Activ

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.

CUI: 39449634
CIF: 39449634
Reg. Com.: J2018000800171
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iunie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 14:50

Despre TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Costi Com. Vânători, judetul GALAŢI, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.721 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-80.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
41.721 RON
Venituri totale
41.721 RON
Cheltuieli totale
52.688 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.938 RON
Active circulante
41.759 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
41.759 RON
Capital propriu
43.967 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Aleea Energiei 4 nr. 13, 807326
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0748702637

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Aleea Energiei 4 nr. 13, 807326
Cod poștal: 807326
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Aleea Energiei 4 nr. 13, 807326
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
807326
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.06.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
41.721 RON
Rezultat net
-11.685 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 41.721 RON 213.862 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 41.721 RON 213.862 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 52.688 RON 149.200 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 64.662 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 53.969 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.967 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 11.685 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.938 RON 5.382 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.759 RON 73.147 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.697 RON 78.529 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 1.472 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 12.923 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 41.759 RON 58.752 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.730 RON 22.878 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 43.967 RON 55.651 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active45.697RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.697 RON
Datorii totale1.730 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
24,14 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 41.721 -80,5% față de anul precedent 41.721 52.688 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.967 11.685
2023 213.862 -13,1% față de anul precedent 213.862 149.200 64.662 +34,5% față de anul precedent 53.969 +17,4% față de anul precedent 0 0
2022 246.121 +59,6% față de anul precedent 247.169 199.096 48.073 -32,0% față de anul precedent 45.981 -33,7% față de anul precedent 0 0
2021 154.177 +106,9% față de anul precedent 162.023 91.306 70.717 +299,3% față de anul precedent 69.360 +307,6% față de anul precedent 0 0
2020 74.523 76.059 58.348 17.711 17.018 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 441 0 0 441 441

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.938 41.759 45.697 0 0 41.759
2023 5.382 73.147 78.529 1.472 12.923 58.752
2022 7.744 137.071 144.815 38.549 5.154 93.368
2021 3.150 114.058 117.208 27.611 12.344 74.103
2020 0 42.828 42.828 3.597 3.840 35.391
2019 0 759 759 0 0 759
2018 0 759 759 0 0 759

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.730 -92,4% față de anul precedent 43.967 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 22.878 +80,2% față de anul precedent 55.651 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 12.697 -59,1% față de anul precedent 132.118 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 31.071 +19,3% față de anul precedent 86.137 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 26.051 +2.505,1% față de anul precedent 16.777 Neraportat 2
2019 1.000 0,0% față de anul precedent -241 Neraportat 0
2018 1.000 -241 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EPELENA-ALINA PUIAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31856/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 41.721 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.721 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.721 RON -80.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.685 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.730 RON -92.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 213.862 RON. Profit: 53.969 RON

Cifra de afaceri: 213.862 RON. Profit: 53.969 RON

Cifra de afaceri
213.862 RON -13.11% față de anul precedent
Profit net
53.969 RON +17.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
22.878 RON +80.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 246.121 RON. Profit: 45.981 RON

Cifra de afaceri: 246.121 RON. Profit: 45.981 RON

Cifra de afaceri
246.121 RON +59.64% față de anul precedent
Profit net
45.981 RON -33.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
12.697 RON -59.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 154.177 RON. Profit: 69.360 RON

Cifra de afaceri: 154.177 RON. Profit: 69.360 RON

Cifra de afaceri
154.177 RON +106.89% față de anul precedent
Profit net
69.360 RON +307.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
31.071 RON +19.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 74.523 RON. Profit: 17.018 RON

Cifra de afaceri: 74.523 RON. Profit: 17.018 RON

Cifra de afaceri
74.523 RON
Profit net
17.018 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
26.051 RON +2505.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
441 RON
Angajati
0
Datorii
1.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Costi Com. Vânători (GALAŢI)

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sat Costi Com. Vânători (GALAŢI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.082026Mentiune · Buletin 31856/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.
CUI
39449634
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.08.2026
Registrul Comerțului
J17/800/2018
EUID
ROONRC.J17/800/2018
Sediu
Sat Costi, Comuna Vânători, Jud. Galaţi, Aleea Energiei 4, Nr. 13, CAMERA 2
Județ
Galaţi
Număr încheiere
672147
Data încheierii
26.08.2026
Număr dosar
3184543
Data dosarului
12.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Balint

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3184543 din 12.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 31856/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Galaţi

INSIGHTS MK POINT S.R.L.
CUI: 46934461CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2022-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.000 RON
Profit
21.171 RON
Angajati
0
ZABAVEL S.R.L.
CUI: 38912683CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Sat Piscu Com. Piscu2018-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.590 RON
Profit
18.867 RON
Angajati
0
B2D STUDIO SRL
CUI: 25221619CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2009-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.893 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIZ MEDIA ONE S.R.L.
CUI: 50485026CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Sat Slobozia Conachi Com. Slobozia Conachi2024-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.492 RON
Profit
25.229 RON
Angajati
1
DECOLOVEFEED S.R.L.
CUI: 46556013CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2022-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.000 RON
Profit
48.609 RON
Angajati
0
CERNEGA WEB SERVICES SRL
CUI: 37447602CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.250 RON
Profit
3.802 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Galaţi

FROGPLAY S.R.L.
CUI: 39340229CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.240 RON
Profit
187.685 RON
Angajati
3
SILVER MEDIA VISION S.R.L.
CUI: 39939423CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.241.052 RON
Profit
715.050 RON
Angajati
1
NEW LIFE VIRAS S.R.L.
CUI: 39278461CAEN: 7311
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.322 RON
Profit
193.332 RON
Angajati
1

Alte firme din Galaţi

HĂLĂŞAG PAV S.R.L.
CUI: 39449626CAEN: 4333
Activ
GALAŢI, Sat Drăguşeni Com. Drăguşeni2018-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
860.445 RON
Profit
474.731 RON
Angajati
2
WYCTECH SYSTEMS S.R.L.
CUI: 39457483CAEN: 6210
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.151 RON
Profit
105.600 RON
Angajati
1
RUBITRANS GRK S.R.L.
CUI: 39436332CAEN: 4211
Activ
GALAŢI, Sat Hanu Conachi Com. Fundeni2018-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.317.089 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
EVENIMENTE DE BUN SIMT S.R.L.
CUI: 39475986CAEN: 9329
Activ
GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GREEN BORDER S.R.L.
CUI: 39270646CAEN: 0111
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.986 RON
Profit
43.982 RON
Angajati
0
GIUCASIL IMAC 2017 SRL
CUI: 37628730CAEN: 4762
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.898 RON
Profit
5.550 RON
Angajati
1
ALBINUTA DUE CREMONESA S.R.L.
CUI: 40807248CAEN: 4661
Activ
GALAŢI, Sat Cosmeştii-Vale Com. Cosmeşti2019-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.367 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.?

CUI-ul TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. este 39449634.

Unde este sediul TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.?

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Costi Com. Vânători, Aleea Energiei 4 nr. 13, 807326, Sat Costi Com. Vânători, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.?

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. in 2024?

In 2024, TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 41.721 RON.

Ce activitate are TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L.?

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. in 2024?

TOTAL CHOICE PROMOTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 11.685 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.