Activ

STEGULETEDEHARTIE S.R.L.

CUI: 39401911
CIF: 39401911
Reg. Com.: J16/1225/2018
CAEN: 1812
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Alte activități de tipărire n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:11

Despre STEGULETEDEHARTIE S.R.L.

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de tipărire n.c.a." (cod CAEN 1812), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STEGULETEDEHARTIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 143.813 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 49.231 RON in 2021 la 143.813 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
143.813 RON
Venituri totale
159.670 RON
Cheltuieli totale
162.026 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.465 RON
Stocuri
1.486 RON
Creanțe
2.738 RON
Casa & conturi bănci
42.241 RON
Capital propriu
35.072 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Mareşal Alexandru Averescu nr. 13

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Mareşal Alexandru Averescu nr. 13
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Mareşal Alexandru Averescu nr. 13
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
143.813 RON
Rezultat net
-3.723 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 143.813 RON 191.020 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 159.670 RON 212.449 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 162.026 RON 200.201 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.248 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.334 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.356 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.723 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.465 RON 50.919 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.465 RON 50.919 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.486 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.738 RON 4.890 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.241 RON 46.029 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.393 RON 12.124 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.072 RON 38.795 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.465RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.465 RON
Datorii totale11.393 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 143.813 -24,7% față de anul precedent 159.670 162.026 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.356 3.723
2023 191.020 +17,8% față de anul precedent 212.449 200.201 12.248 -75,0% față de anul precedent 10.334 -78,2% față de anul precedent 0 0
2022 162.182 +229,4% față de anul precedent 167.438 118.386 49.052 +83,1% față de anul precedent 47.425 +80,8% față de anul precedent 0 0
2021 49.231 49.231 22.447 26.784 26.227 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.465 46.465 1.486 2.738 42.241
2023 0 50.919 50.919 0 4.890 46.029
2022 0 117.306 117.306 0 39.536 77.770
2021 0 29.355 29.355 0 510 28.845

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.393 -6,0% față de anul precedent 35.072 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 12.124 -72,1% față de anul precedent 38.795 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 43.454 +1.384,1% față de anul precedent 73.852 Neraportat 2
2021 2.928 26.427 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

5 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
5 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 143.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 143.813 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
143.813 RON -24.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.723 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
11.393 RON -6.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 191.020 RON. Profit: 10.334 RON

Cifra de afaceri: 191.020 RON. Profit: 10.334 RON

Cifra de afaceri
191.020 RON +17.78% față de anul precedent
Profit net
10.334 RON -78.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.124 RON -72.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 162.182 RON. Profit: 47.425 RON

Cifra de afaceri: 162.182 RON. Profit: 47.425 RON

Cifra de afaceri
162.182 RON +229.43% față de anul precedent
Profit net
47.425 RON +80.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
43.454 RON +1384.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 49.231 RON. Profit: 26.227 RON

Cifra de afaceri: 49.231 RON. Profit: 26.227 RON

Cifra de afaceri
49.231 RON
Profit net
26.227 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.928 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEGULETEDEHARTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Mun. Craiova (DOLJ)

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1812 in Mun. Craiova (DOLJ)

5 din 5 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1812, Dolj

ART LASER DESIGN S.R.L.
CUI: 42152012CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.999 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ZEV ZEMORA S.R.L.
CUI: 40599120CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.228 RON
Profit
105.549 RON
Angajati
1
ROTEXPRINT S.R.L.
CUI: 40581581CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.536 RON
Profit
73.407 RON
Angajati
2
OYOTREX SRL
CUI: 37456678CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.000 RON
Profit
68.040 RON
Angajati
1
IMPRIMEDIA SRL
CUI: 34337729CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2015-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.077 RON
Profit
46.799 RON
Angajati
2
CHATYA CRIS SRL
CUI: 35635766CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Sat Cleanov Com. Carpen2016-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1812, Dolj

DIVERSITY MEDIA S.R.L.
CUI: 39159304CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.401 RON
Profit
2.955 RON
Angajati
1
TIPCORMIV S.R.L.
CUI: 40077453CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-10-30
fara e-Factura
OLTENIA STAR SRL
CUI: 37829858CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.926 RON
Profit
8.253 RON
Angajati
1
CREATIV PROMO PRINT S.R.L.
CUI: 40136460CAEN: 1812
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.353 RON
Profit
185.960 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

MTR EXCAVATII S.R.L.
CUI: 39401903CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Livezi Com. Podari2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.188 RON
Profit
1.543 RON
Angajati
1
ATS VEND S.R.L.
CUI: 39403599CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LACEART S.R.L.
CUI: 39418255CAEN: 1399
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-05-30
fara e-Factura
GLAM LUCMAR S.R.L.
CUI: 39315420CAEN: 4619
Activ
DOLJ, Sat Gherceşti Com. Gherceşti2018-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.631 RON
Angajati
0
RODELI COMP S.R.L.
CUI: 39535719CAEN: 4100
Activ
DOLJ, Mun. Băileşti2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.483 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERURALCONCEPT SRL
CUI: 38142657CAEN: 3100
Activ
DOLJ, Sat Gighera Com. Gighera2017-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.340.012 RON
Profit
283.113 RON
Angajati
2
BLOOM ADMIN S.R.L.
CUI: 49627550CAEN: 6832
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.735 RON
Profit
2.759 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEGULETEDEHARTIE S.R.L.?

CUI-ul STEGULETEDEHARTIE S.R.L. este 39401911.

Unde este sediul STEGULETEDEHARTIE S.R.L.?

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. Mareşal Alexandru Averescu nr. 13, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata STEGULETEDEHARTIE S.R.L.?

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STEGULETEDEHARTIE S.R.L. in 2024?

In 2024, STEGULETEDEHARTIE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 143.813 RON.

Cati angajati are STEGULETEDEHARTIE S.R.L.?

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are STEGULETEDEHARTIE S.R.L.?

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. are codul CAEN principal 1812 (Alte activități de tipărire n.c.a.).

Ce profit a inregistrat STEGULETEDEHARTIE S.R.L. in 2024?

STEGULETEDEHARTIE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.723 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.