Activ

VICKY & MATEI S.R.L.

CUI: 39384195
CIF: 39384195
Reg. Com.: J2018000332519
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:09

Despre VICKY & MATEI S.R.L.

VICKY & MATEI S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmeni Com. Ulmeni, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VICKY & MATEI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 100.900 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-65.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 87.600 RON in 2018 la 100.900 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
100.900 RON
Venituri totale
100.900 RON
Cheltuieli totale
109.837 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
42.841 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
42.841 RON
Capital propriu
-3.352 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, Str. Aluniş nr. 12

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, Str. Aluniş nr. 12
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, Str. Aluniş nr. 12
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
100.900 RON
Rezultat net
-8.937 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 100.900 RON 290.979 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 100.900 RON 291.166 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 109.837 RON 282.967 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 8.199 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 5.345 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.937 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.937 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 16.732 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 42.841 RON 33.809 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 42.841 RON 50.541 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 22.075 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.841 RON 11.734 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.193 RON 44.956 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.352 RON 5.585 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active42.841RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

107,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale42.841 RON
Datorii totale46.193 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-7,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 100.900 -65,3% față de anul precedent 100.900 109.837 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.937 8.937
2023 290.979 +7,3% față de anul precedent 291.166 282.967 8.199 -82,1% față de anul precedent 5.345 -87,6% față de anul precedent 0 0
2022 271.093 -8,1% față de anul precedent 271.094 225.180 45.914 43.257 0 0
2021 295.080 +3,6% față de anul precedent 295.081 322.469 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 27.388 30.339
2020 284.860 +27,0% față de anul precedent 284.860 258.079 26.781 -40,9% față de anul precedent 24.099 -44,0% față de anul precedent 0 0
2019 224.263 +156,0% față de anul precedent 224.294 179.001 45.293 +477,4% față de anul precedent 43.049 +517,8% față de anul precedent 0 0
2018 87.600 87.600 79.756 7.844 6.968 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 42.841 42.841 0 0 42.841
2023 16.732 33.809 50.541 0 22.075 11.734
2022 45.416 95.411 140.827 0 3.765 91.646
2021 74.100 73.648 147.748 0 841 72.807
2020 102.783 62.013 164.796 0 841 61.172
2019 0 51.844 51.844 0 974 50.870
2018 0 28.976 28.976 0 0 28.976

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.193 +2,8% față de anul precedent -3.352 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 44.956 -16,0% față de anul precedent 5.585 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 53.534 -26,5% față de anul precedent 87.293 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2021 72.851 -19,5% față de anul precedent 43.977 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 90.480 +5.461,2% față de anul precedent 74.316 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2019 1.627 -92,5% față de anul precedent 50.217 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 21.808 7.168 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 100.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.900 RON -65.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.937 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
46.193 RON +2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 290.979 RON. Profit: 5.345 RON

Cifra de afaceri: 290.979 RON. Profit: 5.345 RON

Cifra de afaceri
290.979 RON +7.34% față de anul precedent
Profit net
5.345 RON -87.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
44.956 RON -16.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 271.093 RON. Profit: 43.257 RON

Cifra de afaceri: 271.093 RON. Profit: 43.257 RON

Cifra de afaceri
271.093 RON -8.13% față de anul precedent
Profit net
43.257 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
53.534 RON -26.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 295.080 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 295.080 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
295.080 RON +3.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
30.339 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
72.851 RON -19.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 284.860 RON. Profit: 24.099 RON

Cifra de afaceri: 284.860 RON. Profit: 24.099 RON

Cifra de afaceri
284.860 RON +27.02% față de anul precedent
Profit net
24.099 RON -44.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
90.480 RON +5461.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 224.263 RON. Profit: 43.049 RON

Cifra de afaceri: 224.263 RON. Profit: 43.049 RON

Cifra de afaceri
224.263 RON +156.01% față de anul precedent
Profit net
43.049 RON +517.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.627 RON -92.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 87.600 RON. Profit: 6.968 RON

Cifra de afaceri: 87.600 RON. Profit: 6.968 RON

Cifra de afaceri
87.600 RON
Profit net
6.968 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
21.808 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVICKY & MATEI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Ulmeni Com. Ulmeni (CĂLĂRAŞI)

VICKY & MATEI S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Ulmeni Com. Ulmeni (CĂLĂRAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Călăraşi

ASU MODEL BUILDING S.R.L.
CUI: 47313934CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Modelu Com. Modelu2022-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.000 RON
Profit
1.296 RON
Angajati
2
ACOPERIŞURI COMPLETE S.R.L.
CUI: 43912426CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Postăvari Com. Frumuşani2021-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.170 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARIA VIOMAR LIL S.R.L.
CUI: 41437640CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Cetatea Veche Com. Spanţov2019-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.669 RON
Profit
21.073 RON
Angajati
1
EVERGREEN STORE S.R.L.
CUI: 49571310CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2024-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.998 RON
Profit
21.741 RON
Angajati
0
SUDCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49319488CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Perişoru Com. Perişoru2023-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.682 RON
Profit
17.984 RON
Angajati
1
DAMIAN DECOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 50893998CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Belciugatele Com. Belciugatele2024-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.141 RON
Profit
38.718 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Călăraşi

MELTEK ITEK CONS S.R.L.
CUI: 39354968CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2018-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.603 RON
Profit
229.254 RON
Angajati
1
PRESTO MET PRIM S.R.L.
CUI: 39717737CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.428 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
AMI CONSTRUCT MOBIL S.R.L.
CUI: 39256412CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Orş. Fundulea2018-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.590 RON
Profit
28.453 RON
Angajati
0
IDEAL CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39723585CAEN: 4100
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Mitreni Com. Mitreni2018-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.140 RON
Profit
9.107 RON
Angajati
1

Alte firme din Călăraşi

VRM ANGHEL TRAVEL S.R.L.
CUI: 39384187CAEN: 7911
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2018-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.041.660 RON
Profit
43.707 RON
Angajati
3
SONIA & ADY TRANSPORT S.R.L.
CUI: 39384209CAEN: 1629
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Radovanu Com. Radovanu2018-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.400 RON
Profit
66.779 RON
Angajati
0
STANCIU ALEX MARKET S.R.L.
CUI: 39363796CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Dor Mărunt Com. Dor Mărunt2018-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.998 RON
Profit
850 RON
Angajati
1
IVANCIUSTOMA S.R.L.
CUI: 39421072CAEN: 8623
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2018-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
40 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RIT AUTO CLEAN S.R.L.
CUI: 38928426CAEN: 9531
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2018-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EMISTAND PREST S.R.L.
CUI: 39806117CAEN: 8230
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Mânăstirea Com. Mânăstirea2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KISS MARIO TRANS SRL
CUI: 33979240CAEN: 4941
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Chiselet Com. Chiselet2015-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.117 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M. FALCOSH ELECTRIC S.R.L.
CUI: 43139631CAEN: 4321
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Crivăţ Com. Crivăţ2020-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.817 RON
Profit
86.406 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VICKY & MATEI S.R.L.?

CUI-ul VICKY & MATEI S.R.L. este 39384195.

Unde este sediul VICKY & MATEI S.R.L.?

VICKY & MATEI S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, Str. Aluniş nr. 12, Sat Ulmeni Com. Ulmeni, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata VICKY & MATEI S.R.L.?

VICKY & MATEI S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VICKY & MATEI S.R.L. in 2024?

In 2024, VICKY & MATEI S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 100.900 RON.

Cati angajati are VICKY & MATEI S.R.L.?

VICKY & MATEI S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VICKY & MATEI S.R.L.?

VICKY & MATEI S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat VICKY & MATEI S.R.L. in 2024?

VICKY & MATEI S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.937 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.