Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 16:51
Despre EVENT CREATORS S.R.L.
EVENT CREATORS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, EVENT CREATORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 964.961 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.6%). Profitul net inregistrat a fost de 872.398 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 296.675 RON in 2018 la 964.961 RON in 2023.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 964.961 RON
- Venituri totale
- 1.656.442 RON
- Cheltuieli totale
- 774.394 RON
- Profit brut
- 882.048 RON
- Profit net
- 872.398 RON
- Marja profit net
- 90,41%
- Active imobilizate
- 695.263 RON
- Active circulante
- 726.263 RON
- Stocuri
- 1.450 RON
- Creanțe
- 715.292 RON
- Casa & conturi bănci
- 9.521 RON
- Capital propriu
- 872.638 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Lotrioara nr. 17, 32167
- Cod postal
- 32167
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.06.2021
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2018 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 964.961 RON
- Rezultat net
- 872.398 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 964.961 RON | 813.902 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.656.442 RON | 813.902 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 774.394 RON | 121.895 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 882.048 RON | 692.007 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 872.398 RON | 683.868 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 695.263 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 726.263 RON | 984.752 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.421.526 RON | 984.752 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 1.450 RON | 17.314 RON |
| CreanțeSume de încasat | 715.292 RON | 937.750 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 9.521 RON | 29.688 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 548.888 RON | 293.079 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 872.638 RON | 691.673 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 61,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 100,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,32 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 61,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 964.961 +18,6% față de anul precedent | 1.656.442 | 774.394 | 882.048 +27,5% față de anul precedent | 872.398 +27,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 813.902 +161,2% față de anul precedent | 813.902 | 121.895 | 692.007 +129,2% față de anul precedent | 683.868 +133,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 311.600 +1,1% față de anul precedent | 311.600 | 9.687 | 301.913 +2,7% față de anul precedent | 292.565 +2,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 308.300 -60,2% față de anul precedent | 308.300 | 14.435 | 293.865 -61,4% față de anul precedent | 285.068 -61,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 775.351 +161,4% față de anul precedent | 775.351 | 13.948 | 761.403 +170,4% față de anul precedent | 739.992 +171,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 296.675 | 296.675 | 15.096 | 281.579 | 272.679 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 695.263 | 726.263 | 1.421.526 | 1.450 | 715.292 | 9.521 |
| 2022 | 0 | 984.752 | 984.752 | 17.314 | 937.750 | 29.688 |
| 2021 | 0 | 339.246 | 339.246 | 0 | 315.920 | 23.326 |
| 2020 | 0 | 346.193 | 346.193 | 0 | 315.792 | 30.401 |
| 2019 | 0 | 818.898 | 818.898 | 0 | 809.720 | 9.178 |
| 2018 | 0 | 300.115 | 300.115 | 0 | 293.600 | 6.515 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 548.888 +87,3% față de anul precedent | 872.638 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 293.079 +531,1% față de anul precedent | 691.673 | Neraportat | 1 |
| 2021 | 46.441 -23,7% față de anul precedent | 292.805 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 60.885 -22,6% față de anul precedent | 285.308 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 78.666 +188,8% față de anul precedent | 740.232 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 27.236 | 272.879 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CCCORNELIU CRISTIAN MIHALCEA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20055/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completă2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 964.961 RON. Profit: 872.398 RON
Cifra de afaceri: 964.961 RON. Profit: 872.398 RON
- Cifra de afaceri
- 964.961 RON +18.56% față de anul precedent
- Profit net
- 872.398 RON +27.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 548.888 RON +87.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 813.902 RON. Profit: 683.868 RON
Cifra de afaceri: 813.902 RON. Profit: 683.868 RON
- Cifra de afaceri
- 813.902 RON +161.2% față de anul precedent
- Profit net
- 683.868 RON +133.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 293.079 RON +531.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 311.600 RON. Profit: 292.565 RON
Cifra de afaceri: 311.600 RON. Profit: 292.565 RON
- Cifra de afaceri
- 311.600 RON +1.07% față de anul precedent
- Profit net
- 292.565 RON +2.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 46.441 RON -23.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 308.300 RON. Profit: 285.068 RON
Cifra de afaceri: 308.300 RON. Profit: 285.068 RON
- Cifra de afaceri
- 308.300 RON -60.24% față de anul precedent
- Profit net
- 285.068 RON -61.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 60.885 RON -22.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 775.351 RON. Profit: 739.992 RON
Cifra de afaceri: 775.351 RON. Profit: 739.992 RON
- Cifra de afaceri
- 775.351 RON +161.35% față de anul precedent
- Profit net
- 739.992 RON +171.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 78.666 RON +188.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 296.675 RON. Profit: 272.679 RON
Cifra de afaceri: 296.675 RON. Profit: 272.679 RON
- Cifra de afaceri
- 296.675 RON
- Profit net
- 272.679 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 27.236 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEVENT CREATORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
EVENT CREATORS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.052026Mentiune · Buletin 20055/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, retragere asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- EVENT CREATORS S.R.L.
- CUI
- 39394814
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.05.2026
- Registrul Comerțului
- J40/7244/2018
- EUID
- ROONRC.J40/7244/2018
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, Strada LOTRIOARA, Nr. 17, Bl. M31B, Scara A, Etaj 9, Ap. 38
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 424198
- Data încheierii
- 26.05.2026
- Număr dosar
- 2053259
- Data dosarului
- 20.05.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Nicoleta Marin
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, retragere asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 12.05.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2053259 din 20.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EVENT CREATORS S.R.L.?
CUI-ul EVENT CREATORS S.R.L. este 39394814.
Unde este sediul EVENT CREATORS S.R.L.?
EVENT CREATORS S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Lotrioara nr. 17, 32167, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata EVENT CREATORS S.R.L.?
EVENT CREATORS S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EVENT CREATORS S.R.L. in 2023?
In 2023, EVENT CREATORS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 964.961 RON.
Cati angajati are EVENT CREATORS S.R.L.?
EVENT CREATORS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.
Ce activitate are EVENT CREATORS S.R.L.?
EVENT CREATORS S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).
Ce profit a inregistrat EVENT CREATORS S.R.L. in 2023?
EVENT CREATORS S.R.L. a inregistrat un profit net de 872.398 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.