Radiat

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.

CUI: 39610535
CIF: 39610535
Reg. Com.: J40/9922/2018
CAEN: 4777
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 iulie 2018 · 7 ani
Radiată din: 4 noiembrie 2025
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 01:19

Despre UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor" (cod CAEN 4777), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din noiembrie 2025).

In 2024, UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
3.773 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.542 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.542 RON
Capital propriu
1.316 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Dristorului nr. 114
Detalii adresaCAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Dristorului nr. 114
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Dristorului nr. 114
Detalii
CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
4 noiembrie 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 04.11.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-3.773 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.773 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 3.773 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.773 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.542 RON 5.242 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.542 RON 5.242 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.542 RON 5.242 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 226 RON 153 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.316 RON 5.089 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.542RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.542 RON
Datorii totale226 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 3.773 0 0 3.773 3.773
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2021 5.330 -89,1% față de anul precedent 5.330 0 5.330 5.170 0 0
2020 48.880 -77,6% față de anul precedent 49.356 151.023 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 101.667 103.148
2019 217.691 +1.273,4% față de anul precedent 217.825 110.908 106.917 +6.467,4% față de anul precedent 100.387 +8.614,2% față de anul precedent 0 0
2018 15.850 15.879 14.251 1.628 1.152 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.542 1.542 0 0 1.542
2023 0 5.242 5.242 0 0 5.242
2022 0 5.242 5.242 0 0 5.242
2021 0 5.242 5.242 0 0 5.242
2020 0 274 274 0 0 274
2019 0 147.206 147.206 17.378 12.866 116.962
2018 350 22.728 23.078 8.062 9.670 4.996

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 226 +47,7% față de anul precedent 1.316 Neraportat 0
2023 153 0,0% față de anul precedent 5.089 Neraportat 0
2022 153 0,0% față de anul precedent 5.089 Neraportat 0
2021 153 -56,9% față de anul precedent 5.089 Neraportat 0
2020 355 -99,2% față de anul precedent -81 Neraportat 0
2019 44.139 +103,2% față de anul precedent 103.067 Neraportat 0
2018 21.726 1.352 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EDENES DUMANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2025 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 23947/2025dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.773 RON
Angajati
0
Datorii
226 RON +47.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.330 RON. Profit: 5.170 RON

Cifra de afaceri: 5.330 RON. Profit: 5.170 RON

Cifra de afaceri
5.330 RON -89.1% față de anul precedent
Profit net
5.170 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
153 RON -56.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 48.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.880 RON -77.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
103.148 RON
Angajati
0
Datorii
355 RON -99.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 217.691 RON. Profit: 100.387 RON

Cifra de afaceri: 217.691 RON. Profit: 100.387 RON

Cifra de afaceri
217.691 RON +1273.44% față de anul precedent
Profit net
100.387 RON +8614.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
44.139 RON +103.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 15.850 RON. Profit: 1.152 RON

Cifra de afaceri: 15.850 RON. Profit: 1.152 RON

Cifra de afaceri
15.850 RON
Profit net
1.152 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
21.726 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4777 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4777 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.062025Dizolvare · Buletin 23947/2025dizolvare_si_lichidare
Companie
UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.
CUI
39610535
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
11.06.2025
Registrul Comerțului
J40/9922/2018
EUID
ROONRC.J40/9922/2018
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Strada DRISTORULUI, Nr. 114, CAMERA 2, Bl. 13C, Scara 1, Etaj 1,
Județ
București
Număr încheiere
492375
Data încheierii
10.06.2025
Număr dosar
2189224
Data dosarului
05.06.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Corina Cristina Dima
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 23947/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4777, Municipiul Bucureşti

B & B COLLECTION SRL
CUI: 11984882CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.113.031 RON
Profit
83.165.492 RON
Angajati
965
PANDORA JEWELRY ROMANIA SRL
CUI: 26102381CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.556.077 RON
Profit
2.872.127 RON
Angajati
150
CHRONOLINK SRL
CUI: 17615540CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2005-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.668.205 RON
Profit
15.627.436 RON
Angajati
17
AUROM METAL INVESTMENT SRL
CUI: 28749458CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.907.699 RON
Profit
958.999 RON
Angajati
5
TRASER GOLD SRL
CUI: 17043383CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.031.580 RON
Profit
2.374.904 RON
Angajati
54
RATTRAPANTE SRL
CUI: 37586180CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.403.291 RON
Profit
678.207 RON
Angajati
2
IMPULSE ROMANIA SRL
CUI: 3458216CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.683.168 RON
Profit
2.016.102 RON
Angajati
16
MAGNOR SHOP S.R.L.
CUI: 43418245CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.962.828 RON
Profit
1.859.302 RON
Angajati
23
CHRONOSTYLE INTERNATIONAL S.A.
CUI: 35759187CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.596.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
45
MALVENSKY CORPORATION SRL
CUI: 29594572CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.764.386 RON
Profit
225.755 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.?

CUI-ul UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. este 39610535.

Unde este sediul UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.?

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Dristorului nr. 114, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.?

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. in 2024?

In 2024, UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L.?

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. are codul CAEN principal 4777 (Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor).

Ce profit a inregistrat UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. in 2024?

UPWATCH INTERNATIONAL DISTRIBUTION S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.773 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.