Radiat

SUHARAU GHEL S.R.L.

CUI: 39361230
CIF: 39361230
Reg. Com.: J35/1669/2018
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2018 · 7 ani
Radiată din: 5 martie 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:09

Despre SUHARAU GHEL S.R.L.

SUHARAU GHEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).

In 2024, SUHARAU GHEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
491 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
22 RON
Active circulante
28.229 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.000 RON
Casa & conturi bănci
229 RON
Capital propriu
27.299 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Constantin Rădulescu Motru, 300273
Telefon0748776336

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Constantin Rădulescu Motru, 300273
Cod poștal: 300273
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Constantin Rădulescu Motru, 300273
Cod postal
300273
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
5 martie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 05.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-491 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 491 RON 491 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 491 RON 491 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 491 RON 491 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 22 RON 37 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.229 RON 29.181 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.251 RON 29.218 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.000 RON 28.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 229 RON 1.181 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 952 RON 1.428 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 27.299 RON 27.790 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.251RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.251 RON
Datorii totale952 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
29,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 491 0 0 491 491
2023 0 0 491 0 0 491 491
2022 0 0 491 0 0 491 491
2021 0 0 602 0 0 602 602
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.000 0 0 2.000 2.000
2019 48.300 -38,5% față de anul precedent 48.300 90.783 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.483 43.932
2018 78.500 78.500 1.039 77.461 75.106 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 22 28.229 28.251 0 28.000 229
2023 37 29.181 29.218 0 28.000 1.181
2022 52 29.181 29.233 0 28.000 1.181
2021 68 29.181 29.249 0 0 29.181
2020 82 30.720 30.802 0 0 30.720
2019 98 45.318 45.416 0 0 45.318
2018 202 79.173 79.375 0 78.500 673

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 952 -33,3% față de anul precedent 27.299 Neraportat 0
2023 1.428 +50,0% față de anul precedent 27.790 Neraportat 0
2022 952 +100,0% față de anul precedent 28.281 Neraportat 0
2021 476 -66,7% față de anul precedent 28.773 Neraportat 0
2020 1.428 -89,8% față de anul precedent 29.374 Neraportat 0
2019 14.042 +245,1% față de anul precedent 31.374 Neraportat 0
2018 4.069 75.306 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PAPETRU ANGHELUŞfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 8785/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
491 RON
Angajati
0
Datorii
952 RON -33.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
491 RON
Angajati
0
Datorii
1.428 RON +50% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
491 RON
Angajati
0
Datorii
952 RON +100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
602 RON
Angajati
0
Datorii
476 RON -66.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.000 RON
Angajati
0
Datorii
1.428 RON -89.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 48.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.300 RON -38.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
43.932 RON
Angajati
0
Datorii
14.042 RON +245.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 78.500 RON. Profit: 75.106 RON

Cifra de afaceri: 78.500 RON. Profit: 75.106 RON

Cifra de afaceri
78.500 RON
Profit net
75.106 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.069 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSUHARAU GHEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

SUHARAU GHEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.032026Radiere · Buletin 8785/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
SUHARAU GHEL S.R.L.
CUI
39361230
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
05.03.2026
Registrul Comerțului
J35/1669/2018
EUID
ROONRC.J35/1669/2018
Sediu
Jud. Timiş, Municipiul Timişoara, Strada CONSTANTIN RĂDULESCU MOTRU, Bl. B35,
Județ
Timiş
Număr încheiere
189611
Data încheierii
05.03.2026
Număr dosar
948005
Data dosarului
03.03.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Irina Georgeta Berci
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 8785/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4120, Timiş

INLAND PROPERTY SRL
CUI: 33759660CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2014-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.623.361 RON
Profit
4.117.820 RON
Angajati
47
IVO - TIM BUSINESS S.R.L.
CUI: 33828485CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Veche Com. Moşniţa Nouă2014-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.134.264 RON
Profit
284.777 RON
Angajati
12
PANORAMIC GREENCITY SRL
CUI: 36831655CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.334.220 RON
Profit
5.872.418 RON
Angajati
8
ROMPAV VEST S.R.L.
CUI: 40153046CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2018-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.211.181 RON
Profit
829.530 RON
Angajati
25
MOSES CONSTRUCT SRL
CUI: 23982451CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2008-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.906.783 RON
Profit
1.205.781 RON
Angajati
1
DIL WEST CONSTRUCT SRL
CUI: 34661341CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2015-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.414.463 RON
Profit
1.358.664 RON
Angajati
10
SOXY TM SRL
CUI: 37329330CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.186.765 RON
Profit
1.796.907 RON
Angajati
2
IAN FR CONSTRUCT SRL
CUI: 35220840CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.850.951 RON
Profit
1.425.440 RON
Angajati
14
VELICA MUR COMPANY SRL
CUI: 3793016CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.669.270 RON
Profit
28.906 RON
Angajati
24
ART CONSTRUCT TIMIS S.R.L.
CUI: 39068036CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Herneacova Orş. Recaş2018-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.168.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
14

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SUHARAU GHEL S.R.L.?

CUI-ul SUHARAU GHEL S.R.L. este 39361230.

Unde este sediul SUHARAU GHEL S.R.L.?

SUHARAU GHEL S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Constantin Rădulescu Motru, 300273, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata SUHARAU GHEL S.R.L.?

SUHARAU GHEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SUHARAU GHEL S.R.L. in 2024?

In 2024, SUHARAU GHEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SUHARAU GHEL S.R.L.?

SUHARAU GHEL S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat SUHARAU GHEL S.R.L. in 2024?

SUHARAU GHEL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 491 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.