Activ

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.

CUI: 39412481
CIF: 39412481
Reg. Com.: J40/7466/2018
CAEN: 1413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 mai 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:08

Despre DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.837 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Datoriile raportate (482.378 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.837 RON
Venituri totale
258.773 RON
Cheltuieli totale
545.633 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
36.687 RON
Active circulante
186.991 RON
Stocuri
123.343 RON
Creanțe
52.695 RON
Casa & conturi bănci
10.953 RON
Capital propriu
-258.700 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Maria Hagi Moscu nr. 20, 11153
Detalii adresaPARTER
Telefon0731849891

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Maria Hagi Moscu nr. 20, 11153
Cod poștal: 11153
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Maria Hagi Moscu nr. 20, 11153
Detalii
PARTER
Cod postal
11153
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.05.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.837 RON
Rezultat net
-286.860 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.837 RON 229.208 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 258.773 RON 324.936 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 545.633 RON 419.751 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 286.860 RON 94.815 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 286.860 RON 97.030 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 36.687 RON 31.406 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 186.991 RON 262.416 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 223.678 RON 293.822 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 123.343 RON 157.753 RON
CreanțeSume de încasat 52.695 RON 101.585 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.953 RON 3.078 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 482.378 RON 265.895 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -258.700 RON 27.927 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active223.678RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

215,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale223.678 RON
Datorii totale482.378 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-115,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.837 +29,5% față de anul precedent 258.773 545.633 0 0 286.860 286.860
2023 229.208 -22,9% față de anul precedent 324.936 419.751 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 94.815 97.030
2022 297.215 +18,5% față de anul precedent 297.661 243.507 54.154 51.435 0 0
2021 250.888 -10,6% față de anul precedent 250.888 272.400 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.512 23.580
2020 280.775 +188,7% față de anul precedent 279.149 123.329 155.820 147.124 0 0
2019 97.240 98.867 138.745 0 0 39.878 40.679
2018 0 0 4.215 0 0 4.215 4.215

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 36.687 186.991 223.678 123.343 52.695 10.953
2023 31.406 262.416 293.822 157.753 101.585 3.078
2022 0 201.929 201.929 0 83.647 118.282
2021 0 238.375 238.375 0 77.803 160.572
2020 0 237.869 237.869 67.211 26.317 144.341
2019 0 70.439 70.439 10.274 57.639 2.526
2018 0 220 220 0 0 220

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 482.378 +81,4% față de anul precedent -258.700 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 265.895 +245,4% față de anul precedent 27.927 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 76.972 -53,3% față de anul precedent 124.957 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 164.853 +17,1% față de anul precedent 73.522 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 140.767 +22,3% față de anul precedent 97.102 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 115.133 +2.618,6% față de anul precedent -44.694 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2018 4.235 -4.015 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.837 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 296.837 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
296.837 RON +29.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
286.860 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
482.378 RON +81.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 229.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 229.208 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
229.208 RON -22.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
97.030 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
265.895 RON +245.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 297.215 RON. Profit: 51.435 RON

Cifra de afaceri: 297.215 RON. Profit: 51.435 RON

Cifra de afaceri
297.215 RON +18.47% față de anul precedent
Profit net
51.435 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
76.972 RON -53.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 250.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 250.888 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
250.888 RON -10.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.580 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
164.853 RON +17.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 280.775 RON. Profit: 147.124 RON

Cifra de afaceri: 280.775 RON. Profit: 147.124 RON

Cifra de afaceri
280.775 RON +188.74% față de anul precedent
Profit net
147.124 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
140.767 RON +22.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 97.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 97.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
97.240 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.679 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
115.133 RON +2618.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.215 RON
Angajati
1
Datorii
4.235 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti

LH EXCLUSIVE KIDS SRL
CUI: 35015306CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.847 RON
Profit
231.642 RON
Angajati
1
PICASSO COUTURE S.R.L.
CUI: 48227017CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.545 RON
Profit
2.002 RON
Angajati
2
PANETELAS ACTIV S.R.L.
CUI: 25633660CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.433 RON
Profit
38.183 RON
Angajati
3
OAGHENADA GRUP S.R.L.
CUI: 25633652CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.938 RON
Profit
78.433 RON
Angajati
2
TANDEM DESIGN SRL
CUI: 33801641CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.835 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ATELIER KEMIDELUX S.R.L.
CUI: 46805661CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
37

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti

CREATIVE FASHION STUDIO S.R.L.
CUI: 39404101CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.185 RON
Profit
8.452 RON
Angajati
1
KAREEN CLOTHING ATELIER S.R.L.
CUI: 39438678CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VULPES DESIGN S.R.L.-D.
CUI: 39367208CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.035 RON
Profit
61.035 RON
Angajati
0
RHYNNA FASHION S.R.L.
CUI: 39492693CAEN: 1413
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.087 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ATOLPI S.R.L.
CUI: 39412473CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BRUNO GAMES AREA S.R.L.
CUI: 39412589CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
539.884 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FRACTIONAL EDGE S.R.L.
CUI: 39411974CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-05-29
fara e-Factura
FILIP DINAMIC SPRINT S.R.L.
CUI: 39416181CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.683.479 RON
Profit
335.231 RON
Angajati
8
SARAGATA ADMIN S.R.L.
CUI: 39394687CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.652 RON
Profit
11.935 RON
Angajati
1
DR. DIVEICĂ MEDICAL S.R.L.
CUI: 39619151CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.529.468 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ECOSMART UNION S.A.
CUI: 37403150CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.107.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANIQUE BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 41595283CAEN: 9013
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.417 RON
Profit
11.103 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. este 39412481.

Unde este sediul DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.?

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Maria Hagi Moscu nr. 20, 11153, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.?

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.837 RON.

Cati angajati are DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.?

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L.?

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 1413.

Ce profit a inregistrat DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. in 2024?

DIVA CHARMS PRODUCTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 286.860 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.