Activ

VATCO AUTOPARTS S.R.L.

CUI: 39369365
CIF: 39369365
Reg. Com.: J29/1046/2018
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:46

Despre VATCO AUTOPARTS S.R.L.

VATCO AUTOPARTS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VATCO AUTOPARTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.371 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
11.371 RON
Capital propriu
11.371 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Maramureş nr. 16, 105600

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Maramureş nr. 16, 105600
Cod poștal: 105600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Maramureş nr. 16, 105600
Cod postal
105600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.05.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 290.180 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 290.180 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 312.688 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 22.508 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 29.416 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.371 RON 14.459 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.371 RON 14.459 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 11.371 RON 14.459 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 3.088 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.371 RON 11.371 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.371RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.371 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2023 290.180 +35,6% față de anul precedent 290.180 312.688 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 22.508 29.416
2022 213.928 -17,5% față de anul precedent 213.928 205.612 8.316 -63,8% față de anul precedent 1.899 -87,5% față de anul precedent 0 0
2021 259.367 +27,3% față de anul precedent 259.367 236.384 22.983 +14,0% față de anul precedent 15.202 +8,1% față de anul precedent 0 0
2020 203.693 -29,5% față de anul precedent 203.693 183.524 20.169 -62,1% față de anul precedent 14.058 -68,4% față de anul precedent 0 0
2019 288.788 288.788 235.628 53.160 44.428 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.371 11.371 0 0 11.371
2023 0 14.459 14.459 0 0 14.459
2022 0 79.508 79.508 53.113 0 26.395
2021 0 99.019 99.019 98.101 0 918
2020 0 66.338 66.338 35.970 0 30.368
2019 0 49.695 49.695 30.876 0 18.819
2018 0 20.200 20.200 15.725 0 4.475

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 11.371 Neraportat 0
2023 3.088 -17,0% față de anul precedent 11.371 Neraportat 0
2022 3.721 -85,2% față de anul precedent 75.787 Neraportat 0
2021 25.131 +228,4% față de anul precedent 73.888 Neraportat 0
2020 7.652 +51,0% față de anul precedent 58.686 Neraportat 0
2019 5.067 -74,7% față de anul precedent 44.628 Neraportat 0
2018 20.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 290.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 290.180 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
290.180 RON +35.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.416 RON
Angajati
0
Datorii
3.088 RON -17.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 213.928 RON. Profit: 1.899 RON

Cifra de afaceri: 213.928 RON. Profit: 1.899 RON

Cifra de afaceri
213.928 RON -17.52% față de anul precedent
Profit net
1.899 RON -87.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.721 RON -85.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 259.367 RON. Profit: 15.202 RON

Cifra de afaceri: 259.367 RON. Profit: 15.202 RON

Cifra de afaceri
259.367 RON +27.33% față de anul precedent
Profit net
15.202 RON +8.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.131 RON +228.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 203.693 RON. Profit: 14.058 RON

Cifra de afaceri: 203.693 RON. Profit: 14.058 RON

Cifra de afaceri
203.693 RON -29.47% față de anul precedent
Profit net
14.058 RON -68.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.652 RON +51.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 288.788 RON. Profit: 44.428 RON

Cifra de afaceri: 288.788 RON. Profit: 44.428 RON

Cifra de afaceri
288.788 RON
Profit net
44.428 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.067 RON -74.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVATCO AUTOPARTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

VATCO AUTOPARTS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Câmpina (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Prahova

AMPAL AUTO COST S.R.L.
CUI: 39288694CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Sat Bucov Com. Bucov2018-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.125 RON
Profit
21.856 RON
Angajati
0
ORIGINAL M.I AUTOLUX S.R.L.
CUI: 39931756CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Orş. Urlaţi2018-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.679 RON
Profit
78.958 RON
Angajati
1
EVAMAR IUST S.R.L.
CUI: 40623679CAEN: 4532
Activ
PRAHOVA, Sat Poiana Vărbilău Com. Vărbilău2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.113 RON
Profit
6.836 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

MAX HOUSING CONFORT S.R.L.
CUI: 39368068CAEN: 5520
Activ
PRAHOVA, Orş. Azuga2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DV ARHITECTURE S.R.L.
CUI: 39369381CAEN: 7111
Activ
PRAHOVA, Sat Hârsa Com. Plopu2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.870 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CASA DIZEI S.R.L.
CUI: 39353040CAEN: 1039
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2018-05-16
fara e-Factura
DOMUS RESIDENCE PARK S.R.L.
CUI: 39259702CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleşti Com. Păuleşti2018-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.000 RON
Profit
102.000 RON
Angajati
1
RACO DOCUMENTS S.R.L.
CUI: 39481066CAEN: 8219
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2018-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.150 RON
Profit
33.936 RON
Angajati
0
IOANA INVENT SRL
CUI: 38168240CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Măgurele Com. Măgurele2017-09-01
fara e-Factura
INAMAR CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 40321336CAEN: 2361
Activ
PRAHOVA, Sat Miroslăveşti Com. Puchenii Mari2018-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
880.419 RON
Profit
175.933 RON
Angajati
4
ALTMEDIA BLITZ SRL
CUI: 18533502CAEN: 4933
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2006-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.407 RON
Profit
89.106 RON
Angajati
2
LUKOM IMPEX S.R.L.
CUI: 48851907CAEN: 4639
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2023-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.695 RON
Profit
24.426 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VATCO AUTOPARTS S.R.L.?

CUI-ul VATCO AUTOPARTS S.R.L. este 39369365.

Unde este sediul VATCO AUTOPARTS S.R.L.?

VATCO AUTOPARTS S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Câmpina, Str. Maramureş nr. 16, 105600, Mun. Câmpina, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata VATCO AUTOPARTS S.R.L.?

VATCO AUTOPARTS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VATCO AUTOPARTS S.R.L. in 2024?

In 2024, VATCO AUTOPARTS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are VATCO AUTOPARTS S.R.L.?

VATCO AUTOPARTS S.R.L. are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat VATCO AUTOPARTS S.R.L. in 2024?

VATCO AUTOPARTS S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.