Activ

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.

CUI: 39537574
CIF: 39537574
Reg. Com.: J29/1296/2018
CAEN: 5610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 iunie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:26

Despre ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activeaza in sectorul hoteluri si restaurante (cod CAEN 5610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.781 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.0%). Profitul net inregistrat a fost de 13.052 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.252 RON in 2018 la 55.781 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.781 RON
Venituri totale
55.781 RON
Cheltuieli totale
40.599 RON
Profit brut
15.182 RON
Profit net
13.052 RON
Marja profit net
23,40%
Active imobilizate
122 RON
Active circulante
49.017 RON
Stocuri
23.726 RON
Creanțe
2.684 RON
Casa & conturi bănci
22.607 RON
Capital propriu
23.207 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Cozia nr. 32, 100306

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Cozia nr. 32, 100306
Cod poștal: 100306
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Cozia nr. 32, 100306
Cod postal
100306
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
55.781 RON
Rezultat net
13.052 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.781 RON 48.916 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.781 RON 48.916 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.599 RON 35.407 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.182 RON 13.509 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.052 RON 11.366 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 122 RON 122 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 49.017 RON 37.890 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 49.139 RON 38.012 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.726 RON 29.400 RON
CreanțeSume de încasat 2.684 RON 2.277 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.607 RON 6.213 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 25.932 RON 27.840 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 23.207 RON 10.172 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active49.139RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

52,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale49.139 RON
Datorii totale25.932 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,6 %Profit net / active totale
ROE
56,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
47,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 55.781 +14,0% față de anul precedent 55.781 40.599 15.182 +12,4% față de anul precedent 13.052 +14,8% față de anul precedent 0 0
2023 48.916 -0,1% față de anul precedent 48.916 35.407 13.509 11.366 0 0
2022 48.956 -61,8% față de anul precedent 48.956 50.247 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.291 2.008
2021 128.262 +332,6% față de anul precedent 128.767 87.599 41.168 38.206 0 0
2020 29.648 -6,2% față de anul precedent 30.060 33.202 0 0 3.142 3.527
2019 31.600 +48,7% față de anul precedent 31.600 35.588 0 0 3.988 4.936
2018 21.252 21.252 50.168 0 0 28.916 29.128

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 122 49.017 49.139 23.726 2.684 22.607
2023 122 37.890 38.012 29.400 2.277 6.213
2022 455 187 642 8.047 -9.152 1.292
2021 5.123 5.600 10.723 1.668 0 3.932
2020 9.956 11.920 21.876 6.669 0 5.251
2019 15.713 1.377 17.090 0 38 1.339
2018 17.492 6.737 24.229 5.932 0 805

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 25.932 -6,9% față de anul precedent 23.207 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 27.840 +141,8% față de anul precedent 10.172 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 11.514 +16,2% față de anul precedent -1.193 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 9.908 -82,1% față de anul precedent 815 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 55.211 +8,4% față de anul precedent -37.391 Neraportat 1
2019 50.954 -4,1% față de anul precedent -33.864 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 53.157 -28.928 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

16din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 55.781 RON. Profit: 13.052 RON

Cifra de afaceri: 55.781 RON. Profit: 13.052 RON

Cifra de afaceri
55.781 RON +14.03% față de anul precedent
Profit net
13.052 RON +14.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
25.932 RON -6.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 48.916 RON. Profit: 11.366 RON

Cifra de afaceri: 48.916 RON. Profit: 11.366 RON

Cifra de afaceri
48.916 RON -0.08% față de anul precedent
Profit net
11.366 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.840 RON +141.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 48.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.956 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.956 RON -61.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.008 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.514 RON +16.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 128.262 RON. Profit: 38.206 RON

Cifra de afaceri: 128.262 RON. Profit: 38.206 RON

Cifra de afaceri
128.262 RON +332.62% față de anul precedent
Profit net
38.206 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.908 RON -82.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 29.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.648 RON -6.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.527 RON
Angajati
1
Datorii
55.211 RON +8.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 31.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.600 RON +48.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.936 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
50.954 RON -4.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 21.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.252 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.252 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.128 RON
Angajati
1
Datorii
53.157 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5610 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5610, Prahova

AMENCO EXIM SRL
CUI: 17099104CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani2005-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.955 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IZADAM FOOD S.R.L.
CUI: 46365420CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd2022-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
POKEGROUP TRADING S.R.L.
CUI: 45504253CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Curcubeu Com. Balta Doamnei2022-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5610, Prahova

QUANTUM DECO S.R.L.
CUI: 39294823CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
428.568 RON
Profit
16.674 RON
Angajati
2
MARIO PIZZA & PUB S.R.L.
CUI: 39268905CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Dârvari Com. Valea Călugărească2018-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.957 RON
Profit
29.555 RON
Angajati
0
NAZDRUGA S.R.L.
CUI: 40026786CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Tătărani Com. Bărcăneşti2018-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

AS VIVERE S.R.L.
CUI: 39536072CAEN: 8730
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.573.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
AMA BOUTIQUE CENTER S.R.L.
CUI: 39537604CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2018-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.942 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BEKAERT HEATING ROMANIA S.R.L.
CUI: 39520696CAEN: 2821
Activ
PRAHOVA, Sat Negoieşti Com. Brazi2018-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.338.948 RON
Profit
319.502 RON
Angajati
146
RED & WHITE EXPEDITION S.R.L.
CUI: 39551030CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
671.088 RON
Profit
3.970 RON
Angajati
1
STREET FOOD CUISINE S.R.L.
CUI: 39636926CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2018-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.577 RON
Profit
41.778 RON
Angajati
0
PRIVE CATALINA SRL
CUI: 38342914CAEN: 9602
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.890 RON
Profit
103.758 RON
Angajati
1
MELINDA ECOLUX S.R.L.
CUI: 40415015CAEN: 3299
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2019-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.665 RON
Profit
831 RON
Angajati
3
ANDCRIS SERV S.R.L.
CUI: 18786971CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Româneşti Com. Bărcăneşti2006-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.424 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRISGAB AGRO S.R.L.
CUI: 48990107CAEN: 0111
Activ
PRAHOVA, Sat Grădiştea Com. Boldeşti-Grădiştea2023-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.200 RON
Profit
34.100 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.?

CUI-ul ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. este 39537574.

Unde este sediul ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.?

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Cozia nr. 32, 100306, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.?

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. in 2024?

In 2024, ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.781 RON.

Ce activitate are ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L.?

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. are codul CAEN principal 5610.

Ce profit a inregistrat ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. in 2024?

ANDRY FOODS SILVESTRU S.R.L. a inregistrat un profit net de 13.052 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.