÂMBOVIŢA)

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Com. Lunguleţu (DÂMBOVIŢA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1085, Dâmboviţa

CASA DINTRE DEALURI S.R.L.
CUI: 42739344CAEN: 1085
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Com. Pietrari2020-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.812 RON
Profit
5.306 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

ELECTRIC PRO PUCIOASA S.R.L.
CUI: 39347952CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.094 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GREEN CARPATHES CORP S.R.L.
CUI: 39331417CAEN: 4622
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.486.929 RON
Profit
1.940.808 RON
Angajati
3
MAR ŞTEF OPTIM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39370335CAEN: 4120
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Cricovu Dulce Com. Iedera2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.679.607 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
GRAND TECHNOLOGY SYSTEM S.R.L.
CUI: 39128820CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2018-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.993.450 RON
Profit
225.904 RON
Angajati
23
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bucşani Com. Bucşani2018-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.522.090 RON
Profit
2.283 RON
Angajati
3
BEN-CĂLIN COMPANY S.R.L.
CUI: 37264656CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.917 RON
Profit
33.851 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RUSE GOURMET FOOD S.R.L.?

CUI-ul RUSE GOURMET FOOD S.R.L. este 39343853.

Unde este sediul RUSE GOURMET FOOD S.R.L.?

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Com. Lunguleţu, Str. VALE, 137280, Com. Lunguleţu, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata RUSE GOURMET FOOD S.R.L.?

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RUSE GOURMET FOOD S.R.L. in 2025?

In 2025, RUSE GOURMET FOOD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are RUSE GOURMET FOOD S.R.L.?

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. are codul CAEN principal 1085 (Fabricarea de mâncărururi preparate).

Ce profit a inregistrat RUSE GOURMET FOOD S.R.L. in 2025?

RUSE GOURMET FOOD S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.223 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.