Activ e‑Factură

DAMEZ CONS S.R.L.

CUI: 39380363
CIF: 39380363
Reg. Com.: J40/7101/2018
CAEN: 7022
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:09

Despre DAMEZ CONS S.R.L.

DAMEZ CONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, DAMEZ CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 120.500 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.5%). Profitul net inregistrat a fost de 54.833 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 10.900 RON in 2018 la 120.500 RON in 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
120.500 RON
Venituri totale
120.506 RON
Cheltuieli totale
62.600 RON
Profit brut
57.906 RON
Profit net
54.833 RON
Marja profit net
45,50%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
97.947 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
65.552 RON
Casa & conturi bănci
32.395 RON
Capital propriu
91.373 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Ţibleş nr. 48, 60233
Detalii adresaPARTER, CAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Ţibleş nr. 48, 60233
Cod poștal: 60233
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Ţibleş nr. 48, 60233
Detalii
PARTER, CAMERA 1
Cod postal
60233
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
120.500 RON
Rezultat net
54.833 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 120.500 RON 151.530 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 120.506 RON 151.561 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 62.600 RON 25.765 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 57.906 RON 125.796 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 54.833 RON 121.340 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 97.947 RON 128.142 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 97.947 RON 128.142 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 65.552 RON 77.052 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.395 RON 51.090 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.574 RON 6.602 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 91.373 RON 121.540 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active97.947RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

6,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale97.947 RON
Datorii totale6.574 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
56,0 %Profit net / active totale
ROE
60,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
14,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
93,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 120.500 -20,5% față de anul precedent 120.506 62.600 57.906 -54,0% față de anul precedent 54.833 -54,8% față de anul precedent 0 0
2021 151.530 +19,6% față de anul precedent 151.561 25.765 125.796 +15,2% față de anul precedent 121.340 +15,1% față de anul precedent 0 0
2020 126.750 -33,1% față de anul precedent 126.750 17.558 109.192 -32,4% față de anul precedent 105.426 -33,7% față de anul precedent 0 0
2019 189.500 +1.638,5% față de anul precedent 189.500 27.991 161.509 +1.430,0% față de anul precedent 158.892 +1.453,4% față de anul precedent 0 0
2018 10.900 10.900 344 10.556 10.229 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 97.947 97.947 0 65.552 32.395
2021 0 128.142 128.142 0 77.052 51.090
2020 0 124.239 124.239 0 55.000 69.239
2019 0 172.976 172.976 0 91.000 81.976
2018 0 10.726 10.726 0 6.900 3.826

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 6.574 -0,4% față de anul precedent 91.373 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 6.602 -21,3% față de anul precedent 121.540 Neraportat 1
2020 8.384 +129,4% față de anul precedent 115.855 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 3.655 +1.130,6% față de anul precedent 169.321 Neraportat 1
2018 297 10.429 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 120.500 RON. Profit: 54.833 RON

Cifra de afaceri: 120.500 RON. Profit: 54.833 RON

Cifra de afaceri
120.500 RON -20.48% față de anul precedent
Profit net
54.833 RON -54.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.574 RON -0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 151.530 RON. Profit: 121.340 RON

Cifra de afaceri: 151.530 RON. Profit: 121.340 RON

Cifra de afaceri
151.530 RON +19.55% față de anul precedent
Profit net
121.340 RON +15.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.602 RON -21.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 126.750 RON. Profit: 105.426 RON

Cifra de afaceri: 126.750 RON. Profit: 105.426 RON

Cifra de afaceri
126.750 RON -33.11% față de anul precedent
Profit net
105.426 RON -33.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.384 RON +129.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 189.500 RON. Profit: 158.892 RON

Cifra de afaceri: 189.500 RON. Profit: 158.892 RON

Cifra de afaceri
189.500 RON +1638.53% față de anul precedent
Profit net
158.892 RON +1453.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.655 RON +1130.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 10.900 RON. Profit: 10.229 RON

Cifra de afaceri: 10.900 RON. Profit: 10.229 RON

Cifra de afaceri
10.900 RON
Profit net
10.229 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
297 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAMEZ CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DAMEZ CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

ACTIV CONSULT TIME S.R.L.
CUI: 45864830CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.745 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
QUALITYCHECK CONSULT S.R.L.
CUI: 29247263CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.320 RON
Profit
54.182 RON
Angajati
0
MEDIU ADMINISTRAT S.R.L.
CUI: 45199320CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.792 RON
Profit
93.631 RON
Angajati
0
SAGATELIAN ADVISORS S.R.L.
CUI: 41741699CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.938 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DATAIZI S.R.L.
CUI: 43730025CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.173 RON
Profit
39.608 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Municipiul Bucureşti

SMART HOTEL CONSULTING S.R.L.
CUI: 39359248CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.735 RON
Profit
77.780 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SMART APARTMENTS S.R.L.
CUI: 39380339CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura
FOREVERTAXI S.R.L.
CUI: 39380398CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.874 RON
Profit
5.445 RON
Angajati
0
IDEALCARDIO S.R.L.
CUI: 39375596CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.755 RON
Profit
74.304 RON
Angajati
0
WATH WORLD S.R.L.
CUI: 39359019CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-17
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.154.051 RON
Profit
128.115 RON
Angajati
13
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.061 RON
Profit
31.032 RON
Angajati
0
RIVULET S.R.L.
CUI: 37365944CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.966 RON
Profit
133.768 RON
Angajati
1
NET ADVERTISING COMPUTERS S.R.L.
CUI: 41566806CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.363 RON
Profit
104.079 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAMEZ CONS S.R.L.?

CUI-ul DAMEZ CONS S.R.L. este 39380363.

Unde este sediul DAMEZ CONS S.R.L.?

DAMEZ CONS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Ţibleş nr. 48, 60233, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DAMEZ CONS S.R.L.?

DAMEZ CONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAMEZ CONS S.R.L. in 2022?

In 2022, DAMEZ CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 120.500 RON.

Cati angajati are DAMEZ CONS S.R.L.?

DAMEZ CONS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2022.

Ce activitate are DAMEZ CONS S.R.L.?

DAMEZ CONS S.R.L. are codul CAEN principal 7022.

Ce profit a inregistrat DAMEZ CONS S.R.L. in 2022?

DAMEZ CONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 54.833 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.