Radiat

DOMARM LACTATE S.R.L.

CUI: 39425511
CIF: 39425511
Reg. Com.: J05/1312/2018
CAEN: 1051
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 2018 · 1 an
Radiată din: 20 noiembrie 2019
Distribuie:

Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Surse și actualizare

Despre DOMARM LACTATE S.R.L.

DOMARM LACTATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, judetul BIHOR, infiintata in 2018 (1 an de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor" (cod CAEN 1051), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din noiembrie 2019).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, UILEACU DE MUNTE nr. 241, 417172
Telefon0740086244

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, UILEACU DE MUNTE nr. 241, 417172
Cod poștal: 417172
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, UILEACU DE MUNTE nr. 241, 417172
Cod postal
417172
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
20 noiembrie 2019

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 20.11.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2019 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDOMARM LACTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Uileacu de Munte Com. Paleu (BIHOR)

DOMARM LACTATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Uileacu de Munte Com. Paleu (BIHOR)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1051, Bihor

MOISI SERV COM SRL
CUI: 4069420CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Sat Borşa Com. Săcădat1993-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.696.388 RON
Profit
531.899 RON
Angajati
23
PROLACTA S.R.L.
CUI: 14402580CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Sat Copăcel Com. Copăcel2002-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.227.723 RON
Profit
648.314 RON
Angajati
19
MARALACT S.R.L.
CUI: 29485320CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Sat Vadu Crişului Com. Vadu Crişului2011-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.797.137 RON
Profit
144.942 RON
Angajati
3
CIOBĂNIŢA SIBIANĂ S.R.L.
CUI: 48724440CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Sat Marţihaz Com. Mădăras2023-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
301.492 RON
Profit
3.964 RON
Angajati
1
FERMA DIULEN S.R.L.
CUI: 46187803CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2022-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARCOM ALL SOLUTION S.R.L.
CUI: 46004280CAEN: 1051
Activ
BIHOR, Sat Ineu Com. Ineu2022-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DOMARM LACTATE S.R.L.?

CUI-ul DOMARM LACTATE S.R.L. este 39425511.

Unde este sediul DOMARM LACTATE S.R.L.?

DOMARM LACTATE S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, UILEACU DE MUNTE nr. 241, 417172, Sat Uileacu de Munte Com. Paleu, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata DOMARM LACTATE S.R.L.?

DOMARM LACTATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (1 ani de activitate).

Ce activitate are DOMARM LACTATE S.R.L.?

DOMARM LACTATE S.R.L. are codul CAEN principal 1051 (Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.