Activ

CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 39604215
CIF: 39604215
Reg. Com.: F16/1130/2018
CAEN: 9523
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 10 iulie 2018 · 8 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele

Surse și actualizare

Despre CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2018 (8 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele" (cod CAEN 9523), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 10.07.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9523, Dolj

NALIM GLOBAL S.R.L.
CUI: 42590454CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.584 RON
Profit
27.621 RON
Angajati
2
CIZMARIAMEA S.R.L.
CUI: 41188760CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2019-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.350 RON
Profit
310 RON
Angajati
1
STAR DDX SRL
CUI: 33132733CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.022 RON
Profit
1.862 RON
Angajati
0
RENEW GRAMA S.R.L.
CUI: 49516056CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Orş. Segarcea2024-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.072 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BAMARA PRODCOM SRL
CUI: 5653159CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1994-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.756 RON
Profit
1.168 RON
Angajati
0
B.A.D. CONCEPT S.R.L.
CUI: 50204066CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2024-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.925 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIOADELA SERV S.R.L.
CUI: 36666922CAEN: 9523
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.386 RON
Profit
1.386 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 39604215.

Cand a fost infiintata CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (8 ani de activitate).

Ce activitate are CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CHISA M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9523 (Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
22 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.