Activ

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 39480400
CIF: 39480400
Reg. Com.: F2018000160187
CAEN: 9622
Formă: Necunoscut
Înființată: 13 iunie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Activități de tratament și înfrumusețare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:43

Despre MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Minerilor nr. 3A
Detalii adresaCamera 6
Telefon0766414880

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Minerilor nr. 3A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Minerilor nr. 3A
Detalii
Camera 6
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9622 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 9622 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9622, Gorj

SR ADNIARAZ S.R.L.
CUI: 41743630CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.578 RON
Profit
10.116 RON
Angajati
0
ESTILO CRISTIN SRL
CUI: 22212187CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.427 RON
Profit
19.872 RON
Angajati
7
ERIKA BODY SHINE S.R.L.
CUI: 46240052CAEN: 9622
Activ
GORJ, Sat Suseni Com. Runcu2022-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.672 RON
Profit
204.134 RON
Angajati
3
RAMIRES NAILS S.R.L.
CUI: 41824662CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.421 RON
Profit
11.704 RON
Angajati
2
LASER ALINA TOMA S.R.L.
CUI: 44640745CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2021-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LIZEMON PREST SRL
CUI: 22007875CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2007-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.850 RON
Profit
31.765 RON
Angajati
1
N ALISA COROI SRL
CUI: 36729877CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2016-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
23JUSTPROLORI S.R.L.
CUI: 46179606CAEN: 9622
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
165.637 RON
Profit
8.539 RON
Angajati
2
KIDRAISNAILS S.R.L.
CUI: 40564785CAEN: 9622
Activ
GORJ, Loc. Bârseşti Mun. Târgu Jiu2019-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SORLOR EVENTS SRL
CUI: 36537405CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2016-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.030 RON
Profit
10.315 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 39480400.

Unde este sediul MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Aleea Minerilor nr. 3A, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MARTIN GHEORGHIŢA-RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.