Activ e‑Factură

CARMEN ANI LUXURY S.R.L.

CUI: 39489132
CIF: 39489132
Reg. Com.: J2018000418525
CAEN: 9525
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 15:42

Despre CARMEN ANI LUXURY S.R.L.

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor" (cod CAEN 9525), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CARMEN ANI LUXURY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 139.585 RON, in scadere fata de anul precedent (-33.3%). Profitul net inregistrat a fost de 21.180 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
139.585 RON
Venituri totale
144.085 RON
Cheltuieli totale
121.509 RON
Profit brut
22.576 RON
Profit net
21.180 RON
Marja profit net
15,17%
Active imobilizate
5.000 RON
Active circulante
35.190 RON
Stocuri
8.779 RON
Creanțe
20.102 RON
Casa & conturi bănci
6.309 RON
Capital propriu
21.380 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Drm. Cătunului nr. 26, 80715
Detalii adresaCAMERA 3
Telefon0764358098

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Drm. Cătunului nr. 26, 80715
Cod poștal: 80715
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Drm. Cătunului nr. 26, 80715
Detalii
CAMERA 3
Cod postal
80715
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
139.585 RON
Rezultat net
21.180 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 139.585 RON 209.205 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 144.085 RON 244.868 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 121.509 RON 222.567 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 22.576 RON 22.301 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.180 RON 20.209 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.000 RON 5.000 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.190 RON 30.980 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 40.190 RON 35.980 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.779 RON 9.934 RON
CreanțeSume de încasat 20.102 RON 14.992 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.309 RON 6.054 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 18.810 RON 15.821 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.380 RON 20.409 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active40.190RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale40.190 RON
Datorii totale18.810 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
52,7 %Profit net / active totale
ROE
99,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 139.585 -33,3% față de anul precedent 144.085 121.509 22.576 +1,2% față de anul precedent 21.180 +4,8% față de anul precedent 0 0
2023 209.205 +12,7% față de anul precedent 244.868 222.567 22.301 -57,1% față de anul precedent 20.209 -59,7% față de anul precedent 0 0
2022 185.670 +639,0% față de anul precedent 186.576 134.616 51.960 50.103 0 0
2021 25.125 25.338 26.526 0 0 1.188 1.544
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.000 35.190 40.190 8.779 20.102 6.309
2023 5.000 30.980 35.980 9.934 14.992 6.054
2022 5.000 54.684 59.684 14.557 0 40.127
2021 5.000 21.074 26.074 10.785 0 10.289
2020 0 200 200 0 0 200
2019 0 200 200 0 0 200
2018 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 18.810 +18,9% față de anul precedent 21.380 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 15.821 +44,8% față de anul precedent 20.409 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 10.925 -60,2% față de anul precedent 48.759 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 27.418 -1.344 Neraportat 1
2020 0 200 Neraportat 0
2019 0 200 Neraportat 0
2018 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

33din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACANI CARMEN OANCEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5926/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 2401/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 139.585 RON. Profit: 21.180 RON

Cifra de afaceri: 139.585 RON. Profit: 21.180 RON

Cifra de afaceri
139.585 RON -33.28% față de anul precedent
Profit net
21.180 RON +4.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.810 RON +18.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 209.205 RON. Profit: 20.209 RON

Cifra de afaceri: 209.205 RON. Profit: 20.209 RON

Cifra de afaceri
209.205 RON +12.68% față de anul precedent
Profit net
20.209 RON -59.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
15.821 RON +44.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 185.670 RON. Profit: 50.103 RON

Cifra de afaceri: 185.670 RON. Profit: 50.103 RON

Cifra de afaceri
185.670 RON +638.99% față de anul precedent
Profit net
50.103 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
10.925 RON -60.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 25.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.125 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.544 RON
Angajati
1
Datorii
27.418 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCARMEN ANI LUXURY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9525 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9525 in Mun. Giurgiu (GIURGIU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.022026Mentiune · Buletin 5926/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CARMEN ANI LUXURY S.R.L.
CUI
39489132
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.02.2026
Registrul Comerțului
J2018000418525
EUID
ROONRC.J2018000418525
Sediu
Jud. Giurgiu, Municipiul Giurgiu, Drumul CĂTUNULUI, Nr. 26, CAMERA 3
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
125764
Data încheierii
13.02.2026
Număr dosar
345790
Data dosarului
26.01.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Cecilia Dorobăţ

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 345790 din 26.01.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 11.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5926/2026 (PDF)
23.012026Mentiune · Buletin 2401/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
CARMEN ANI LUXURY S.R.L.
CUI
39489132
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.01.2026
Registrul Comerțului
J52/418/2018
EUID
ROONRC.J52/418/2018
Sediu
Jud. Giurgiu, Municipiul Giurgiu, Drumul CĂTUNULUI, Nr. 26, CAMERA 3
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
48673
Data încheierii
22.01.2026
Număr dosar
203580
Data dosarului
19.01.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Mădălina-Lavinia Stănescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 203580 din 15.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 2401/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9525, Giurgiu

SERVICE ELLEN IMPEX SRL
CUI: 37367511CAEN: 9525
Activ
GIURGIU, Sat Vedea Com. Vedea2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.462 RON
Profit
63.972 RON
Angajati
0
DIVEROLI S.R.L.
CUI: 44341930CAEN: 9525
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2021-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.533 RON
Profit
10.471 RON
Angajati
1
ANI GELU SERVICE SRL
CUI: 35642208CAEN: 9525
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.240 RON
Profit
69.092 RON
Angajati
1
UNIVERSUL S.R.L.
CUI: 1283118CAEN: 9525
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.058 RON
Profit
14.053 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9525, Giurgiu

Alte firme din Giurgiu

GARAJ TRANSFORMĂR TOTAL S.R.L.
CUI: 39489124CAEN: 4520
Activ
GIURGIU, Sat Cetatea Com. Frăteşti2018-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.158 RON
Profit
46.396 RON
Angajati
1
MADOSTYLE FASHION S.R.L.
CUI: 39492154CAEN: 4771
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.776 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARKET MAGAZINUL VERDE S.R.L.
CUI: 39472335CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Joiţa Com. Joiţa2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.264.261 RON
Profit
121.227 RON
Angajati
4
MATVIO CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39885021CAEN: 4334
Activ
GIURGIU, Com. Herăşti2018-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
G.I.F. CONT EXPERT SRL
CUI: 35383839CAEN: 6920
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2016-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
416.550 RON
Profit
339.355 RON
Angajati
1
HER RENT ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 42334367CAEN: 7711
Activ
GIURGIU, Sat Herăşti Com. Herăşti2020-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.374 RON
Profit
51.095 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARMEN ANI LUXURY S.R.L.?

CUI-ul CARMEN ANI LUXURY S.R.L. este 39489132.

Unde este sediul CARMEN ANI LUXURY S.R.L.?

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. are sediul in Romania, GIURGIU, Mun. Giurgiu, Drm. Cătunului nr. 26, 80715, Mun. Giurgiu, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata CARMEN ANI LUXURY S.R.L.?

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARMEN ANI LUXURY S.R.L. in 2024?

In 2024, CARMEN ANI LUXURY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 139.585 RON.

Cati angajati are CARMEN ANI LUXURY S.R.L.?

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CARMEN ANI LUXURY S.R.L.?

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. are codul CAEN principal 9525 (Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor).

Ce profit a inregistrat CARMEN ANI LUXURY S.R.L. in 2024?

CARMEN ANI LUXURY S.R.L. a inregistrat un profit net de 21.180 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.