Activ

YRNLITORAL 2018 S.R.L.

CUI: 39486101
CIF: 39486101
Reg. Com.: J13/1657/2018
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 20:50

Despre YRNLITORAL 2018 S.R.L.

YRNLITORAL 2018 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YRNLITORAL 2018 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 67.633 RON, in scadere fata de anul precedent (-28.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut de la 120.076 RON in 2018 la 67.633 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
67.633 RON
Venituri totale
86.074 RON
Cheltuieli totale
126.460 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
4.977 RON
Active circulante
19.660 RON
Stocuri
18.621 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.039 RON
Capital propriu
-23.468 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. Nicolae Filipescu nr. 2B
Detalii adresaCAM. 1
Telefon0766878906

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. Nicolae Filipescu nr. 2B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. Nicolae Filipescu nr. 2B
Detalii
CAM. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
67.633 RON
Rezultat net
-40.386 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 67.633 RON 94.159 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.074 RON 94.159 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 126.460 RON 98.008 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 40.386 RON 3.849 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 40.386 RON 3.849 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.977 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.660 RON 61.918 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 24.637 RON 61.918 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 18.621 RON 20.226 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 171 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.039 RON 41.521 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.105 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -23.468 RON 61.918 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active24.637RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

195,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale24.637 RON
Datorii totale48.105 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-95,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 67.633 -28,2% față de anul precedent 86.074 126.460 0 0 40.386 40.386
2023 94.159 +35,0% față de anul precedent 94.159 98.008 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.849 3.849
2022 69.735 +5,7% față de anul precedent 69.735 67.493 2.242 -86,6% față de anul precedent 1.506 -90,1% față de anul precedent 0 0
2021 65.986 -18,7% față de anul precedent 65.986 49.253 16.733 -49,3% față de anul precedent 15.148 -52,9% față de anul precedent 0 0
2020 81.118 -69,7% față de anul precedent 81.118 48.133 32.985 -69,9% față de anul precedent 32.174 -69,9% față de anul precedent 0 0
2019 268.043 +123,2% față de anul precedent 268.043 158.408 109.635 +540,7% față de anul precedent 106.954 +577,6% față de anul precedent 0 0
2018 120.076 120.076 102.963 17.113 15.785 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.977 19.660 24.637 18.621 0 1.039
2023 0 61.918 61.918 20.226 171 41.521
2022 0 193.851 193.851 39.315 0 154.536
2021 0 196.184 196.184 26.040 0 170.144
2020 0 187.480 187.480 14.022 0 173.458
2019 0 149.683 149.683 20.683 0 129.000
2018 97 34.029 34.126 22.867 0 11.162

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.105 -23.468 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 0 -100,0% față de anul precedent 61.918 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 22.084 -14,8% față de anul precedent 171.767 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 25.924 -19,9% față de anul precedent 170.260 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 32.368 +21,0% față de anul precedent 155.112 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 26.745 +47,4% față de anul precedent 122.938 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 18.141 15.985 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 67.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.633 RON -28.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.386 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.105 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 94.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.159 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.159 RON +35.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.849 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 69.735 RON. Profit: 1.506 RON

Cifra de afaceri: 69.735 RON. Profit: 1.506 RON

Cifra de afaceri
69.735 RON +5.68% față de anul precedent
Profit net
1.506 RON -90.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.084 RON -14.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 65.986 RON. Profit: 15.148 RON

Cifra de afaceri: 65.986 RON. Profit: 15.148 RON

Cifra de afaceri
65.986 RON -18.65% față de anul precedent
Profit net
15.148 RON -52.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.924 RON -19.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 81.118 RON. Profit: 32.174 RON

Cifra de afaceri: 81.118 RON. Profit: 32.174 RON

Cifra de afaceri
81.118 RON -69.74% față de anul precedent
Profit net
32.174 RON -69.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.368 RON +21.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 268.043 RON. Profit: 106.954 RON

Cifra de afaceri: 268.043 RON. Profit: 106.954 RON

Cifra de afaceri
268.043 RON +123.23% față de anul precedent
Profit net
106.954 RON +577.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.745 RON +47.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 120.076 RON. Profit: 15.785 RON

Cifra de afaceri: 120.076 RON. Profit: 15.785 RON

Cifra de afaceri
120.076 RON
Profit net
15.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.141 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYRNLITORAL 2018 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie (CONSTANŢA)

YRNLITORAL 2018 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Loc. Eforie Sud Orş. Eforie (CONSTANŢA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

OMER STYLE S.R.L.
CUI: 25962795CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.711 RON
Profit
41.327 RON
Angajati
0
CINCIDENTA SRL
CUI: 10897133CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Coslugea Com. Lipniţa1998-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DARIA MILENIUM SRL
CUI: 33182375CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Dunăreni Com. Aliman2014-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.106 RON
Profit
9.709 RON
Angajati
0
ALEMIRC S.R.L.
CUI: 50475626CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Cochirleni Com. Rasova2024-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.333 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALEXA AYAN ALIMENT S.R.L.
CUI: 44252409CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2021-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.442 RON
Profit
24.350 RON
Angajati
0
MARYON PROSPER SRL
CUI: 38273156CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Topalu Com. Topalu2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.238 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

MULTI BRANDS ROM S.R.L.
CUI: 39471780CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IZAL - ERDAL PERFECT S.R.L.
CUI: 39555880CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.770 RON
Profit
7.708 RON
Angajati
1
NADRO ESTIVAL S.R.L.
CUI: 39452273CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
793.592 RON
Profit
89.209 RON
Angajati
1
AVANTAJ MAXIM SHOP S.R.L.
CUI: 39580540CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2018-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

UNIQUE SPACE S.R.L.
CUI: 39478982CAEN: 9329
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.995 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
K S L COMPLET BUSINESS S.R.L.
CUI: 39486160CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.917 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HUS KARIMME DIVINE S.R.L.
CUI: 39471887CAEN: 7312
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.150 RON
Profit
226.970 RON
Angajati
1
MARBIDEL STAR S.R.L.
CUI: 39492421CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.286.534 RON
Profit
754.230 RON
Angajati
2
SMILES BY BIA S.R.L.
CUI: 39410367CAEN: 8623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.050 RON
Profit
8.622 RON
Angajati
1
RᾸCHITᾸ TAXI S.R.L.
CUI: 39572814CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.100 RON
Profit
8.497 RON
Angajati
0
SNS.GROUP.RO S.R.L.
CUI: 38515918CAEN: 4778
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.776.716 RON
Profit
325.322 RON
Angajati
5
MAE PROTECT CONS S.R.L.
CUI: 40330725CAEN: 7020
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2018-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DERINT SRL
CUI: 23748290CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2008-04-18
fara e-Factura
FASTER TED S.R.L.
CUI: 47367160CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.110 RON
Profit
99.853 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YRNLITORAL 2018 S.R.L.?

CUI-ul YRNLITORAL 2018 S.R.L. este 39486101.

Unde este sediul YRNLITORAL 2018 S.R.L.?

YRNLITORAL 2018 S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Str. Nicolae Filipescu nr. 2B, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata YRNLITORAL 2018 S.R.L.?

YRNLITORAL 2018 S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YRNLITORAL 2018 S.R.L. in 2024?

In 2024, YRNLITORAL 2018 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 67.633 RON.

Cati angajati are YRNLITORAL 2018 S.R.L.?

YRNLITORAL 2018 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are YRNLITORAL 2018 S.R.L.?

YRNLITORAL 2018 S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat YRNLITORAL 2018 S.R.L. in 2024?

YRNLITORAL 2018 S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 40.386 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.